امروز: ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

در نونهالان کشور ، فرارهای موسوی حکم صعود امید را صادر کرد

یاران سبز:مسابقات فوتبال نونهالان کشور در گروه ششم مدعیان خود را شناخت. امید گناوه میزبان این مسابقات که در روز نخست استراحت داشت در اولین بازی خود به دیدار زاگرس مرودشت فارس رفت . در این دیدار سید امیر حسین موسوی در همان دقایق نخست با فراری غیر قابل مهار اولین گل این دیدار را به ثمر رساند و در ادامه گلهای موسوی ، مظفری و عرفان ابراهیمی تعداد گلهای امید را به عدد چهار رساند . بعد از گل چهارم علیپور مربی زاگرس به نشانه اعتراض وارد زمین شد و تیم خود را از زمین بیرون کشید تا اولین حاشیه مسابقات رقم بخورد. قبل از این دیدار مس کرمان در یک بازی برتر ۶ بر صفر آبی پوشان اراک را مغلوب کرده بود. در این دیدار اشکان پیوک صیادی چهار گل به ثمر رساند و یداله میرزایی و نوید نجفیان هم دیگر گلهای مس را به ثمر رساندند.

در روز سوم باز هم اراکی ها با شکست زمین را ترک کردند. اولین دیدار روز سوم را دو تیم عقاب پردیسان قم و آبی پوشان اراک برگزار کردند که قمیها با هنر نمایی اوصیا کاپیتان خود چهار بر صفر به پیروزی دست یافتند. در این دیدار هم شاهد هجوم مربی قم به درون زمین بودیم و اما حساسترین دیدار مسابقات را دو تیم پرقدرت امید گناوه و مس کرمان برگزار کردند که امید موفق به شکست ۲ بر ۱ مس شد. در این دیدار هم موسوی در همان لحظات نخست فرار خود را از عمق دفاع حریف انجام داد و اولین گل این دیدار را به ثمر رساند. در نیمه دوم شاگردان نامجو با گلی که صیادی به ثمر رساند بازی را در عدد یک برابر کردند ولی علی خرم آبادی بعد از ورود خود نتیجه را تغییر داد .حرکت این بازیکن در درون محوطه جریمه و خطای مدافع حریف باعث شد تا امید به یک ضربه پنالتی دست یابد که این ضربه را خرم آبادی به گل دوم تبدیل کرد.با این نتیجه و با توجه به خروج احتمالی اراکی ها از مسابقات صعود امید به دور دوم حتمی شده است.

امبد-گناوه آبی-پوشان-اراک.. زاگرس-مرودشت نونهالان-عقاب-پردیسان-قمنامجو حسین-کهنسال اعتراض حمله-به-داورفرار-داور داوران امیر-حسین-فرهنگی احمد-منصورزادهاوصیا امیر-حسین-موسوی رشتی سید-امیر-حسین-موسویمظفری.صیادی مظفری.. عقاب-پردیسان-قم

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. فوتبالی

  سلام یه کم دیر گذاشتین نتایج رو ولی ممنون امیدوارم روزهای بعد از کاپیتانهای دو تیم عکسهای بیشتری بزارید

  پاسخ
  1. فوتبالی

   سلام اقای خضری امروز نبودین روز سوم بازی ها
   امیدوارم روز اخر باشین و از بازیکن شماره ده مرودشت بیشتر عکس بذارین
   از قهرمانی غیور مردان امید هم گزارشی تهیه کنید

   پاسخ
 2. امیدی

  سلام اقای خضری
  کاپیتان تیم امید شماره ۵ بهادر عربزاده هستش که تو عکس با صیادی در گیر هستش شما مظفری ثبت کردین
  لطفا اصلاح بشه

  پاسخ
 3. بازيكن اميد ميگه

  سلام
  اقی خضری چرا نتائج بازی با أراک و قم رو نزدین
  فک کنم میونتون با امید خوب نباشه

  پاسخ
 4. امین

  باسلام و خسته نباشید لطفآ در مورد بازیکنان و دروازبان تراکتورسازی تصاویر بیشتری
  بگزارید.باتشکر

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.