امروز: ۲۷ تیر ۱۴۰۳

در دیداری کاملا نظامی ، دریابانی قهرمان فوتسال ادارات گناوه شد

یاران سبز : یکی از مسابقاتی که در گرمای تقریبا غیر قابل تحمل این روزهای گناوه حس حال بسیار خوبی را به ورزشکاران داده بود مسابقات فوتسال ادارت بود که با شرکت بیست تیم ( آبفا ، شرکت نفت ، آموزش و پرورش ، شهرداری ، دانشگاه آزاد ، مخابرات ، نیروی انتظامی ، تعاون کار و رفاه اجتماعی ، دانشگاه علمی کاربردی ، بانک سپه ، برق ، شبکه بهداشت ، بانک ملی ، کمیته امداد ، بانک ملت ، دریابانی ، بانک کشاورزی ، سپاه پاسداران ، بانک انصار و هنرستان فنی حرفه ای) در چهار گروه انجام شد .دیدار نهایی کاملا نظامی بود دو تیم نیروی انتظامی و دریابانی با غلبه بر حریفان خود به دیدار پایانی راه یافتند و در مصاف با هم این دریابانی بود که با نتیجه ۳ بر ۱ پیروز شد  و جام قهرمانی را به دست آورد.

در حاشیه:

حضور فرماندهان نظامی در دیدار پایانی نشان از پیگیری نظامی ها در ورزش داشت.

کرامت شولی فر هدایت دریابانی را به عهده داشت و در مقابل شریعتی که کوچ نیروی انتظامی را به عهده گرفته بود عملکرد بهتری داشت.

محمد پرن از نیروی انتظامی با ۱۶ گل عنوان آقای گل مسابقات را به دست آورد.دریابانی.نیروی-انتظامی دریابانی نیروی-انتظامیشولی-فر نیروی-انتظامی-.. فوتسال-ادارات نیروی-انتظامی.دریابانیپرن

پست های مرتبط

۲ نظر

  1. کمیته امداد

    اقای خضری چرا تیم کمیته امداد را جز تیم های شرکت کننده ننوشتی….چون ضعیف بود ننوشتی یا چون پارتی نداشت..ب کدامین گناه..؟؟؟؟؟؟؟؟

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *