امروز: ۰۸ مهر ۱۴۰۲

زیرگروه لیگ بزرگسالان استان ، یکه تازی خورموجی ها در گروه شمال و کلمه در گروه جنوب

یاران سیز:مسابقات زیر گروه بزرگسالان استان(سیراف لیگ بوشهر) در گروه شمال با انجام سه بازی در شهر های سعد آباد،خورموج و اهرم ، هفته سوم خود را پشت سر گذاشت.

تیم وحدت نماینده شهرستان گناوه که به سعد آباد سفر کرده بود خیلی زود و در دقیقه یک از روی نقطه پنالتی دروازه خود را باز شده دید تا خطر عدم راه یابی به دور دوم را بیش از پیش احساس کند. در نیمه دوم زرد پوشان وحدت که دوست نداشتند دومین باخت خود را تجربه کنند به دروازه پرسپولیس نزدیک شدند و توسط میثم ملکزاده به گل رسیدند تا یک امتیاز حاصل کار وحدت در این دیدار باشد.

در دیگر بازی این گروه تیم قدرتمند جم صنعتکاران به روند پیروزی های خود ادامه داد و موفق شد با دو گل از سد حریف خود پیام چغادک بگذرد ، در اهرم هم خیبر اولین پیروزی خود را با برد دو بر صفر در برابر پیام عامری جشن گرفت.

در پایان هفته سوم ، جم صنعتکاران خورموج با ۳ پیروزی و کسب ۹ امتیاز در صدر جدول قرار دارد. پرسپولس زیارت با یک پیروزی و دو تساوی و کسب ۵ امتیاز در رده دوم جدول جا خوش کرده است و تیمهای وحدت گناوه و پیام جغادک هر کدام با یک پیروزی یک شکست و یک تساوی و با کسب ۴ امتیاز در رده های سوم و چهارم قرار دارند .خیبر اهرم با سه امتیاز و پیام عامری بدون امتیاز در رده های پنجم و ششم قرار دارند.

در گروه جنوب هم در پایان هفته چهارم این نتایج بدست آمد ، ابوذر کلمه با نتیجه ۳ بر ۰ از سد جام جم گذشت ، میداف کنگان با نتیجه ۲ بر ۱ در خانه توحید آبدان به برتری رسید و در بوشهر تیم استقلال با نتیجه پر گل ۸ بر ۱ ملوان عسلویه را در هم کوبید.

در گروه جنوب ابوذر کلمه با ده امتیاز صعود خود به مرحله بعد را قطعی کرد و روز یکشنبه در یک دیر حساس تیم های میداف کنگان و استقلال بوشهر رو در روی یکدیگر قرار میگیرند . میداف برای صعود به دور بعد به یک امتیاز نیاز دارند و آبی پوشان بوشهری هم در صورت پیروزی راهی دور دوم خواهند شد.

تهیه خبر : محمد احمدزاده.میثم-ملک-زاده

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *