امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

امید رفت ، تغییر در فوتبال دیلم+تصویر

یاران سبز :  عمر هیات فوتبال دیلم بسیار کوتاه بود ، عباس امید که بعد از سه دهه حکومت جعفر شفیقی بر کرسی ریاست هیات فوتبال دیلم تکیه داده بود تنها شش ماه بر هیات فوتبال دیلم ریاست کرد. عباس امید که پیش از این مسئول کمیته انضباطی هیات فوتبال دیلم بود با انتقال به خارگ نتوانست ماموریت خود را در فوتبال دیلم به اتمام برساند و به همین دلیل خواستار تغییر در هیات فوتبال دیلم شد ا.ین درخواست باعث شد تا محمد نجفی رئیس هیات فوتبال استان سجاد شیخی عضو شورای شهر دیلم را به عنوان رئیس هیات فوتبال دیلم معرفی کند.فاضل-صالحی-فرد

در جلسه تودیع و معارفه رئیس هیات فوتبال دیلم ابتدا فاضل صالحی فرد رئیس اداره ورزش و جوانان دیلم از تلاش همگانی که طی این سالها برای پیشرفت ورزش دیلم انجام شده بود قدردانی کرد . صالحی فرد همچنین از نگاه برخی از افراد که ورزش دیلم را نیمه جان و یا مرده معرفی کرده بودند انتقاد نمود و گفت : مجموعه اداره ورزش و جوانان تلاش خود را برای تقویت ورزش دیلم انجام داده اند و در رفع مشکلات تا حد امکان پیش رفته اند اما بعضی از خواسته ها خارج از توان ما است و صحبتهای تعدادی از دوستان جز پاشیدن بزر ناامیدی چیزی برای ورزش دیلم به دنبال نخواهد داشت.

محمد نجفی رئیس هیات فوتبال استان هم از عملکرد مسئولین و نمایندگان استان در زمینه ورزش گلایه کرد و گفت : اگر مسئولین توجه داشته باشند استفاده از ظرفیت های  موجود در استان می تواند از نظر مالی ورزش استان را اشباه کند. نمایندگان استان در مجلس هم نتوانسته اند شعارهای خود را عملی کنند .آنها نتوانستند صدای جوانان استان را به گوش مسئولین کشوری برسانند.

و اما در جلسه تودیع و معارفه رئیس هیات فوتبال دیلم شاهد درد دلهای فراوان تیمدارهای دیلمی بودیم که تا حدود زیادی جلسه را هم از روال تودیع و معارفه خارج کرد.

در این جلسه درویشی یکی از تیمدارهای دیلمی گفت : با توجه به مسئولیت های سجاد شیخی در کمیته امداد و شورای شهر دیلم  به احتمال فراوان هیات فوتبال دیلم با مشکل روبرو خواهد شد.

بشیری از تیم شاهد دیلم هم گلایه های خود را از واگزار نشدن زمین ورزشی توسط شورا را عنوان کرد . بشیری مدعی بود با توجه به فعالیت در زمین واگزار شده توسط شورای گذشته به ورزش و هزینه های زیاد انجام شده در این زمین برای رونق ورزش ، شورای شهر دیلم در این زمینه با وی همکاری خوبی انجام نداده است.

عباس پذیره هم طبق معمول فریاد نداری سر داد و از اینکه سال گذشته برای حفظ آبروی فوتبال دیلم در لیگ استان هفتاد میلیون تومان هزینه انجام داده است و تنها یک میلیون تومان از شورا دریافت کرده است گلایه داشت و در صحبتهای خود گفت: اعضای شورا در بنرهای انتخاباتی خود از حمایت از ورزش گفته بودند ولی حمایتی انجام نشد.

صحبتهای تلفنی محمد نجفی و قایدی فرماندار دیلم در جریان جلسه هم جالب بود ، درخواست کمک از فرماندار برای رونق فوتبال دیلم کار را به اینجا کشاند که فرماندار گفت : شورا و شهرداری فعلا ۳۰۰ میلیون تومان به ورزش کمک کنند تا ما هم از محل اعتبارات داده شده به شهرداری جایگزین کنیم که البته این پیشنهاد را شورا قبول نداشت و انتظار داشت تا سوای از اعتبارات تخصیص داده شده به شهرداری مبلغ فوق اضافه شود.

طاهری شهردار دیلم هم از آمادگی شهرداری جهت کمک به بخش خصوصی در زمینه ورزش گفت.

دریانورد رئیس شورای شهر دیلم هم از فضای موجود در ورزش دیلم اظهار نارضایتی کرد و گفت : بناید اجازه بدهیم که تیمهای دیلمی سقوط کنند . باید علت ها را کارشناسی کنیم و در صدد پیشرفت ورزش دیلم باشیم. رئیس شورای شهر دیلم از عملکرد یک ساله شورا در راستای کمک به ورزش دیلم هم دفاع کرد و اظهار نمود: در همین یک سال فعالیت شورا به اندازه شش سال گذشته به ورزش کمک کرده ایم و این خود گواه دلسوزی ما برای پیشرفت ورزش است.دیلم عباس-امید نجفی سجاد-شیخیدریانورد پذیره بشیری امید-.-شیخی

پست های مرتبط

۱۴ نظر

 1. عباس امید

  سلام بر آقا مرتضی که در بیشتر مجامع فرهنگی و ورزشی منطقه و استان حضور دارند و با نوشته و نقدهای زیبای خود سهمی در حرکت رو به جلوی دیارمان دارند .
  برای آقای شیخی آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم فوتبال دیلم روزهای خوش گذشته های دور را تکرار کند .
  فوتبال نیازمند یاری همه ی ماست پس با تلاش در جهت بهبود اوضاع آن بکوشیم .
  با آرزوی بهروزی .

  پاسخ
 2. دره گپ

  رئیس شورای شهر دیلم: در همین یک سال فعالیت شورا به اندازه شش سال گذشته به ورزش کمک کرده ایم و این خود گواه دلسوزی ما برای پیشرفت ورزش است!!!

  احتمالا رئیس شورای شهر دیلم یا سوپر من یا غول چراغ جادو ست!

  پاسخ
 3. قفنوس

  اقای امید دستشون درد نکنه ولی درزمان کوتاه هیچ کار مٍثبتی بجز برگزاری چند مسابقه لیگ استان ندیدیم،اما الان اقای شیخی باید تلاش کنند وشایستگی خود را اثبات نمایند مخصوصا کمکهای مالی به باشگهای فوتبال تا باشگاهها اینقدر گیر به اقای دریانورد ریس شورا ندهند گرچه وظیفه اشان است کمک نمایند همانطورکه شهرداریهای درسطح کشور میبینیم که درامدشان از شهرداری دیلم بسیار کمتراست ولی دارند تیمداری میکنند اما امثال به تیم ما یک میلیون داده اند خنده داره

  پاسخ
 4. گناوه

  سلام اقای خضری یه سوال دارم به این قسمت هم مربوط نست
  میگم تاریخ قرعه کشی جام رمضان رو کی در سایت درج میکنی ممنون میشم جوابت رو ببینم

  پاسخ
  1. مرتضی خضری

   سلام گناوه عزیز
   دارم برنامه ریزی می کنم ، مشکل داوری داریم متاسفانه هزینه داوریها بالاس

   پاسخ
 5. گناوه

  سلام اقای خضری ممنونم که جواب دادی فقط میخواستم بدونم تاریخ قرع کشی رو تا چند روز دیگه در سایت میزنی؟ ممنون میشم

  پاسخ
 6. فوتبالیست

  سلام آقای خضری.هزینه رو از تیمها بگیرید.فکر نکنم تیم ها با هزینه ی معقول مشکلی داشته باشن. ولی بجاش از داورا بخواید هر بازی رو خیلی جدی تر و با تمرکز کامل و کمترین اشتباه داوری کنن.کیفیت داوری که بره بال کیفیت بازی ها و جام هم میره بالا.توپ خوب هم موثره و کولر سالن.تیم های بی اخلاق و بازیکنای بد اخلاق هم شرکت ندید.سپاس از شما

  پاسخ
 7. فوتبال

  دوباره شور ونشاط در فوتبال دیلم دیده شد تا الان ده تیم اعلام امادگی کردند تیمهای مثل پاس شاه عبدالله امید بیدو شاهین …جای خوشحالی داره ما دوباره اوج میگیریم عباس پذیره امسال بی شک قهرمان استان خواهد شد انهم با جوانان دیلمی از اقای شیخی تشکر تشکر تشکر

  پاسخ
 8. گناوه

  سلام اقای خضری خسته نباشی ماه رمضان هم تمام شد و همه تیم ها چشم به راه جام رمضان چقه ده ما گناه داریم که الکی گیر دادیمه ایفهمیم که چی توش در نیا

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *