امروز: ۰۹ مهر ۱۴۰۱

صعود امیدهای ایرانجوان بوشهر به لیگ دسته اول کشور+تصویر

یاران سبز : با اتمام دور دوم مسابقات فوتبال امیدهای کشور ایرانجوان بوشهر راهی لیگ دسته اول کشور شد. در گروه سوم امیدهای کشور قشقایی شیراز ، استقلال طبرستان مازندران و کاسپین قزوین میهمان ایرانجوان بوشهر بودند که در پایان دیدارهای این گروه ایرانجوان با ۷ امتیاز به عنوان تیم نخست راهی لیگ دسته اول کشور شد. ایرانجولان در دیدار نخست خود موفق به شکست سه بر دو استقلال طبرستان شد ، گلهای ایرانجوان را در این دیدار پژمان سوری ، یاسر اندایش و عباس چاپی به ثمر رساندند . ایرانجوان در دومین دیدار هم کاسپین قزوین را با نتیجه دو بر یک و با گلهای مسعود کلاتی و چاپی مغلوب کرد . در سومین دیدار ایرانجوان به دیدار قشقایی شیراز رفت دیداری که در آن بوشهری ها به یک امتیاز و قشقایی برای صعود مستقیم به سه امتیاز نیاز داشت ، همین موضوع بازی پایانی مسابقات را بسیار حساس کرد. مربیان ایرانجوان که می دانستند در صورت بسته نگه داشتن دروازه خود می توانند راهی لیگ اول امیدهای کشور شودند تاکتیکی دفاعی را از ابتدا تا انتها در دستور کار خود قرار دادند و با کمی خوش شانسی به لیگ دسته اول امیدهای کشور راه یافتند.

در حاشیه :

فرار های تند و تیز عباس چاپی از جناحین همه حریفان را آزار داد. چاپی می تواند از گزینه های راه یابی به بزرگسالان این تیم باشد.

در پایان بازی چشم اکثر مسئولین ایرانجوان گریان بود در این بین گریه های حسن غریبی سرپرست این تیم گویای سختی های ایرانجوان برای رسیدن به لیگ دسته اول امیدهای کشور بود .

بازار پرتاب مربیان به هوا در پایان بازی توسط شاگردان گرم بود ابتدا کبگانیان به هوا رفت سپس سرتلیان زاده و در آخر همه به سراغ ملکوتی رفتند ولی از جا کندن ملکوتی کار سختی بود.

سکو ها هم شاهد چهره های آشنای ایرانجوان بود ؛ گودرز خرمزی از مربیان با سابقه ایرانجوان و جعفر پور کبگانی مدیر این تیم که چهار چشمی میدان را می پاییدند.

ایرانجوان در رده های سنی جوانان ، امید و بزرگسال در لیگ یک کشور حضور دارد ، قرار داشتن هر سه رده در فوتبال اول کشور می تواند کمک بسیاری به ظهور بازیکنان جوان استان کند. ایرانجوان-بوشهر... ایرانجوان-بوشهر..... ایرانجوان-بوشهر-امیدها خالق-پناهچاپی... دانیال-ماهینی سجده-شکر سرتلیان-زادهعظیم-افتخاری عباس-چاپی سوری کبگانیان...یاسر-اندایش مهدی-حسین-پورفاضل-کبگانیانعلی-مومن-زادهیاسر-اندایشمهدی-حسین-پور

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.