امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

با مساوی دیدار پرسپولیس گناوه و صنعت آمل ، دلهره همچنان با فوتبال گناوه

یاران سبز: در ادامه مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم کشور پرسپولیس گناوه در ورزشگاه شهید سراجی میزبان صنعت آمل بود که این دیدار با نتیجه مساوی ۱ بر ۱ به اتمام رسید. در این دیدار پرسپولیس در نیمه نخست از روی سانتر موسی زاده به گل رسید. توپی که توسط این بازیکن بر روی دروازه فرستاده شده بود روی سر محمد رضا بهروزی جفت و جور شد تا دروازه میهمان باز شود . در نیمه دوم آملی ها حاکم زمین بودند ولی یک مهدی جمیلی سر حال دروازه پرسپولیس را به خوبی تا دقایق پایانی بسته نگه داشت ولی در لحظات پایانی صنعت به گل مساوی دست یافت .این دیدار با همین نتیجه به پایان رسید.

مصدومیت های متوالی بازیکنان پرسپولیس نشان از عدم آمادگی این تیم دارد.

نادر جعفری منفرد سرمربی پرسپولیس در نیمه دوم عباس خضری را به جای محمد رضا بهروزی به زمین فرستاد ولی خضری حتی یک دقیقه هم دوام نیاورد و با تشدید مصدومیتش جای خود را به زلکی داد که به تازگی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده است.

میلاد شفیقی به دلیل مصدومیت جای خود را به مرتضی رحیمی داد که همچنان با مصدومیت دست به گریبان است.

معلوم نشد درب راهرو ورودی رختکن چه اتفاقی افتاد که نصراله خواجه گیری حسابی با بازیکن آمل تسویه حساب کرد.

در جریان بازی یکی از تماشاگران توپ را از توپ جمع کن گرفت و با پرتاب آن به زمین قصد توقف بازی را داشت ولی این ترفند هم ره به جایی نبرد و هم پسندیده نبود.

نادر جعفری وقتی در دقایق اضافی بازی متوقف شد برای تقویت روحیه بازیکنان خود به زمین آمد و آنها را تشویق به حفظ نتیجه کرد .سرمربی پرسپولیس حمایت تماشاگران را هم برای دقایق باقی مانده طلب می نمود.

 مهدی-جمیلی میلاد-شفیقی نادر-جعفری محمدرضا-بهروزیشفقی پرسپولیس-گناوه پرسپولیس.صنعت-آمل امیری-نسب..

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *