امروز: ۱۲ آذر ۱۴۰۱

گناوه همچنان میزبان لیگ دسته دوم کشور+تصویر

یاران سبز: یک هفته مانده به پایان لیگ دسته دوم کشور پرسپولیس گناوه ماندن خود در لیگ را قطعی کرد . پرسپولیس که در هفته بیست و پنجم میزبان شهرداری اراک بود موفق به پیروزی سه بر یک و کسب هر سه امتیاز این دیدار شد و با توجه به پبروزی گاز فجر جم در مقابل صنعت آمل ماندن این تیم در لیگ دسته دوم کشور حتمی شد. شاگردان نادر جعفری در همان دقایق نخست برتری خود را به دست آوردند. پرسپولیس ابتدا از روی ارسال کامران موسی زاده به گل رسید .این گل را امیری نسب به ثمر رساند. دقایقی بعد از این گل حرکت محمد رضا بهروزی در درون محوطه جریمه شهرداری با خطا متوقف شد که داور این دیدار نقطه پنالتی را به سود گناوه نشان داد ، این ضربه را هم امیری نسب به گل تبدیل کرد. دقایقی بعد از این گل و در پی یک گل آفسایدی که اراکی ها به ثمر رساندند و توسط کمک دوم مردود شد مربیان شهرداری به نشانه اعتراض وارد زمین شدند و بازیکنان خود را به قصد ترک میدان فرا خواندند که این موضوع با وساطت نماینده فدراسیون حل شد .

در نیمه دوم حرکت رضا نظر زاده که با جا گذاشتن دروازه بان شهرداری هم همراه بود سومین گل سرخها را به دنبال داشت . بعد از این گل پرسپولیس بیشتر به فکر حفظ نتیجه بود و بیشتر زمان بازی در دست شاگردان رشیدی بود که تنها یک بار به گل دست یافتند.

در حاشیه:

با اتمام بازی تماشاگران گناوه ای خوشحال از ماندن تیم خود در لیگ دسته دوم کشور مربی و بازیکنان پرسپولیس را تشویق کردند.

از قرار معلوم داور این بازی رضا قاسمی از داوران خوزستان بود ولی مخالفت های پرسپولیس باعث شد تا قاضی این دیدار یاسوجی شود.

پرسپولیس-گناوه اراک...شهرداری امیر-گاوداری پرسپولیس.شهرداری-اراکاراک... اراک اراک..... حسن-سالمیگاوداری علی-رشیدی محمدرضا-بهروزی مرتضی-رحیمیمهدی-جمیلی یادگاریغریبوند

پست های مرتبط

۰ نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *