امروز: ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

سرانجام بی انجام کارت های خبرنگاری

یاران سبز : طبق معمول سری به پایگاه خبری هیات فوتبال استان زدم ، خرداد ماه بود که بر روی پایگاه خبری هیات فوتبال استان خبری را دیدم که در انتهای خبر آخرین مهلت تحویل مدارک برای صدور کارت خبرنگاری را پایان خردادماه اعلام کرده بودند ، با دیدن خبر مدارکم را آماده و به هیات فوتبال استان تحویل دادم تا مبادا از مهلت بگذرد و عذرم را با احترام بخواهند. مدارک را دادم اما هر چه انتظار کشیدم خبری از کارت خبرنگاری نشد ، حتی تا این لحظه ، تماسهای مکرر و غالبا بدون جواب ، پیام های کوتاه تلفنی و همگی بدون جواب و حضور مداوم در هیات فوتبال استان و صحبتهای حضوری با رئیس که حالا نه تلفن را پاسخگو است و نه پیام را هم نتوانست دلیلی شود برای صدور کارت خبرنگاری ، البته هیات فوتبال ابتدا این بهانه را داشت که خبرنگاران استان مدارک شان را تحویل نداده اند اما سئوالم این است ، آن که به موقع تحویل داده است چرا همچنان بدون کارت است ، پس موضوع را باید از زاویه ای دیگر نگاه کرد.

این بود حاصل شعارهای زیبا ، حاصل پیگیری های مداوم

نجفی رئیس هیات فوتبال استان می گوید : در تهران ماندم تا مشکلات شاهین را تا حدودی رفع کنم کاش بر روی کارت من هم نوشته بودند شاهین.

پست های مرتبط

۴ نظر

 1. هه

  سلام اغی خضری
  اگه شما مدتیه مدارک سی خبر نگاری دادین ما دوساله کلاس مربیگری که داخل گناوه برگزار شده شرکت کردیم و مدرکشو بهمون ندادن ..
  چرا از این موضوع چیزی نمیگی؟؟؟؟؟

  پاسخ
  1. مرتضی خضری

   سلام
   کارت من سال به سال باید تمدید بشه که متاسفانه با هنر آقایان تمدید که نشد فکر کنم باطل هم بشه
   از کارت و جریانات شما هم اطلاع نداشتم ولی اگر ماجرا را تعریف کنید می نویسم

   پاسخ
 2. هه

  اغی خضری جریان نداره
  دوسال پیش کلاس مربیگری فوتبال برگزار وابی داخل گناوه هنی که هنیه بعد ۲ سال مدرکی چی ندادنه دس بچیل ..بهتره از مهدی ناصر پوران بپرسی اغی خضری

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *