امروز: ۰۸ مهر ۱۴۰۲

در گوشی ، تغییر نزدیک شد

یاران سبز : آهسته و آرام ، البته با وسواس تغییرات به گناوه نزدیک می شود ، تغییراتی که بی شک به انتظارخیلی ها پایان خواهد داد .این تغیرات در حال در نوردین فرمانداری گناوه است . از گوشه و کنار خبر می رسد حسین امیری که سالها در بخشداری بندر ریگ فعالیت داشته و در حال حاضر کارمند بخشداری گناوه میباشد حالا اصلی ترین گزینه برای بخشدار مرکزی است و جای اردلان امیرزاده را خواهد گرفت البته موج مخالف هم بی صدا نیست . مهدی حاجیانی از کارمندان فرمانداری گناوه هم برای نشستن بر کرسی بخشداری ریگ آماده می شود .

پرونده آموزش و پرورش گناوه همچنان باز است و هر روز دست به دست می شود جاسم شجاع ، فتح اله نوروزی و حسین بستانی گزینه های روی میز مدیر کل آموزش و پرورش می باشند البته احتمال بودن گزینه زیر میز هم وجود دارد ولی چیزی که حالا مشخص است نزدیکی نوروزی به کرسی آموزش و پرورش است .آیا به رئوفی فرصت داده خواهد شد تا یکی دو ماه مانده به بازنشستگی خود را در ریاست آموزش و پروزش باقی بماند . این موضوع را شورای حل اختلاف استانداری در چند روز آینده مشخص خواهد کرد.
حمزه مسعود نیا از جمله مدیرانی است که حضورش در فرمانداری حتمی است ولی گفته می شود مسعودنیا از معاون برنامه ریزی فرمانداری گناوه به معاون سیاسی خواهد رفت .

سید جواد حسینی حقیقی هم از جمله افرادی است که نامش برای حضور در فرمانداری برده می شود البته حسینی حقیقی برای قرار گرفتن در دفتر فنی استانداری هم مورد توجه است و حتی خبرهایی مبنی بر معاونت در پارس شمالی هم برای حسینی حقیقی به گوش می رسد.

اداره کل ورزش و جوانان استان هم دچار تغییر خواهد شد و چهار گزینه مطرح است البته با توجه به حمایت های یکی از نماینده گان جنوب استان از بهروزیان فرد این گزینه بیشتر از دیگران به مدیرکلی ورزش و جوانان نزدیک شده است . یکی دیگر از این گزینه های اداره کل ورزش و جوانان استان موسی کشتار است.

پست های مرتبط

۲۲ نظر

 1. ورزشی

  سلام.آقای خضری لطفا بگید که جام رمضان برگزار میشه یا نه.لطفا سریعتر چون اکثر تیم ها در حال آماده سازی هستن.اما آماده سازی برایه جام رمضانی که معلوم نیست داستانش چی میشه.شما باید اطلاع بدید چون هرسال شما برگزار میکنید.سپاس

  پاسخ
 2. معلمان گناوه ای

  فقط مدیر گناوه ای جوان دارای تفکر اصلاحی لایق معلمان این دیار است. مدیری که درد معلمان را چشیده و با قاطبه آنان سرو کار دارد.

  پاسخ
  1. فرهنگی گناوه

   درتکمیل کامنت همکارم بگم که علاوه بر خصایص شما ، مدیری باید باشه که روز اول حداقل تمام فرهنگیان و موقعیت مدارس و نیز بافت فرهنگی هر منطقه را شناخت کامل داشته باشه . بین این سه گزینه یکیشون دارای خصوصیات شما و بنده است. یکی دیگه که صرفا فقط میخواد سابقه ای برای یکی دو سال باقی مانده خدمتش باشه و با پست مدیریت بازنشست بشه . آن نفر دیگه هم حداقل مدت زمان زیادی میگذره تا بخواد کامل با بافت های فرهنگی مناطق گناوه و نیز شناخت معلمان و مدارس واقف بشه. باید این موارد به گوش مدیرکل برسه.

   پاسخ
   1. اداره آموزش و پرورش

    من هم با فرهنگی گناوه موافقم. آفرین بر گزینه شجاع ، جوان،لایق،پرانرژی،مردمی ،گناوه ای و دلسوز معلمان گناوه. از همکاران عزیز می خوام تا می تونید در دفاع از این گزینه کامنت دفاعی بدید تا شاید مدیر کل دلش به رحم بیاد.

    پاسخ
    1. مدیر مدرسه

     آقای مدیر کل از شما خواهشمندیم این گزینه جوان ، شجاع و لایق را برای پیشرفت و تعالی آموزش و پرورش گناوه انتخاب کن . من هم با همکارانم که کامنت داده اند موافقم.

     پاسخ
 3. بسيار نگران

  سلام علیکم.
  جای بسی تعجب و خوشبختیست که کم کم داریم اسامی جوانهای این شهر رو میشنویم.
  کاری که سالهاست مردم این شهر منتظر آن هستند(شنیدن اسم همشهریان قویشان در سطح مدیریتی)….ولی یک نکته بسیار مهم نبایستی فراموش گردد!!! اگر قرار بر تغییر است بایستی هر چه سریعتر اتفاق بیوفتد.اکثر مدیرانی که منتظر تغییرشان هستند بواسطه عدم امنیت شغلی دست به هیچ کاری نمیزنند و شهر را به سمت سکون میبرند.
  همیشه سیاست مرکز استان بر این بوده که با کش و قوس دادن مسایل و به طول کشاندن آن همه را خسته کرده و در نهایت تصمیم گیرندگان بزرگ شهرمان را بی ثبات جلوه داده و در نهایت گزینه های خود را معرفی و منتصب مینماید.
  آقایانی که معتقدید این اشخاص مفید هستند خواهشن هم بجنبید و هم فشارتان را مضاعف نمایید تا این افراد(که به ضم ما گزینه های خوبی نیز هستند)شکار نقاط دیگر استان نشوند و ما از تواناییهایشان محروم نگردیم.

  پاسخ
 4. عبدا...

  با عرض سلام
  آیا بایستی امثال حسینی حقیقی در جایی غیر از گناوه مشغول بکار شود؟
  جاهای دیگر استان بفکر استفاده از آن هستند ولی خود ما تازه به فکر افتاده ایم؟
  شنیده ام کمی روحیه جنگنده دارد…..پدر بزرگوارشان نیز همینگونه بوده.آن زمان هم بعضی ها با این سیستم مشکل داشته اند ولی بعد از گذشت چندین سال هنوز مردم این شهر یاد آن ایام را بزرگ میشمارند و کارهای اساسی این شهر را به ایشان نسبت میدهند و الحق والانصاف چیزی به گزاف نگفته اند.
  فکر میکنم روحیه ایشان جهت ایجاد تغییرات بنیادین در این شهر بسیار هم خوب و مناسب است.
  انشاا… هرچه سریعتر اتفاقات خوشایند صورت پذیرد و شاهد کوچ افراد متخصص از این دیار نباشیم.

  پاسخ
 5. درگیر

  بهتره از هر کسی در رشته تخصصیش استفاده بشه
  آقای …. قصد نداره دست از سر این شهر برداره؟قرار گرفتنش …(نمیفهمیم چش کنیمه)
  تو رو خدا تعارف رو با مدیران هیچ نکن کنار بزارین مگه حضرات الانی چقد جایگاه دارن تو اذهان عمومی که باشون تعارف میکنن؟تو دولت قبل چه خوب چه بد همه رو تو طرفه العینی عوض کردن.حالا این دولت به قول خودش میخواد کارشناسی عمل کنه..ولی تغییرات لاکپشتیش داره حال همه رو بهم میزنه و در نهایت اونقد کانال پیدا میشه تا امثال … خارج نشن از سیستم ایهاالناس میفهمین جه خبره؟

  پاسخ
 6. خور

  سلام علیکم همشهریان…قبول باشه طاعات و عبادات انشاا…
  خوشحالم که اسم جوانهای گناوه ای رو میبینم تو لیست تغییرات این شهر ۷۲ ملت.
  ماهی رو هر وقت از آب بگیرین تازست
  بایستی خیلی زودتر از اینا از امثال حسینی استفاده میشد.حالا که جاهای دیگه تو نخ بردنش هستند ما تازه بفکر افتادیم…یعنی اونا فهمیدن چه خبره و خود ما گناوه اییها غافل بودیم؟
  اخه تا کی؟….من از طرفداران سرسختشم.راجب به بقیه هم نظر نمیدم(چون شناختی به اون صورت ندارم ولی حتما تحقیق میکنم)
  هنوزم دیر نشده…کافیه بزرگان گناوه ای فشار بیارن به دولت…مطمئن هستم ارق گناوه ایش اجازه نمیده وقتی فرصت خدمت تو شهرش باشه بره جای دیگه
  چراغی که بخ خونه رواست به مسجد حرامه

  پاسخ
 7. حیدر حیدریه

  درود بر شما و خوانندگان گرامی
  بسیار مسرت بخش و امیدوار کننده است که جوانان اندیشمند و پرتوان گناوه را برای تصدی پست های مناسب مدیریتی مد نظر قرار داده اند. سعی کنیم همگی به آنان کمک کنیم .
  با آرزوی موفقیت آنها و امید به فردایی بهتر

  پاسخ
 8. محمد

  سید جواد حسینی به درد معاونت فرمانداری گناوه نمی خورد و نزدیکان ایشان نظر ندهید اگر تمام گناوه هم جمع شوند به ایشان پست داده نمی شود! اینقدر بازار گرمی نکنید هیچ جا ایشان را نمی خواهند.
  آقای خضری اینقدر تلاش نکن و این نظر را ثبت کن

  پاسخ
 9. تدبیر و امید

  در جواب محمد

  دوست عزیز من هیچ نسبتی با آقای حسینی حقیقی ندارم. ولی یه سلام علیکی با هم داریم.
  ببین رفیق، آقای حسینی حقیقی مثل همه انسانها هم نقاط قوت دارد و هم نقاط ضعف.
  از نقاط قوت ایشون شجاعت و تخصص و رک گویی ایشان هست
  از نقاط ضعف هم بعضی مواقع زود از کوره در میره. که باید در این ضمینه روی خودش کار کنه و این نقطه ضعف را اصلاح کنه.

  نظر بنده اینه که ایشون از نیروهای جوان شهر ما هست و باید در به چنین افرادی فرصت بدیم با هم اینها پیشرفت کنند و هم شهر ما نیرو سازی کرده باشه.

  خوشحالم که چند چهره جوان دیگه هم در این لیست دیده میشه

  پاسخ
 10. گمنام

  آقای حیدر حیدریه یکی از نیروهایی هست که بنظر بنده مستحق گرفتن یکی از پست ها در شهرستان هست.
  واقعا انسان آگاه و روشنی هست.

  پاسخ
 11. دره گپ

  خضری چه خبره اینجا ؟
  خیرات پست های اداری گناوه جهت شادی روح کدام مادر مرده است؟

  از خودت خبری نیست خضری مگه بهشون درباره نقاط قوت مدیریت خودت چیزی نگفتی؟ بابا تقیه و شکسته نفسی هم حدی داره. البته خب نقاط ضعفی هم داری که باید برطرفشون کنی مثلا موهات رو رنگ کنی لنز دوربینت رو کوچیکتر بکنی دستت رو در معابر عمومی تو دماغت نکنی اگرم کردی بعدش با آب و صابون بشوری ، شلوارک نپوشی ، درباره تیم سپاهان گناوه و قلی! حرف بد نزنی ، به جاده میشان – گناوه کاری نداشته باشی ، از سران فتنه برائت جستی؟ نجستی؟ خب بجو! قبل از خواب مسواک بزنی و . . .
  الان دیگه کم کم مهدو ساندویچ هم داره در لیست گمانه زنی های معاونت های فرمانداری قرار میگیره اونوقت از تو خبری نیست.
  به هر حال خضری جان از پیله به در آ و کوس اناالمدیر سر بده و اگه مایلی تا به عنوان کاندیدای “معاونت نظارت راهبردی و هماهنگ کننده کل امورات جاری ستاد پشتیبانی اداره بووووووق” معرفیت کنم.
  چطوره؟

  پاسخ
 12. کشاورزی

  سلام.
  باتوجه به شناختی که از آقای حسین امیری دارم ،بهترین گزینه،جهت بخشداری هست.البته این پست واسه او خیلی کمه….شایستگی وحق بیشتراز اینا رو داره..

  پاسخ
 13. خرم ابادی

  باسلام .
  بالاخره بعداز چندین سال به جوانان بومی منطقه بها داده می شود وباعث افتخار است.
  من با گزینه آقای حسین امیری بسیار موافقم چون محبوب عام مردم است.مخصوصا او برای شهربندریگ بسیار زحمت کشیده است..امیدواریم چنین افرادی همچنان موفق باشند.

  پاسخ
 14. ارش

  باسلام باتوجه به شناختی که ازاقای امیری دارم ایشان درحدواندازه بخشداری گناوه نیست بالاترین پستی که نامبرده بایدداشته باشه همین دفترداری فعلی هست که ازپس همین هم برنمی اید/ادم خوبی هست ولی نمیتواندمدیرخوبی باشد

  پاسخ
 15. کشاورزی

  باسلام خدمت بزرگواران
  اقای ارش ازلحن صحبت کردن جنابعالی می توان دریافت که شما سواد کافی ندارید وبا غرض قبلی اظهارنظر می کنید،وخدمت شما عارض شوم جناب امیری کارشناس سیاسی بخشداری هستند نه دفتردار(ببخشید توهین به جامعه دفترداران نشود،پیشکسوت همه ما هستند).

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *