امروز: ۲۵ تیر ۱۴۰۳

لیگ فوتسال استان ، با تساوی در انتهای جدول ، خارگ و بردستان همچنان در خطر سقوط

یاران سبز : محمد احمدزاده ـــ تنها دیدار معوقه از هفته یازدهم لیگ فوتسال استان پیروز نداشت. وحدت بردستان که در هفته یازدهم به دلیل نبود کشتی نتوانسته بود به خارگ سفر کند دیدار معوقه خود را در روز دوشنبه به میزبانی خارگ برگزار کرد که در پایان این دیدار حساس دو تیم به نتیجه مساوی ۴ بر ۴ دست یافتند.

آبی های خارگ در سالن شهید شکرالله آباش این جزیره از تیم وحدت بردستان پذیرایی کردند ، این دیدار که برای هر دو تیم با توجه به شرایط انتهایی جدول از حساسیت بالای برخوردار بود از همان ابتدا با حملات خارگ آغاز شد . آبی پوشان خارگی که از میزبانی و حمایت هواداران خود برخوردار بودند موفق شدند بازی را بهتر آغاز کنند و حاصل آن دو گلی بود که عوضی به ثمر رساند.

با شروع شدن مسابقه در نیمه دوم باز هم نماینده خارگ بود که توانست توسط سعدآبادی به گل برسد ، این گل تا حدودی خیال خارگی ها را آسوده کرد ولی یک بازیکن سرحال و گلزن به نام مسعود هدایت تمام رشته های جزیره نشینان را پنبه کرد . بعد از گل سوم استقلال خارگ میهمان در یک حمله خطرناک توسط هدایت به اولین گل خود دست یافت گلی که توسط عوضی پاسخ داده شد ولی در ادامه و در دقایق پایانی هدایت سه بار دیگر موفق به گلزنی شد تا همچنان در انتهای جدول استقلال یک پله پایین تر از وحدت بردستان باشد .

احمد عوضی بعد از هفته ها برای استقلال گلزنی کرد ولی گلهای عوضی هم نتوانست سه امتیاز برای خارگ داشته باشد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *