امروز: ۲۵ تیر ۱۴۰۳

هفته پایانی لیگ فوتسال،جنگ دو تیم برای قهرمانی و پنج تیم برای بقا

یاران سبز – محمد احمدزاده:لیگ فوتسال استان آخرین لیگی است که فصل ورزشی فوتبال را پشت سر خواهد گذاشت . این لیگ که کارش به فصل جدید فوتبال کشیده شد هفته پایانی خود را در حالی آغاز خواهد کرد که پرسپولیس دیر و امید دهقاید برای قهرمانی به دیدار حریفان خود خواهند رفت و بجز شهاب ریز که حکمش را برای سقوط هفته ها ست به دست گرفته است چهار تیم استقلال خارگ ، وحدت بردستان ، تابان بوشهر و جنوب بنک برای بقا در لیگ لحظه شماری می کنند.در بوشهر تابان از امید دهقائد پذیرایی می کند . نماینده بوشهر که تا دو هفته قبل شانس قهرمانی را داشت حالا یکی از کاندیدا های سقوط است و تمام تلاش خود را می کند که در مقابل امید دهقائد برنده بازی باشد و در لیگ ماندگار شود البته شرایط سقوط برای تابان در صورتی به وجود خواهد آمد که دو تیم استقلال خارگ و وحدت بردستان حریفان خود را شکست دهند. اما امید دهقائد هدفی جز قهرمانی  ندارد آنها در صورت پیروز و رسیدن به گلهای زیاد حتی در صورت پیروزی حداقلی پرسپولیس دیر باز هم قهرمان لیگ خواهند شد .

سعید خضری سرمربی تابان بوشهر در خصوص بازی روز جمعه در برابر امید دهقائد گفت : روز جمعه بازی خیلی سختی را در پیش داریم ،  دهقائد تیم خوبی است ولی ما آمده ایم که زحماتی که در این هشت ماه کشیده ایم ثمره آن را ببینیم و همه با یکدیگر هم قسم شده ایم که این دیدار را ببریم چرا که برای ما حکم مرگ و زندگی را دارد. خضری در ادامه افزود:هیچ محروم و مصدومی برای این مسابقه نداریم و با توجه به اینکه میزبان هستیم از شرایط بهتری برخورداریم ،  شک نکید که ما در لیگ ماندگار می شویم.

جواد تمدن سرمربی امید دهقائد در خصوص بازی حساس تیمش در برابر تابان بوشهر گفت : همانطور که قبلا هم گفته ام اول از هر چیزی به دنبال ارائه یک بازی زیبا هستیم و بعد از آن کسب پیروزی و رسیدن به مقام قهرمانی  . شرایط تیم هم بسیار خوب است و فکر می کنم بتوانیم با برد بیرون بیایم البته بستگی به نتیجه دیدار دیر و بردستان هم دارد. تمدن در پایان خاطر نشان کرد:برای بازی تابان مصدومی نداریم ولی اگر اشتباه نکنم عباس ناصری سه اخطاره است که باید استعلام هم بگیرم.

در یکی دیگر از حساس ترین بازی های هفته چهاردهم میهمان برای قهرمانی میجنگد و میزبان برای بقاء در لیگ ، روز جمعه در سالن بدون تماشاگر شهداء بردستان وحدت میزبان پرسپولیس دیر می باشد. بردستانی ها برای بقا در لیگ فقط به سه امتیاز نیاز دارند البته اگر استقلال خارگ نتواند بنکی ها را مغلوب کند وحدت بردستان در صورت شکست هم در لیگ خواهد ماند. در مقابل وحدت بردستان سرخپوشان دیری قرار دارند که برای قهرمانی هم سه امتیاز را نیاز دارند و هم تعداد گل برایشان مهم است چرا که این تیم در جدول تنها با اختلاف تفاضل یک گل بالاتر از امید دهقائد قرار دارد .دیری ها سه هفته پایانی لیگ را تحت فشار زیاد به میدان رفتند و نتوانستند نتایج خوبی به دست آورند به شکلی که اختلاف ۴ امتیازی با تیم دوم جدول به امتیاز برابر تبدیل شد و تنها تفاضل یک گل سرخپوشان دیری را در صدر نگه داشت.

عباس فرخ در خصوص بازی با دیر در گفتگو با یاران سبز گفت : روز جمعه کار سختی داریم و تحت هر شرایطی باید پرسپولیس را شکست دهیم ، تنها مشکلی که ما داریم نبود تماشاگرانمان است که اگر آنها در کنار ما بودند خیلی به ما کمک می کردند.وی افزود : مصدومی که نداریم،فقط کاپیتانم علیرضا حقیقت را به دلیل محرومیت در اختیار ندارم . فرخ در پایان گفت : مطمئن باشید و در این شکی نداشته باشید که در لیگ می مانیم.

غفاری سرمربی تیم پرسپولیس دیر در خصوص بازی حساس تیمش در برابر وحدت بردستان گفت : دوست داریم یک بازی جوانمردانه انجام دهیم ، آنها هم تیم شهر ما هستند و دوست نداریم که سقوط کنند ولی از لحاط فنی هر تیمی که بهتر باشد می تواند نتیجه بگیرد یا آنها سقوط می کنند ما قهرمان می شویم و یا  آنها در لیگ ماندگار می شوند ما به قهرمانی نمی رسیم.غفاری در ادامه افزود : در هر دو صورت برای شهر خوب است اگر ما به مقام اولی برسیم برای دیر افتخاری است و اگر آنها پیروز شدند سهمیه شهر ما همان دوتا خواهد ماند.برای تیم بردستان و همچنین تیم خودم آرزوی موفقیت دارم و در چهل دقیقه ای روز جمعه هر کس بتواند از موقعیت ها استفاده کند آن تیم موفق تر است ، غفاری در پایان گفت : مصدومی که نداریم فقط دو بازیکن خود عباس مومنی و علی غلامی را بدلیل سه اخطاره بودن در اختیار ندارم.

و اما کار آبی های خارگ به اما و اگر کشید شد ،خارگی ها در لیگ می مانند یا سقوط میکنند؟استقلال خارگ که در دیدار معوقه نتیجه لازم را در برابر وحدت بردستان به دست نیاورد حال کارش در هفته آخر به اما و اگر کشیده شده است و ضمن شکست جنوب بنک باید منتظر شکست یا تساوی وحدت بردستان هم باشد،البته اگر بردستانی ها موفق به شکست دیر شود و امید دهقائد هم تابان را از پیش رو بردارد در آن صورت بین سه تیم جنوب بنک،استقلال خارگ و تابان بوشهر بر حسب تفاضل گل یکی از آنها باید با جام پولک نقره ای وداع کند.

حمید بهی سرمربی تیم استقلال خارگ در خصوص بازی روز جمعه در برابر جنوب بنک گفت : صد در صد برای برد به میدان می رویم و باید از شرایط میزبانی خود استفاده کنیم و انشالله که در لیگ ماندگار خواهیم شد ، برای بازی روز جمعه فقط احمد عوضی را به دلیل سه اخطاره بودن در اختیار نداریم.

رحیمی سرمربی جنوب بنک : تیم ما روی یک بازیکن نمی چرخد ما در اکثر بازیهای خود غایبین بزرگی داشتیم البته آقای سبز میدانی بازیکن تاثرگذاری است ولی از همان ابتدا با توجه به شرایطی که داشت قرار بود بعد از بازی با دیر برود . سرمربی جنوب بنک بازی با خارگ را بسیار حساس دانست و گفت : این بازی در جدول بسیار حساس است و ما با تمام قدرت به خارگ می رویم و برای سه امتیاز هم می رویم. رحیمه در مورد غایبین این دیدار هم گفت :سبزمیدانی و سیامک اسدزاده دروازه بان خود را برای این بازی نداریم.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *