امروز: ۰۸ مهر ۱۴۰۲

در زیر گروه لیگ جوانان ، شکست پاس گناوه در خانه+تصویر


یاران سبز : مسابقات فوتبال زیرگروه لیگ جوانان استان در شهرهای گناوه و عسلویه برگزار شد. در گناوه پاس سه بر صفر مغلوب میهمان جمی خود گاز شد و در عسلویه هم دیدار دو تیم سپاهان خورموج و شاهین عسلویه با نتیجه مساوی ۲ بر ۲ به اتمام رسید.
در گناوه گر چه پاس دقایق نخست را برتر آغاز کرد ولی در ادامه دو تیم دروازه های خود را از خطر دور نگه داشتند. در نیمه دوم اشتباه علیرضا کارگر دروازه بان پاس باعث شد تا گاز جم از روی شوت ابوالفضل محمد حسنی به گل دست یابد اما در روزی که خط دفاع پاس خوب کار نکرد بیژن جعفری هم در حالی که توپ به سمت نقطه کرنر در حرکت بود با شارژ بازیکن حریف مرتکب خطا شد که داور نقطه پنالتی را به سود میهمان نشان داد . این ضربه را هم سید اکبر صادق نژاد به گل تبدیل کرد و در دقایق پایانی بی نظمی خط دفاعی باعث شد تا عابد ازمل گل سوم را هم به ثمر برساند.
در حاشیه:
محمد کوه بیکسی سرمربی گاز جم مدتهاست از همراهی تیم خود محروم است در این بازی هم از روی سکو تیمش را هدایت کرد.
گذاشتن داوران گناوه ای که در یک سوی زمین نمایند گناوه قرار دارد از مدتها پیش رسم شده است البته در بعضی از دیدارها هر سه داور از شهری هستند که تیمشان در زمین حضور دارد این موضوع کم کم به سوی دردسر پیش می رود.
پاس-جوانان جلالپور سعید-عربزاده گاز-جم محمد-کوه-بیکسی

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. دره گپ

    اگه حسین رستمی سر مچ دست راستش هم چسب می بست پاس بدون شک برنده بود .
    و حضور میلاد محمدزاده هم جدن روحیه بخش بود البته این بار انگار برعکس عمل کرده ، به حسین کارگر هم بگو دفعه بعد بشکه آب رو برا عکس بذاره زمین آدم اینجوری فکر میکنه …… !
    بعد خضری تو عکس دسته جمعی …..؟

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *