امروز: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

برنا لیگ هم استارت خورد ، خلیج فارس در برازجان متوقف شد ، خیبر چوب داور را خورد

یاران سبز _ محمد احمد زاده : هفته نخست مسابقات فوتبال لیگ برتر جوانان استان ( برنا لیگ ) با انجام دو مسابقه در شهر های برازجان و بوشهر آغاز شد.

مسابقات لیگ برتر جوانان استان که با حضور تیم های دخانیات برازجان ، پاس گناوه ، (استقلال ، توحید و فجر بوشهر )، گاز جم ، شاهد دیلم ، فجر کنگان ، امید و خیبر اهرم قرعه کشی شده بود و طبق برنامه اعلام شده قرار بود این بازی ها در روز اول شهریور ماه استارت بخورد قبل از آغاز مسابقات با کنار رفتن تیمهای فجر کنگان و شاهد دیلم دچار تغییراتی شد .

فجرکنگان از حضور در مسابقات انصراف داد ، تا جنوب بنک نماینده کنگان در این مسابقات باشد ؛ شاهد دیلم هم به دلیل مشکلات مالی دیگر تیم انصرافی از این مسابقات بود تا پویا دیلم جایگزین این تیم در مسابقات شود ، گاز جم هم بدلیل تغییرات در پارس جنوبی هنور وضعیت مشخصی ندارند آنها یک هفته از هیات فوتبال فرصت خواسته اند تا تکلیف خود را روشن کنند گر چه بنظر می رسد در مسابقات بمانند.

خلیج فارس برازجان صفر – صفر فجر بوشهر

دیدار دو تیم خلیج فارس برازجان و فجر بوشهر با نتیجه مساوی بدون گل به اتمام رسید .در این دیدار دو تیم فرصت های گلزنی زیادی داشتند که نتوانستند از آن  استفاده کنند.برازجانی ها که در این مدت درگیر تغییر نام باشگاه خود از دخانیات به خلیج فارس بودند خیلی دیر تمرینات خود را آغاز کردند و تمرینات مناسبی را پشت سر نگذاشتند و به همین دلیل از نتیجه بدست آمده رضایت داشتند ، فجر ی ها هم که تمرینات خود را به طور کامل پیگیری کرده بودند در این مسابقه فرصتهای گلزنی مناسبی داشتند ولی با بی دقتی بازیکنان خود نتوانستند به گلی دست یابند.در این مسابقه می توان به بازی خوب مهدی معینی هافبک وسط تیم فجر اشاره کرد.

توحید بوشهر ۲ – ۲ خیبر اهرم

در شهر بوشهر و ورزشگاه شماره ۲ شهید بهشتی دو تیم توحید و خیبر اهرم به مصاف یکدیگر رفتند ، اهرمی ها که در زیر گروه مسابقات لیگ جوانان از صعود باز ماندند با خرید امتیاز سپاهان خورموج خود را به لیگ برتر جوانان استان رساندند ، تیم خیبر در این مسابقه با گل امیر شمس از میزبان خود پیش افتاد ولی این گل توسط ابوالفضل تیز بر پاسخ داه شد ، در ادامه هم حسین آرایش برای دومین باز خیبر را پیش انداخت ولی در دقایق پایانی علی خدری قاضی جوان این دیدار در صحنه ای مشکوک نقطه پنالتی را برای تیم توحید نشان داد . این ضربه را مهدی صدیقی برازجانی به گل تبدیل کرد.

در تیم توحید ، صدیقی برازجانی بازی قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشت گرچه می توان به بازی خوب و تاثیر گذار حسن آرمان از تیم خیبر اهرم هم اشاره کرد.

سه دیدار باقی مانده این مسابقات به صورت معوقه برگزار خواهد شد ولی هنوز زمان آن مشخص نیست.

در حواشی : مسولان تیم خیبر اهرم از قضاوت داوری گلایه داشتند و معتقد بودند اعلام ضربه پنالتی بزرگترین اشتباه داور در این مسابقه بوده است که در نتیجه هم تاثیر خود را گذاشته .

قضاوت این مسابقه بر عهده سه داور جوان گناوه ای ، علی خدری ، محمد رضا حبیبی و محمود رحیمی بود.

پست های مرتبط

۶ نظر

 1. آریـایـی

  سلام آقای خضری – شما باید یک سطل آب یخ رو سرتون خالی کنید حالا هر جا که باشه مثلا تو حیاط خونه و عکسش رو بذارید تو فضای مجازی. (اگه مایل بودید عکسش رو بدید تو وبلاگ آریا میذاریم)

  پاسخ
 2. مهدی

  داور مسابقه توحید خیبر برای هردو تیم بد سوت زد.چندین کارت بی مورد به بازیکنان توحید داد و بازیکن توحید رو بصورت کامله ناشیانه اخراج کرد

  پاسخ
 3. مهدی

  داور مسابقه توحید خیبر برای هردو تیم بد سوت زد.چندین کارت بی مورد به بازیکنان توحید داد و بازیکن توحید رو بصورت کاملا
  ناشیانه اخراج کرد

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *