امروز: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

اولین مجمع هیات فوتبال استان و انتخاب هیات رئیسه

یاران سبز : اولین مجمع هیات فوتبال استان با حضور آیت الهی نایب رئیس فدراسیون فوتبال کشور برگزار شد. در این مجمع ابتدا محمد نجفی رئیس هیات فوتبال استان از عملکرد خود در مدت صدارتش دفاع کرد و سپس گفت: ما برنامه های علمی فوتبال را در دستور کار خود داریم و در کنار آن تلاش کرده ایم تا با میزبانی های مختلف در رده های پایه به تقویت فوتبال پایه استان کمک کنیم . وی همچنین صعود چند تیم پایه استان را نشان از تغییرات اصولی در فوتبال استان دانست و بیان داشت : اکادمی فوتبال را به زودی راه اندازی خواهیم کرد تا کمک بیشتری به تقویت فوتبال پایه بشود . محمد نجفی در پایان صحبت های خود گفت : بی توجهی بعضی از وزارت خانه ها مانند وزارت نفت به ورزش استان صدای همه را در آورده است و اگر این روند ادامه داشته باشد و چنانچه صدای ما را کسی نشنود من صدایم را به گوش رئیس جمهور هم خواهم رساند. چرا باید نفت تهران از منابع استان بوشهر استفاده کند و فوتبال استان از این موضوع بی بهره باشد. ما برای خروج از این وضعیت نیاز به یک عزم همگانی داریم.

در ادامه این جلسه جمشیدی مدیرکل ورزش و جوانان هم گفت: ضرفیتهای بی بدیلی در استان بوشهر وجود دارد و موفقیتهای بسیار خوبی را فرزندان استان بوشهر به دست آورده اند که با توجه به کمبود امکانات افتخارات بزرگی است . جامعه ورزش ما اخلاق مدار ، پهلوان صفت و ولایتمدار است .

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر که از نوع نگاه صنعتی های استان به ورزش گلایه فراوانی داشت ،اظهار داشت: صنعتی های استان بوشهر به مردم استان بوشهر بدهکارند و باید بدهی خود را پرداخت کنند ؛ خیلی ها بباید پاسخگو باشند ، قطعا در جای خودش همه مسایل را به مردم استان خواهم گفت . وی که نگران فعالیت اکثر تیمهای فوتبال استان به دلیل مشکلات مالی بود در پایان گفت : تیم فوتبال جم در حال انحلال است ، ایرانجوان خورموج در فکر فروش امتیاز خود است دیگر تیمها هم همین مشکلات را دارند .من در حد توان مسایل و مشکلات را دنبال میکنم ولی همه باید به رسالتشان عمل کنند.

آیت الهی نایب رئیس فدراسیون فوتبال کشور هم در مجمع اشاره ای به ضعفهای عمده مالی در فوتبال استان بوشهر داشت و گفت:  در یک مقطع دلالها پولهای زیادی را از این استان خارج کردند ، باید به دنبال توسعه فوتبال باشیم و از این شکل تیمداری پرهیز کنیم ، باید در پایه کار کنیم  ، حضور ویژن می تواند فوتبال این استان را احیا کند سعی کنیم ضربه هایی که از افراد ناآگاه خورده ایم تکرار نشود .

در این مجمع اعضای هیات رئیسه هیات فوتبال استان انتخاب شدند همچنین برنامه های اجرائی هیات فوتبال استان در سال ۹۳ هم به تصویب رسید . در این مجمع عبدالباقی صداقت به عنوان نایب رئیس هیات فوتبال استان انتخاب شد . عباس لطفی نژاد هم با بیشترین رای به عنوان نماینده هیات های فوتبال شهرستانها انتخاب شد. در این مجمع زهره خلیفه به عنوان نایب رئیس دوم (امور بانوان) ، محمد سرمدی به عنوان نماینده باشگاه ها و حسین باستین به عنوان خزانه دار انتخاب گردید.

در حاشیه:

ابتدا برنامه های اجرایی هیات فوتبال استان به تصویب رسید و سپس انتخابات هیات رئیسه انجام شد .

عسلویه در اولین حضور خود در زیرگروه دارای دو سهمیه می باشد البته گناوه هم بعد از سالها در زیرگروه به دو سهمیه رسید . این موضوع با مخالفت سمنانی رئیس هیات فوتبال برازجان روبرو شد ، سمنانی خواهان سومین سهمیه برای برازجان بود.

مجمع-عادی-هیات-فوتبال-استانمجمع-هیات-فوتبال-استان.. مجمع-هیات-فوتبال-استان.جمشیدی مجمع-هیات-فوتبال-استان... مجمع-هیات-فوتبال-استان.نجفیمجمع-هیات-فوتبال-استان.صداقت مجمع-هیات-فوتبال مجمع-هیات-فوتبال-استان.-ندا-عبداله-زاده

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. دره گپ

  خضری به نظرت وایت برد کجه یا دست خانم ؟؟؟
  اگه رای دهنده های بیشتری حضور می داشتند به نظرم باید از سقف جهت ضربدر زدن و شمارش آرا استفاده می شد .
  خضری بعد از این عکس چند رای دیگه به لطفی نژاد داده شده؟
  اگه ۱۵ رای دیگه به لطفی نژاد می دادند سقف لازم می شدیم!

  پاسخ
 2. تماشاگر

  در مورد بازی امید و پردیس
  وبلاگ امید این نظر رو تایید نکرد
  چرا بازی رو مساوی کردید اینقدر خوشحالی میکردید ؟
  شما که ۱۰ بار پردیس رو بردید نیازی نبود اینجوری کنید
  بعد از زدن گل تساوی آقای مهدی دهنوی بلند میشد و خودش رو به زمین میکوبید و بقیه بازیکنان هم اینقدر صدا از خودشان در آوردند که دو زمین کناری بازیشون متوقف شد.
  من اصلا فکر نمیکردم که تیم امید با زدن گل مساوی این همه خوشحال و ادا از خود در بیاورد. همانطور که خود شما میفرمایید تیم امید یکی از بهترین و باقدمترین تیم فوتبال محلات است ولی با این حرکات که کردید به شخصه جا خوردم و فکر نمیکردم که تیم امید با گرفتن تساوی از تیم پردیس که به گفته خود شما دو ساله تشکیل شده این همه خوشحالی کند.
  من اول فکر کردم که دقیقه نود گل زدید و بازی رو بردید ولی بعد متوجه شدم که نه، بازی رو تازه مساوی کردند و این همه ادا در میاورند، پیش خودم گفتم اگه برده بودند چیکار میکردند !!؟؟؟؟؟
  و حرکت غلامی بعد از گل واقعا زشت بود و برای تیم امید یک بی ابرویی بود چون همه تیم امید رو بانظم و بااحترام میشناسند.
  لطفا به مهدی بگید نظرات ما رو، چون دوست نداریم تیم امید اینجوری بخواد خراب بشه

  پاسخ
 3. دره گپ

  تو “ترین های” فضای مجازی این تماشاگر بیکارترین کاربر انتخاب میشه تو هر وبلاگی رفته این نظر رو گذاشته ، تو وبلاگ کانون مداحان گناوه هم نظرش بود .

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *