امروز: ۱۹ آذر ۱۴۰۲

در لیگ فوتسال استان ،وحدت بردستان در هفته دوم به صدر آمد

یاران سبز : لیگ فوتسال استان هفته دوم خود را هم پشت سر گذاشت . در این هفته وحدت بردستان که میزبان تابان بوشهر بود  ۳ بر ۲ میهمان بوشهری خود را شکست داد. امید دهقائد در پر گل ترین بازی هفته ۵ بر ۴ استقلال خارگ را با شکست روانه کرد. پرسپولیس دیر و شهرداری جم هم با نتیجه مشابه ۳ بر۲ در مقابل تیمهای شهاب ریز و جنوب بنک به پیروزی دست یافتند.
هفته دوم مسابقات فوتسال استان با تداوم پیروزی های تیم تازه صعود کرده وحدت بردستان همراه بود . وحدت موفق شد در یک بازی خانگی با نتیجه ۳-۲ در مقابل تابان بوشهر به برتری برسد.در این دیدار  علیرضا حقیقت دو گل و محمد فروتن یک گل برای وحدت به ثمر رساندند و سروش عبدی زاده و صادق پولادی هم گلزنان مبزبان بودند.
امید دهقائد اولین سه امتیاز خود را در سالن غدیر دهقائد کسب کرد ، میزبان در یک بازی زیبا و پر گل در برابر حریف خود استقلال خارگ با نتیجه ۵-۴ به سختی به برتری رسید.عباس ناصری ، محمد کریم سراج زاده هر کدام دو گل و ایمان تمدن یک گل برای امید به ثمر رساندند تا شاگردان چیره اولین برد خود را در هفته دوم لیگ استان کسب کنند، برای خارگی ها هم  اسماعیل سعد آبادی (دو گل ) ،احمد عوضی و محمدشیری گلزنی کردند.
پرسپولیس دیر ، شهاب ریز را به سختی برد تا از قافله مدعیان عقب نماند . پرسپولیس که هفته گذشته در بوشهر مغلوب تابان شده بود در خانه موفق شد با نتیجه نزدیک ۳-۲ شهاب ریز را شکست دهد .برای دیری ها محمود اسدی ، یونس جهانگیری و علی غلامی گلزنی کردند . محمد علی حاجیانی و سجاد فیاض بخش هم گل های شهاب ریز را به ثمر رساندند .
در روز گلزنی علی اخنایک(۲گل) و یزدان بخش افتخاری شهرداری جم شکست هفته اول خود در خارگ را جبران کرد .در جم جدال تیم ها شهرداری و جنوب بنک را جمی ها بردند .مصطفی نصاری و حبیب حسینی پور هم دو گل تیم میهمان را به ثمر رساند تا بنکی ها همچنان تیم بدون امتیاز مسابقات باشند.
در پایان هفته دوم وحدت بردستان ، امید دهقائد هر کدام با ۶ و ۴ امتیاز تیم های اول و دوم جدول هستند. تیم های استقلال خارگ ، پرسپولیس دیر ، شهرداری جم و تابان بوشهر هر کدام با یک برد و یک شکست در رده سوم تا ششم قرار دارند و تیم شهاب ریز با یک امتیاز و جنوب بنک بدون امتیاز در رده هفتم و هشتم قرار دارند.

محمد احمدزاده

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. مصطفي ربيعي

    با سلام ضمن خدا قوت و خسته نباشی به کادر نوجوانان باشگاه سپاهان وکادرجوانان باشگاه پاس ارزوی موفقیت در مرحله بعد زیرگروه و صعود به لیگ استان برای انها دارم….]سرمربی جوانان و نوجونان امیدگناوه…..یاعلی مدد

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *