امروز: ۰۸ مهر ۱۴۰۲

هم اندیشی اصلاح طلبان +تصویر

یاران سبز : فاصله در میان اصلاح طلبان استان فضایی مملو از نگرانی را در این طیف به ارمغان آورده است . عدم هماهنگی در این تفکر سیاسی که جامعه آن را با نگاه نزدیک به دمکراسی می شناسد به مرور به شکافی نزدیک می شود که ترمیم آن در آینده غیر ممکن خواهد شد.

در دومین جلسه هم اندیشی اصلاح طلبان استان که حالا خود را به تفکر اعتدال نزدیک کرده است در غیاب ائتلاف اصلاح طلبان بیشترین نگاه به سمت اتحاد اصلاح طلبان بود . در این جلسه مرتضی سراجی دبیر جلسه خواستار اتحاد ، همدلی و یکپارچگی در مجموعه اصلاح طلبان شد . سراجی اظهار داشت : در سایه اختلاف به جایی نخواهیم رسید و باید همگرایی جریان اصلاح طلب شکل گیرد. اگر نتوانیم مشکل اشتغال جوانان را حل کنیم  اصلاح طلبان زیر سوال خواهند رفت و باید منتظر بحران و عواقب آن باشیم.

در ادامه این جلسه یداله قایدی ، سیروس بنه گزی ، دهقان ، بکمی ، محمد غلامی و مهدیه امیری هم  دیدگاه های خود را بیان کردند همچنین به بعضی از سوالات مطرح شده هم پاسخ دادند. در مرحله دوم این نشست هم پوریا فولادی ، نوروزی نژاد ، بوهندی ، حق پرست ، خرم خورشید و احمدی دیدگاه خود را نسبت به اتفاقات اخیر بیان کردند.

در این جلسه خبری از ائتلاف اصلاح طلبان استان نبود .

حمایت از دولت و برنامه ریزی برای نشست بعد هم از خروجی های این هم اندیشی بود.

در این جلسه حسام حق پرست هم برای دقایقی به اجرای موسیقی پرداخت.

هم-اندیشی-اصلاح-طلبانمرتضی-سراجی قائدی نوروزی-نژاد نوید-خرم-خورشیدسیروس-بنه-گزی دهقان حق-پرست پوریا-فولادیبوهندی بکمیامیریمحمد-غلامیاحمدی

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. دره گپ

  دعوا سر لحاف ملاست..
  طرز گرفتن میکروفن تو دست دوستان هم بیشتر میخوره که جلسه “هم اندیشی مداحان اهل” بوده باشه انگار دارن مداحی میکنن.

  پاسخ
 2. قاصدک

  در پنل اول سیروس بنی گزی یداله قایدی محمد غلامی دکتر خسرودهقان بکمی مهدیه امیری ایراد سخن وپاسخگویی بکردند در پنل دوم افراد عبارت بودند ازپوریا فولادی از کنگان نوروزی نزاد جم بوهندی اهل سنت عسلویه حماس حق پرست هنرمندان نوید خرم خورشید انجمن اسلامکی خلیج فارس نصراله احمدی انجمن اسلامی دانشگاه ازاد به ایراد سخن وپاسخگویی بپرداختند این جلسه در نو خود در مباحث سیاسی در استان ما بی نظیر بود اینشاله در ماه ایند پربار تر باشد مباحث این جلسه ضرورت یکی شدن تحت عنوان جبهه فراگیر اصلاح طلبی حمایت همگانی از دولت و نقد پنهان موضوعیت جلسه بود

  پاسخ
 3. اصلاح طلب زخم خورده گناوه ای

  آفرین بر لیدر جبهه اصلاح طلبی آقای مرتضی سراجی . متاسفم برای اونایی که دم از اصلاح طلبی می زنند الان هم با اینکه هر روز یکیشون پست میگیرن و چون بلوف سابقه مدیریت بعلاوه مدرکشون رو میزنن ولی به جرات می تونم بگم شهامت و تجربه اصلاح طلبی و نیز قاعده بازی سیاسی که آقای سراجی داره اونا به گرد پاش هم نمیرسن و شاید اکثریت اونا وام دارش هستند ولی حیف که نمک میخورن و نمکدون میشکونن. حتی نزدیکترین دوستاش تو استان. آقای سراجی عزیز ایشالله بتونی یکبار دیگه روی بدخواهانت رو کم کنی.

  پاسخ
 4. محلاتی

  متاسفانه چون میدونستم نظرم تو وبلاگ پردیس تاید نمیشه به وبلاگ های دیگه نظر دادم
  محمودخرم آبادی کسی بود که تو وبلاگش نوشت مهدی دهنوی مدیریت نداره و ضعیفه الان که بازی خودشون برای چندمین بار دعوا
  و زد و خورد داره کی مدیریت نداره؟
  بازی دیروزشون دعوا شده و به صورت شدید و بزن بزن چرا تو وبلگشون خبری ازش نیست؟ ولی بازی با امید درتمام وبلاگ ها بر علیهه امید نظر گذاشت تیمها باید برای این … فکری بکنند
  ارربایجان مقصر بود امید مقصر بود اهورا مقصر بود سانتوز مقصر چم شهابمقصر بود مگه میشه همه مقصر باشند و پردیس بیگناه؟َ

  پاسخ
 5. همشهری

  امید مثل اینکه خیلی دلت میخواد مانند خیلی از کسانی دیگه فقط سیاهی لشکر باشه ولی تهی از بار تاثیر گذار. اگه یه کم هوش و حواست رو جمع کنی اکثر جلسات هم اندیشی ها و نقد و بررسی هادر تمام دنیا که اتفاقا تاثیر خیلی زیادی هم داره ممکنه با روشنفکران و متفکران کمی برگزار بشه ولی از کیفیت توام با تاثیر فراوان برخوردار میباشد. این جلسه همانطور که از شرکت کنندگانش سوال کردم تقریبا حدود ۶۰-۷۰نفری بودند. راستی تا یادم نرفته ، جلسه قبل از برگزاری همایش دوم خرداد ۹۳ بوشهر که به همت ائتلاف اصلاح طلبان استان بوشهر تشکیل شده بود خیلی کمتر از این تعداد بوده ولی بعد دیدیم چه تاثیر فراوانی هم داشت. پس تفکر کمی نداشته باش بلکه تفکر کیفی داشته باش.

  پاسخ
 6. ارمان

  دوست عزیزکامنت اولترا به فال نیک گرفتم ولی کامنت دومت را که نگاشتی دوزاریم افتاد که یجوری بر گزار کنندگان بدهکارند مگه نه دوما اینکه ازلحاظ کمی وکیفی جلسه با قریب اتفاق جمع کثیر ی از اصلاح طلبان بر گزار شد سوماچرا ما سعی بران داریم که همواره یک انقدی به هر عملی بزنیم حتما یجوری با رخدادهای اینچنینی گویا ما مشکل داریم واله نفس قضیه همی که مثبت خودش عالی خدا به ما توفیق بهتر زیستن وقشنگ دیدن را اعطا بفرماید

  پاسخ
 7. اصلاح طلب منطقی گناوه ایی

  اتفاقا” برعکس “اصلاح طلب زخم خورده”اقای سرااجی یکی از عوامل واگرایی ،…،انحصارگرو… کاملا” فرصت طلب تشریف دارند. در جایی استاندار را ناکار امد میداند و در جایی دیگر از او تعریف میکند. جایی اصرار دارد از مدیران احمدی نژاد هم می شود استفاده کرد و در جایی دیگر گله مند است چرا این مدیران هنوز مسئولیت دارند.ما در گناوه خوب این ادم را می شناسیم.

  پاسخ
 8. هادی برمکی

  سلام.اقای اصلاح طلب منطقی اگه واقعا اصلاح طلب بودی یه کم شهامت داشتی که با اسم خودت کامنت میزاشتی.اصلاح طلبی که با اسم مستعار اسم میده اصلاح طلب نیست به فرض هم که باشه این اصلاح طلب به …خواهشا با این اسامی مستعار شهامت و جرات اصلاح طلبان رو زیره سوال نبرید.ب

  پاسخ
 9. همسایه

  شما که اینطوری در باره کسی قضاوت میکنی که بقول دوست ودشمن هیچگاه برای خودش چیزی را مطالبه نکرده ونخواهد کرد همه مدیران اصلاح طلب واصول گرای این شهرستان و این استان این وخوب میدونند وبخاطر ارمان فکریش به نزد هیچ صاحب منصبی گردن کج نکرده ونخواهدکرد اگر عکسش را ثابت کردی از امروز به بعد من بنده تو هرحرکت اصلاح طلبی که تو این شهر ویا استان ویا کشور شده یک پای امضاهای اوبوده اینطور که معلومه خیلی خود کم بینی چرا که خود به خود لقبه منطقی داده ای که این هم خود نشان خوبی نیست فرصت طلبی اورا یکیش نام ببر واله این وصله ای است فیت خودت ادما همه جورند واله همه گناوه ایها تا نام اصلاح طلبان میاد توشهر اسم اورا میارند وخدایش او یکی از محدود ادمهایی بوده که از اواخر سال هفتادو پنج حرکت اصلاح طلبی در این شهرستان اغاز کرد وتا انجا که سراغ دارم تمامی زندگی معنوی ومادیش روی این فکر گذاشت وتا کنون ثابت قدم در راه نشر افکار وتفکر خود که همانا اصلاح طلبی است ایستاده وشاهد ین این قضاوت می توانند مردم کوچه وبازار وفعالین سیاسی این شهر واستان باشند اگر شما با ایشان مشکل شخصی دارید اونش بذارید جای دیگر اینگونه قضاوت کردن از انصاف بدور ه الخصوص اگر پشت القاب زیبایی زشتیهات گریم کرده باشی

  پاسخ
 10. رضا دهقانی

  همایش هم گرایی و هم اندیشی شماری از فعالان اصلاح طلبان استان بوشهر بعد از ظهر پنجشنبه در سالن اجتماعات تربیت مدرس بوشهر برگزار شد.
  به گزارش «خلیج فارس» به نقل از نسیم جنوب؛ مرتضی سراجی رئیس حزب اعتماد ملی بوشهر مدیر این همایش و امین گنبدی پور از اعضای ادوار تحکیم بوشهر دبیر آن بود.
  این همایش با اجرای میثم بشکوه عضو کمیته رسانه ای دکتر روحانی و رئیس ستاد ورزشکاران استان دکتر روحانی برگزار شد.
  در ابتدای این همایش مرتضی سراجی مدیر همایش ضمن خوشامد به حضار گفت: وجه اشتراک همه ی حضار اصلاح طلبی است. اصلاح طلبان در دوره ی هشت ساله ی قبل تلاش بر ایجاد تشکل ها داشتند و از خانواده تا جمع های دوستانه و تشکیلاتی این مهم را انجام دادند تا اینکه در اقدام شگفت انگیز مردم ایران دوباره فرصت به اصلاحات رسیده است.
  دولت اعتدال استمرار همان مطالبات اصلاح طلبی است. متاسفانه در وضعیت مثبت حاضر به جای همراهی با دولت تدبیر و امید و استفاده ی مثبت از فضای ایجاد شده دوستان اصلاح طلب بر سر مطالبات و نحوه ی نگاه به دولت دچار اختلاف شده اند و این وضعیت به سود اصلاح طلبی نیست. من صادقانه می گویم که اگر دولت آقا روحانی با شعار اصلاح طلبی نیامده است، ولی اعتدالی را برانگیخته است که سمت و سوی اصلاح طلبی دارد و نگاه برگشت به گذشته را ندارد و علنا در صحنه کارزار سیاسی موفق بوده است.
  وی افزود: در همین راستا اگربه نماد های موجود نگاه کنیم و برای مثال استانداری که روی کار آمده است را نگاه کنید متوجه می شوید که این انتخابی بجا بوده و برای اصلاح طلبان گامی به جلو است.برخی دوستان انتقاد می کنند که شاید هم حق داشته باشند، اما اگر منصفانه تر نگاه کنید و با استانداران قبل مقایسه نمایید، نمره قبولی می دهید. ما با اختلاف به جایی نمیرسیم و بایست توجه نماییم که ما انتخابات مهمی را پیش روی داریم.در آینده ی نزدیک انتخابات مجلس را پیش رو داریم و این لحظه حساسی برای ماست. دقت نماییم و به فکر جوانان با شعور و پرشور مان باشیم. اگر برای این جوان ها فکری نکنیم و کاری برایشان نشود، فردا همه اینان به نوعی منتقد ما میشوند.
  سراجی ادامه داد: من از همه دوستان و همفکران اصلاح طلب دعوت به رفاقت و همراهی می کنم حتا اگر لازم باشد به درب خانه ی تک تک آنها رفته و از آنها دعوت به همراهی می کنم. خواهش دارم وضعیت را درک کنیم و همه، همراه و هم اندیشه به فکر فردای این مملکت باشیم. انتظار من این است که از این هم اندیشی ، هم دلی بیرون آید.
  پس از سخنان مدیر همایش، پنل اول برگزار شد.
  در پنل اول؛ یدالله قائدی فعال اصلاح طلب و از فرمانداران دولت خاتمی، سیروس بنه گزی روزنامه نگار و عضو ادوار تحکیم بوشهر، محمد غلامی از فعالان اصلاح طلب و قائم مقام سازمان بهزیستی بوشهر، مهدیه امیری روزنامه نگار و عضو موسس انجمن هامون، خسرو دهقانی روزنامه نگار و محمد حسین بکمی نماینده خانواده ی شهدا و از فعالان اصلاح طلب نظرات خود را بیان کردند.
  یدالله قائدی گفت: باید تلاش کنیم بین آنچه می گوییم و آنچه عمل می نماییم هماهنگی و برداشت یکسان داشت. بایست تلاش نماییم خسارت های وارده از هشت سال دولت قبل را با همکاری و همراهی برطرف نماییم. بدون شک با توجه به ظرفیت های قانون اساسی می توانیم به دموکراسی و مردم سالاری مورد مطالبه برسیم. لزوم این مهم انتقال درست و صحیح مطالبات به کانال اعتدال است تا بدور از تفریط و افراط بتوانیم سمت و سوی توسعه و ایران بهتر را پی ریزی نماییم.
  سیروس بنه گزی هم با تاکید بر اینکه منافع ملی و تمامیت ارضی خط قرمز ماست با برشمردن چند برحه ی مهم و حساس تاریخی ابراز داشت که نگاه عقلانی و آسیب شناسی ما را به حمایت از دولت تدبیر و امید متوجه می سازد. بدون شک گرچه این وضعیت برای ما حداکثری نیست اما با واقع نگری و رویکرد حداقلی می توان گام های اصلاحات را در دولت تدبیر و امید پی گیری نمود. بنه گزی با تحلیل و بررسی سوابق حسن رو حانی، رئیس جمهور را فردی مناسب برای شرایط حاضر برشمرد.
  محمد غلامی از اصلاح طلبان استان سومین سخنران پنل بود. وی با تحلیل شرایط عملکرد دولت تدبیر و امید را مثبت ارزیابی نمود و بیان داشت که لازمه ی عبور سلامت ما همراهی با دولت اعتدال حسن روحانی است.
  مهدیه امیریعضو موسس انجمن هامون ایران سخنران بعدی بود . وی با معرفی انجمن هامون و برنامه های آن با توجه به عدم حضور برخی از اصلاح طلبان به اعتراض سخن نگفت.
  محمد حسین بکمی از فعالان اصلاح طلب با ادای احترام به روح همه ی شهیدان و جان باختگان در راه وطن و آزادگی به نقد هشت سال دوران سخت دولت احمدی نزاد پرداخت. بکمی همچنین از ائتلاف اصلاح طلبان بوشهر خواست که روند خود را دموکراتیزاسیون نمایند. بکمی عدم برگزاری مجمع عمومی و نشست مطبوعاتی را از جمله انتقادات وارد بر ائلاف دانست و خواستار این شد که با حضور اصلاح طلبان تمام استان در یک روند دموکراتیک و قانونی انتخابات برگزار شود.
  خسرو دهقانی جامعه شناس و روزنامه نگار پنجمین سخنران پنل بود. وی با تحلیل سیاسی و اقتصادی تغییر و تحو لاتایران بیان داشت که توسعه ی سیاسی به مشارکت عمومی و همراهی اصلاح طلبان نیاز مند است.
  پس از برگزاری پنل اول، حماسه حق پرست از هنرمندان موسیقی بوشهر به اجرای تک نوازی پرداخت. حق پرست پیش از اجرای خود از اصلاح طلبان درخواست نمود تا به موسیقی بیش از پیش توجه نمایند و هنر موسیقی را اهمیت مضاعف بدهند.
  پس از اجرای موسیقی که با تشویق حضار روبرو شد پنل دوم برگزار گردید.
  در این بخش بوهندی نجفی از اعضای شورای شهر عسلویه و عضو ستاد دکتر روحانی، پوریا فولادی از اعضای ستاد روحانی در شهرستان کنگان، نوروزی نژاد رئیس ستاد روحانی در شهر انارستان، حماسه حق پرست هنرمند موسیقی، روزنامه نگار و از اعضای ستاد جوانان روحانی در بوشهر، نوید خرم خورشید نماینده انجمن اسلامی دانشگاه خلیج فارس و نصرالله احمدی دبیر انجمن اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر به ایراد سخن پرداختند.
  بوهندی از فعالان اهل تسنن و اصلاح طلب با حمایت از دولت روحانی گفت: حمایت از دولت روحانی را یک مسئولیت دانسته و با اینکه وعده های دولت روحانی به صورت حداکثری انجام نشده اما ما دولت را مسبب آن نمی دانیم و نظرمان حمایت از دولت تدبیر و امید است.
  بوهندی با بیان اینکه عسلویه با رای ۹۱ درصد به روحانی بار دیگر ثابت کرد که همیشه یار و همراه اصلاحات است گفت همراهی با این دولت عقلانی است. وی همچنین گفت:با اینکه هزینه داده ایم و در دولت خاتمی و روحانی هم چندان توجه ایی به اهل سنت نشده است، اما ما بدون هیچ مطالبه ای از دولت حمایت می کنیم.
  بوهندی در پایان گفت:عسلویه یک فرصت است نگذاریم با برخی بی مهری ها گرایش آنها به همسایه بیشتر و تبدیل به یک تهدید شود.
  سخنران بعدی پوریا فولادی بود. وی ابراز داشت: ما در اینجا جمع شده ایم که از تفکری حمایت کنیم که در طول تاریخ بشریت به گونه های مختلف وجود داشته است. سرمایه اجتماعی را نادیده نگیریم چرا که توسعه پایدار محصول حمایت از سرمایه اجتماعی است. لازم است که تشکل ها و احزاب ارتباط خود را با مردم بیشتر کنند. از افراط و تفریط پرهیز کنیم و به دنبال جذب افراد باشیم. اصلاحات را آنچه هست بین مردم معرفی کنیم نه آنچه تریبون داران خلاف واقع از آن می گویند. احزاب سیاسی باید در شهرستان ها تشکیل دهیم و منسجم و متحد برای انتخابات مجلس برنامه ریزی و حرکت کنیم.
  حسین نوروزی نژاد رییس ستاد روحانی در شهر انارستان هم گفت: عملکرد مسئولان دولتی بهترین مبلغ تدبیر و امید است. وی با تاکید بر نقش ستادها در حمایت از دولت و هدایت افکار عمومی گفت که این مهم بسیار تاثیرگذار است.نباید بخاطر مسائل خانوادگی بین رسانه های اصلاح طلب نزاع درگیرد. نقد پنهان را به معنی نقد خودی ها بر خودی ها قبول دارم.نقد دریچه رسیدن به آزادی بیان و توسعه سیاسی است.
  نوید خرم خورشید دبیر انجمن اسلامی دانشگاه خلیج فارس نیز بیان کرد: اصلاح طلبان با انتخابات مثل یک پدیده ی دوهفته ایی برخورد نکنند.ما باید با برنامه باشیم و برای نیل به اهدافمان کار گروهی پیش گیریم.باید تفوت ها و اختلافات را بپذیریم و با هم کنار بیاییم و توافق کنیم.
  نصرالله احمدی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر بود هم اظهار داشت: به گفته های خاتمی و هاشمی مبنی بر عدم سهم خواهی از دولت، پایبند باشیم.در شرایط فعلی خواسته های ما شاید در مدت زمان مورد نظر صورت نگیرد ولی باید حوصله داشته باشیم و از دولت حمایت کنیم.جبهه مقابل ما بسیج شده اند برای تخریب دولت و ما باید تمام قامت و با نهایت اتحاد از روحانی دفاع کنیم.
  آخرین سخنران این همایش حماسه حق پرست، هنرمند موسیقی و فعال اصلاح طلب بود. وی با تاکید بر حمایت از دولت تدبیر و امید و همراهی با آن گفت: دولت روحانی در حمایت از فرهنگ و هنر سنگ تمام گذاشته است. حق پرست از حمایت استاندار بوشهر از موسیقی افزود: حمایت های سالاری از فعالان عرصه فرهنگ و هنر مثال زدنی ست و ما از ایشان متشکریم.
  حق پرست در پایان با اهمیت حضور این دولت گفت: با اتحاد و همدلی نگذاریم سالهای سخت گذشته تکرار شود. در این جلسه حسام حق پرست هم برای دقایقی به اجرای موسیقی پرداخت.

  پاسخ
 11. دره گپ

  سیاسیون اصلاح طلب!!!
  این هم یک واژه جدید در ادبیات سیاسی ایران.
  نظر رضا دهقان هم به عنوان درازترین نظر در عالم مجازی باید تو کتاب گینس ثبت بشه.
  خضری نظر حضرتعالی که از درجش معذوری رو بذار حال کنین از کامنت رضا دهقان که چیزی دستگیرمون نشد.

  پاسخ
 12. رضا دهقانی

  آقای دره گپ که هیچ اطلاعاتی از دره گپ نداری فقط اسمش رو یدک می کشی !
  اولا که کامنت عریض و طویل بنده رو اگه تا آخر خوانده بودی حتما شیر فهم میشدی که «تمام مطالبی که در آن هم اندیشی گذشت و. آقای خضری از درج آن خودداری کرده بود حقیر با اقتباس از سایت خلیج فارس به تحریر درآوردم تا بینندگان نمایشگاه عکس بدانند چه گذشته است»
  ثانیا : اصطلاح «سیاسیون اصلاح طلب» زیباترین ادبیات سیاسی است و من صرفا جهت یادگیری شما و آشنایی با چنین ادبیاتی ؛ چنان ادیبانه نوشته ام و گرنه اگه میدونستم که در وسع فکر حضرتعالی نیست اسامی افراد را می نوشتم تا بهتر متوجه شوید .
  ثالثا : جالب اینجاست که آقای خضری «رضا» رو «حضرتعالی» خطاب کرده است و شما این عنوان را به خود آقای خضری داده اید . در صورتی که منظور ایشان نویسنده کامنت بوده است .
  رابعا : من حال و حوصله مناظره مجازی را ندارم .

  پاسخ
 13. اصلاح طلب منطقی گناوه ایی

  اقای برمکی بسیار سفر باید تا پخته شود خامی. هنوز خیلی برات زود است. تاریخ در اینده خیلی موارد را روشن خواهد کرد.شما و اقای سراجی ها همه حصار در حصار هستید. فکر می کنید کسی غیر این اقا اهل سیاست و تحلیل نیست . نجابت افراد به انها این اجازه راه نمی دهد که هر مضحکه ایی را بنام سیاست بخورد مردم بدهد.این اقا … پیروزی اقای خاتمی در دوم خرداد ۷۶ را حاصل تلاش خود میداند….است زیرا خود را تنها فرد سیاسی استان میداند. برای همه انهایی که این طور فکر میکنند متاسفم

  پاسخ
 14. اصلاح طلب معتدل

  … پیامم بزار.
  نون به نرخ روز نباش. تا دیروز دنبال عطار زاده بودی و امروز دنبال سراجی.
  هنوز نمی فهمی که سراجی …
  گوش بزرگان بگیر

  پاسخ
 15. دره گپ

  رضای دهقانی عزیز (دامه افاضاته)
  من یدک کشم .
  شیر فهم شدیم.
  وسع فکرمان فقیر است جناب ادیب.
  جالب هم همین جاست.
  من هم ندارم..
  باقی بقایت.

  پاسخ
 16. رازدار

  چهار تا از توابین سالهای اول انقلاب در پشت اینهمه هیاهو پشت سر اقای سراجی نقش دارند منظور اینا نون دورنگ ودورویشون خوردن انهم به قیمت … همه انسانهای پاک نهاد چه دارن که دست از سر این بنده خدا بر نمیدارند یکی از اونا گویا بعد از هفده سال حالا یادش دوم خرداد اومده عمق کینه ورزی را ببین تورا بخدا اسمش گذاشته نجابت واستناد میکند به مباحث ومشاجره ای که برای همگان پنهان است ووظیفه او روشن کردن اوست بوا شما ده کی هستید اگر راست میگد از پنهانی به در اید تا مردم هم مثل سراجی شخصیت شما را قضاوت کنند در درویی ودورنگی از طرف مردم وکالتی مادم العمر بشما نخواهد داده شد وچهر دوم شما زیر مه عاقبت بیرون خواهد امد واگر این رفتار تداوم یابد اله مرتضی خضری بفریادتون برسه واله تا سیه روی شود هر که دراو غش باشد تداووم یابد اگر نقدی دارید بر ایشان نقدتان رابا ذکر اعدلهای خود بیان دارید از خدا بترسید واز ذکر اتهامهای نا صواب دوری گزینید

  پاسخ
 17. هادی برمکی

  اقای اصلاح طلب منطقی من از کسی دفاع نکردم و وامدار کسی هم نیستم فقط گفتم با اسم مستعار نظر ندید.خودتون رو اصلاح طلب نامیدید اما جرات نوشن اسم خودتون رو ندارید.همه اهل سیاست و تحلیل هستن.بیروزی اقای خاتمی حاصل تلاش مردم بود نه شخص خاصی.من خودم در بعضی موارد منتقد اقای سراجی هستم و رودر رو بهش میگم.شما هم معلومه از دوستانه اقای سراجی هستید که با اسم مستعار از ایشون انتقاد میکنید.راستی من بسر اقای برمکی هستم.چون نوشته بودید شما و اقای سراجی ها.

  پاسخ
 18. هادی برمکی

  در ضمن متاسفم برا اصلاح طلبانی که با اسم مستعار کامنت میزارن.یکی معتدله یکی زخم خوردست یکی هم منطقیه.یعنی اینقدر از اسم خود متنفرید.

  پاسخ
 19. اصلاح طلب منطقی گناوه ایی

  اقای راز دار گویا کشییش تشریف دارند و باب نصیحت را باز می کنند. اگر راست میگویی خودت با نام واقعی ات معرفی کن .
  اگر جرات دارید یک نظر سنجی در همین وبلاگ در مورد این اقا برگزار کنید تا جایگاه این اقا را بین اصلاح طلبان بدانید.
  برای اقای راز دار هم بسیار متاسفم که با ادبیات اقایون احمدی نزاد سعی بر فرافکنی دارد و منتقدان این اقا را فقط چهار تا تواب می داند.
  این اقا را زیاد مقدس نکنید . اگر این کار را کردید مجبورید منتقدانش را ضد … بدانید.
  خدا همه ما را هدایت کند.

  پاسخ
 20. هادی برمکی

  سلام.خیلی جالبه آقای اصلاح طلب منطقی از آقای رازدار میخواد که با اسم خودش نظر بده،اون وقت خودش این جرات رو نداره.

  پاسخ
 21. دریا

  اقایون چرا این چنین چوب حراج به جریان اصلاحات می زنید. بروید اسیب شناسی کنید چرا این دوستان که همه انها زخم دوران بر وجودشان هست این چنین همدیگر را دفع می کنند.شماها با هم ما هستید اگر به جان هم افتادید فرصت طلبانی وجود دارند که ریشه همه شماها را خشک خواهد کرد.دست به دست هم دهید . همدیگر را تحمل کنیداین اختلافات تا کنون باعث شده که هیچ تغییراتی در شهرستان صورت نگیرد.کسانی که گرایش اصلاح طلبی دارند را دور هم جمع کنید . مارک اصلاح طلب درجه ۲ و ۳ بکار نبرید.ریش سفیدان کجایند .پا پیش بگذارند تا دور نشده سرمایه های بزرگ و پنهان اصلاح طلبان را در یک مسیر صحیح قرار دهند.خود بزرگ بینی و خیال پردازی را کنار بگذارید.مست این پیروزی نشوید اگر این فرصت را از دست دهید دو باره….

  پاسخ
 22. گجیک میگه

  ترابخدا اقای دریا توخیال میکنی ما اصلاح طلبان باهم اختلاف داریم یک طرف ما مارا کافر میدونه ومیره با موتلفه باب شراکت میبنده کاندیدش میشه ر.ق میشه م. پسر عموی نماینده برازجان میشه ح.خ میشه ح. ب همراهان انتخاباتیش میشه ح. س طرفدار مجسن رضایی میشه همکار ستادقالی باف ……بی بهره از نیروی ولایتی هم نیستند بیچاره بچه های ستاد روحانی واصلاح طلبان نصایح شما هم بدرد خانه همسایه انوری میخوره خودت زدی به خواب یا خوابی

  پاسخ
 23. کاکای غولک

  قطر ه میگه من که نم نم نیستم قطره ام چطور میتوانم به اقای دریا طرف بشم اوکه خودش به جای اساتید میزاره سوال طرح میکنه و حکم به اطاعت بدون چون چرای دیگران بر له یا علیه اینطرفی وانطرفی میده وقیافیه همه جانبه بخود میگیره وبعضی ها را به عشر میبره وبغضی را بر فرش مینشونه این اقا دیه کی نکنه اقا غولکه باشه اقا چقدر دلت میخواه سی خوتم کسی بویا الهی خدا نکشتاتا یروزی امیده توهم براورده وابو

  پاسخ
 24. حیدر حیدریه

  با سلام خدمت دلسوزان این دیار و مدیر محترم این سایت
  با دیدن نوشته های این بزرگواران من بر سر ذوق آمدم که چیزی بنویسم. از دیدگاه های ثبت شده چنین بر می آید که همه پیرامون مشکلات موجود دلسوزانه می اندیشند و این بزرگترین دستاورد اصلاحات است. به این توجه نکینیم که چه کسی امروز اظهار نظر می کند بلکه به اندیشه و گفته هایش توجه کنیم همدیگر را دریابیم و برای بهتر شدن وضع موجود راهکار ارائه دهیم. شاید یکی از محروم ترین نقاط کشور بندر گناوه باشد چون با وجود درامدهای فراوان هنوز در اجرای حداقل زیرساخت ها مانده اند. آیا بهتر نیست بجای برجسته کردن معایب همدیگر، داشته هایمان را کنار هم قرار دهیم و در مسیر سازندگی در همه ابعاد گام برداریم؟ آن بزرگوار و پیشکسوت اصلاح طلب قطعا برای رسیدن به این جایگاه هزینه ها داده و تلاش فراوان کرده اند. شاید بهتر باشد حداقل به خاطر تلاش ایشان و همه دلسوزان به خصوص دوستان اصلاح طلب که در راه پیشرفت جامعه زحمت کشیده اند خسته نباشید بگوئیم. درود بر شما و اصلاح طلبان

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *