امروز: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

احسان پور و تغییر در سبک های رزمی


یاران سبز : فتح اله احسن پور از جمله کسانی است که در ورزش رزمی استان بوشهر تجربه های متفاوتی دارد و بعد از سالها همچنان پر تلاش عمل می کند احسان پور به تازگی کیک بوسینگی را که خود راهش را به استان باز کرده بود رها کرده و به ووشو روی آورده است . کوتاه از احسان پور دلیل این تغییر را پرسیدم

 
فتح-اله-احسان-پور
 

عدم همکاری در هیات رزمی استان با سبک کیک بوکسینگ و ضعف مدیریت در رزمی استان اولین نکته ای بود که احسان پور به آن اشاره داشت . احسان پور می گوید: وقتی در رزمی نتوانستیم به خواسته های به حق خود برسیم و با بی توجهی مسئولین رزمی روبرو شدیم تصمیم به تغییر سبک گرفتم و در حال حاضر زیر نظر هیات ووشو استان سبک ساندا وانگ فعالیت می کنیم سبکی که میدانم آینده شاگردانم در آن روشن است . البته فتح اله احسان پور  نبودن تشکیلات منسجم و تیم ملی قدرتمند در سبک کیک بوکسینگ و گذاشتن هزینه ها سفرهای برون مرزی بر روی شانه فایتر ها را دلیل جدایی از این سبک دانست و گفت : وقتی به آینده فایترهای خود نگاه کردم لازم دیدم تا تغییر سبک دهم و از این بابت خوشحالم ؛ وی همچنین در پایان گفت: در رزمی باید ابتدا مسابقه برگزار شود و سپس اردو برگزار گردد تا هنرجو با شرایط مسابقه و قوانین بیشتر آشنا شود و بعد به مسابقات کشوری اعضام شود اما به دلایل نامشخص این موضوع نادیده گرفته می شد و یا بصورت ناقص انجام می گرفت که این موضوعات برمی گشت به ضعف کمیته های مختلف در هیات رزمی استان که توسط آقای فکی انتخاب می شد.

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. کیک بوکسینگ دیلم ج

  بفرمایید آقای خضری انم یکی دیگر از اساتید ارجمندی که ضعف مدیریت آقای فکی را اعلام کرد . مگه میشه همش کسانی که جدا شدند اشتباه بگویند خب مشخص است رزمی استان را نابود کردند. لطفا با دیگر مسئولین سبکها هم مصاحبه بکن از جمله آقای بیگی . بگو چرا آقای فکی شما را حمایت نمیکند و از سمت سازمان لیگ استان شما را عزل کرد

  پاسخ
 2. ب.ب

  سلام آقا مرتضی یه خبرهای داغ و بسیار سری از ارتباط ……… دارم که خودم از نزدیک شاهد آن بودم و میخواهم مو به مو برات توضیح بدم .

  پاسخ
 3. پیرو

  آقای……جریان سند سازی فاکتورهای جعلی شما …… چیست؟ برای مردم تو ضیح بدهید/چرا صدو بیست عدد کارت هدیه رزمی کاران بدبخت را بالا کشیدید؟ .

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *