امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

این تو بمیری ، از اون تو بمیری ها نیست!

نادر-جعفرییاران سبز :  بیست سال است با نمره بیست زندگی می کند ، بیست سال است با رنگ دلخواهش تنها زندگی می کند ، بیست سال است هر سال با صفر آغاز می کند ، اما انگار شاگرد همیشه بیست ترک تحصیل کرده است ، بی هیچ اما و اگری زندگی بیست ساله پرسپولیس گناوه در لیگهای استانی و کشوری را باید مدیون پشتکار نادر جعفری دانست ، خیلی ها داستان رفتن جعفری را تکراری می دانند ، می گویند هر سال با این حرفها تلنگری بر مسئولین میزند تا با وعده هایی که اکثرا عملی نمی شود سرخ ها را روانه میدان کند ؛ اما  « این تو بمیری ، از اون تو بمیری ها نیست! » جعفری که طی سال ها پرسپولیس را دور از هیاهو زنده نگه داشته بود ، حالا با قدرت می گوید : گاه رفتن است .

پرسپولیس بدون جعفری روزهای بسیار سختی را در پیش رو خواهد داشت ، پرسپولیس حالا مشکلی بالاتر از مشکلات مالی را باید تحمل کند ، خروج جعفری از گردونه سرخ ها تاوانی در حد و اندازه مرگ دارد.

پست های مرتبط

۷ نظر

 1. بمب افکن2

  الکی بزرگش نکن و تعریفش نده … حالا ما نفهمیدیم شهرداری و شورا ۲۰۰ میلیون کمکشون کردن یا نه لطف کن اینو پیگزی کن

  پاسخ
 2. بنام پرسپولیس شهرداری گناوه

  ۲۵۰از طرف شورا میلیون تصویب شد و به زودی به تیم پرسپولیس گناوه می دهند

  پاسخ
 3. بمب افکن 2

  اگه شورا این کارا بکنن خیانت بزرگی به ورزش شهرستان کرده است باید به همه ورزش ها نگاه ویژه داشت این پول حق همه هیئت های ورزشی گناوه هست از جمله دوومیدانی رزمی و کشتی و… اقایان شورا لطفا چنین خیانتی به ورزش شهرستان نکنید

  پاسخ
 4. دره گپ

  اگر خروج حاج نادر برای پرسپولیسی ها در حد مرگ ضرر رسان است پس همان بهتر که این مرگ زودتر اتفاق بیفتد تا سرخها! از نو یک فکر بهتر و اساسی تر کنند.

  پاسخ
 5. حسودا

  دارین میمیرین از حسودی بابا شما چکار پرسپولیس دارن اصن ب شما چ ربطی داره شما چکاره این برین جمع کنین

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *