امروز: ۲۰ آذر ۱۴۰۲

در برتری پرسپولیس ، توپ های بلند یک امتیاز داشت

یاران سبز:در ادامه مسابقات لیگ دسته دوم کشور و از هفته بیستم پرسپولیس گناوه در ورزشگاه شهید سراجی گناوه میزبان بهمن شیراز بود  که این دیدار با نتیجه مساوی ۱ بر ۱ به اتمام رسید. در نیمه نخست این دیدار پرسپولیس گر چه تیم برتر میدان بود و از همان آغاز فشار زیادی را بر روی دروازه حریف وارد کرد ولی توپ های ارسالی بر روی دروازه بهمن گلی به همراه نداشت .در نیمه دوم باز هم برتری با پرسپولیس بود و این برتری با ضربه سر امیری نسب یک گل هم به همراه داشت بعد از این گل بهمن برای فرار از شکست و رسیدن به حداقل امتیاز تغییراتی را در خط حمله خود به وجود آورد و نتیجه را به مساوی تبدیل کرد .در دقایق باقی مانده تغییری در این تیجه به دست نیامد.

در این دیدار چیزی که بیشتر از هر موضوعی به چشم آمد دوندگی های بی امان سید یامین موسوی بود که حالا در میانه میدان پرسپولیس حرکاتش به چشم می آید.

در حاشیه :

فشار حاصله از این دیدار و نرسیدن به نتیجه دلخواه در پایان این دیدار فشار نادر جعفری را از تنظیم خارج کرد.

استفاده از کلمات نادرست که متاسفانه کم کم در فرهنگ فوتبال ما جای پای خود را محکم می کند آزار دهنده است.در پایان این دیدار هم …

وقتی سوت پایان یک دیدار به صدا در می آید باید یادمان باشد آن سوت پایان یک رقابت را اعلام کرده است و جایی برای تسویه حساب باقی نگذاشته است.

نیک-خواه کامران-موسی-زاده غریبوند سید-یامین-موسویرضایی جعفری-منفرد حسن-سالمی رضا-نظرزادهپرسپولیس.بهمن امیری-نسب

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. geladiator

  سلام اغای خضری.
  اغا چرا بعضی از بازیکنای پرسپولیس،لباسشو ن آرم تیم رو داره و ن لوگو ال اسپورت و ن پرچم ایران??
  خواهشأ جواب بدید
  مثل پیراهن اغای نظرزاده شماره۹ پرسپولیس!

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *