امروز: ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

محمود محمدی و نگرانی های بدنسازان در گناوه

یاران سبز: محمود محمدی از قدیمی های بدنسازی گناوه است که باشگاه بدنسازی و پاور لفتینگ قهرمانان ۱ و ۲ را مدیریت می کند البته محمدی رئیس هیات بدنسازی و پاورلفتینگ شهرستان نیز می باشد.محمود-محمدی

عدم برگزاری مسابقات بدنسازی بهانه ای بود که به سراغ محمدی رفتم ، محمدی در این زمینه گفت : حمایت نشدن از طرف اداره ورزش و جوانان ما را وادار به عقب نشینی کرده است ، در این رشته در رده های پایه در استان کاری صورت نگرفته است و نباید انتظار پیشرفت هم داشت . در حال حاضر هم که می بینید مسابقات استانی برگزار نمی شود و حتی کسی در استان جوابگوی سوالات ما هم نیست . محمدی در ادامه عنوان داشت :یکی از عوامل پیشرفت در این رشته پر هزینه حضور مربیان و داوران خوب و کارت دار است و متاسفانه در این مورد عقب هستیم و جایگاه خوبی نداریم و دلیل افت هم همین بوده است.

محمود محمدی در ادامه اظهار داشت: اداره ورزش و جوانان شهرستان هم هیچ همکاری با این رشته ندارد ، این رشته نیاز به مراقبت دارد که انجام نمی شود . بدون هماهنگی با هیات بدنسازی و پاورلفتینگ در بخش بانوان بعضی از باشگاه ها بدون داشتن مجوز فعالیت می کنند و به شکایت های ما هم در این موارد رسیدگی نمی شود و بی شک در آینده چالشهای زیادی به وجود خواهد آمد که مسئولیت آن به عهده اداره ورزش و جوانان شهرستان است . انتظار ما این است که بدون هماهنگی با هیات مجوز صادر نشود و به مکمل ها و داروها نظارت دقیقی شود.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *