امروز: ۰۲ مرداد ۱۴۰۳

در لیگ فوتسال استان ، پیشتاری پرسپولیس دیر ، شکست خانگی تابان بوشهر+تصویر

یاران سبز:هفته دهم مسابقات فوتسال استان (جام پولک نقره ای) با انجام چهار دیدار در شهر های دهقائد ، بردستان ، بوشهر و دیری پیگیری شد . نتایج بدست آمده در این دیدارها جدول را دست خوش تغیراتی کرد.

تیم امید دهقائد در سالن ورزشی غدیر این شهر رو در روی شهرداری جم قرار گرفت . نماینده دهقائد که تا این هفته چندین برد متوالی بدست آورده بود و تا مکان دوم جدول هم خود را بالا کشیده بود در مقابل شهرداری جم نتوانست به نتیجه دلخواه دست یابد و در حالی که حمایت هواداران خود را داشت با نتیجه مساوی ۲ بر ۲ متوقف شد . در این دیدار امید دهقاید خوب شروع کرد و حاصل حملات این تیم دو گل بود که توسط کاپیتان خود جهانگیر حسن زاده به دست آمد ولی با نزدیک شدن به لحظات پایانی نیمه نخست  جمی ها  توسط روح الله فرامرزی یکی از گل ها را جبران کردند . تیم دهقائد که در بازی های گذشته در نیمه دوم نتایج بهتری کسب می کرد در این مسابقه گل دوم را هم دریافت کرد و در خانه در برابر شهرداری جم متوقف شد.گل دوم نماینده جم را علی اغناء به ثمر رساند.

وحدت بردستان که نیمه فصل دوم را با نتایج نسبتا بدی آغاز کرده بود در این هفته میزبان شهاب ریز بود . در این دیدار  که هر دو تیم تلاش داشتند با کسب هر سه امتیاز میدان را ترک کنند در نیمه نخست با برتری ۲ بر ۱ نماینده ریز به اتمام رسید . وحدت که میدانست شکست در این دیدار حکم سقوط را هم به همراه دارد  به آب و آتش زد و موفق شد شکست را با پیروزی عوض کند و با نتیجه ۳ بر ۲ این دیدار را به اتمام برساند . مهدی حمید نیا و سید مهدی احمدی پور برای شهاب ریز گلزنی کردند و گلهای وحدت بردستان را هم میثم عابدی،عباس فخری و عیاد ربیعی به ثمر رساندند.

در شهر بوشهر و در سالن مخابرات این شهر وحدت جنوب بنک کنگان میهمان تیم تابان بوشهر بود ، بوشهری ها برای اینکه همچنان در کورس قهرمانی باقی بمانند نیاز به هر سه امتیاز این دیدار داشتند و بنکی ها هم برای اینکه به روند رو به رشد خود در نیم فصل دوم ادامه دهند با انگیزه بالا پا به این مسابقه گذاشتند . در نیمه نخست دو تیم بازی سرعتی را در دستور کار خود قرار دادند که حاصل آن دو گل برای وحدت جنوب بنک و یک گل هم برای میزبان بود. تابان بوشهر که دوست نداشت این سه امتیاز خانگی را از دست بدهد در نیمه دوم برای جبران آمده بود ولی هنر فردی بازیکنان وحدت جنوب بنک پررنگترین شکست تابان را رقم زد. یک بازیکن هشیار بنام مهرزاد سبز میدانی که در نیم فصل دوم به بنکی ها اضافه شده بود هنر گلزنی خود را به رخ حریف کشید و باعث شکست ۵ بر ۳ میزبان شد. برای وحدت جنوب بنک در این دیدار مهرزاد سبز میدانی (۳ گل)،مصطفی نصاری و غلامعباس سماچی هر کدام یک گل به ثمر رساندند.صادق پولادی،سعید احمدرضایی و سعید موجی هم گلهای تابان بوشهر را به ثمر رساندند.

در حواشی :

استقبال خوب تماشاگران هر دو تیم از این مسابقه و تشویق تیم های مداوم و بدون حاشیه از زیبایی های این دیدار بود.

 مهرزاد سبزمیدانی بازیکن شمالی وحدت جنوب بنک در این دیدار بهترین عملکرد را داشت  درتیم تابان بوشهر هم صادق پولادی گرچه تنها به نظر میرسد ولی بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت.

در آخرین مسابقه این هفته که در دیر برگزار شد پرسپولیس این شهر به مصاف استقلال خارگ رفت،نماینده خارگ که بدلیل شرایط نا مناسب آب و هوایی حضورش در این مسابقه در حاله ای از ابهام بود بالاخره خود را به این مسابقه رساند و بازی را هم خیلی خوب شروع کرد و توانستند به گل اول دست یابند ولی رفته رفته میزبان با در دست گرفت بازی موفق شد سه بار پیاپی دروازه آبی پوشان خارگی را باز کند البته استقلالی ها موفق شدند یکی از گلها را جبران کنند و فاصله را به حداقل برسانند ولی نتوانستند از این مسابقه امتیازی کسب کنند و با توجه به نتایج بدست آمده سقوط دو پله ای در جدول داشتند . سرخپوشان دیری هم با کسب این پیروزی شرایط خود را در صدر جدول استحکام بخشیدند. در این دیدار اسماعیل سعد آبادی و مرتضی شیری برای استقلال خارگ گلزنی کردند.

تهیه خبر محمد احمدزاده.تابان.بنک تابان-بوشهر جنوب.تابان جنوب-بنک-کنگانوحدت-جنوب-بنک-کنگان سماچی سعید-خضری سبز-میدان.بنکسبز-میدانی رحیمی

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *