امروز: ۱۰ مهر ۱۴۰۱

در گوشی

یاران سبز : در گوشی در گوشی است اما این روزها درگوشی ها زود هوش از سر می پراند.در-گوشی...

فتح الله نوروزی از فرهنگیان بندر ریگ گزینه اصلی برای بخشداری ریگ می باشد .  نوروزی سابقه مدیریت  آموزش و پرورش خارگ و شبانکاره  را در پرونده کاری خود دارد  و گویا به همین خاطر  وی علاقه بیشتری دارد تا به عنوان رئیس آموزش و پرورش گناوه منصوب شود .  اگر چه توسط گروهی  از گناوه ای ها برای آموزش و پرورش نامزده شده  ولی احتمال بخشدار شدن وی قوت بیشتری  دارد .

خبر دیگری که این روزها از بندر ریگ می رسد  مطرح شدن گزینه های متعدد برای آموزش و پرورش این شهر می باشد  که پیشترها از  رضا عبدالهی ،  نصرالله دوست نظام  و عبدالله بحرانی   نام برده می شد ولی در این روزها از شخص دیگری به نام   خلیل ابراهیمی بیشتر از دیگران نام برده می شود .

با توجه به اینکه در  انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی  این احتمال  وجود دارد که  بازهم منطقه شمالی استان  دارای نماینده مجزا و مستقل از بوشهر نشود  دوتن از نامزدهای احتمالی که در دوره ی گذشته   فعال بوده اند  نشست مشترکی را جهت رسیدن به تفاهم  و یکی شدن برگزار نمودند .  در پایان این نشست مقرر شد  تا نشست دیگری  با حضور دیگر افراد احتمالی که قصد حضور در انتخابات را  دارند برگزار  نموده و در جهت تعامل و وحدت کاندیداهای شهرستانهای گناوه و دیلم   نشستهای مشترکی برگزار نمایند.

از دیلم هم خبرهای داغی مبنی بر تغییرات قریب الوقوع در مجموعه فرمانداری این شهر می رسد  خبرهای رسیده  حکایت از  معرفی  حسن درویشی  به عنوان بخشدار مرکزی دیلم می دهد. درویشی از کارمندان فرمانداری دیلم می باشد
گزینه های متعددی برای معاون  عمرانی فرمانداری  دیلم  معرفی شده اند  که یکی از گزینه ها که خود کارمند فرمانداری  می باشد از قوت بیشتری برخوردار است .

هر چند که تغیر و تحولات در گناوه به کندی و با مطالعه  و حوصله بیشتری  در حال پی گیری است  ولی گفته  ها و شنیده ها خبر از تغییرات در حوزه معاونت سیاسی می دهد . باید منتظر اتفاقات  تازه تری تا هفته های آینده  بود.

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. پاسی

    ما از فرماندار محترم میخواییم که با تدبیر و اندیشه عمل کند و در تصمیم خود مبنی بر تغیر معاونت سیاسی دقت کند حضور فردی توانمد چون آقای مردانی برای شهر گناوه غنیمت است

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.