امروز: ۲۰ آذر ۱۴۰۲

در لیگ برتربزرگسالان استان ، جنگ برازجانی ها را سرخپوشان بردند

یاران سبز : هفته سوم لیگ برتر بزرگسالان استان با پنج دیدار پی گیری و به پایان رسید. در بوشهر ، توحید این شهر اولین پیروزی خود را در مقابل سپاهان خورموجی به دست آورد که امسال تا اینجای کار تنها یک امتیاز به دست آورده است .این دیدار یک بر صفر به سود توحید و با گل رضا خضری به پایان رسید.در این دیدار دهداری و حسن ماندگاری در میانه میدان نقطه قوت توحیدی ها بودند.

پویایی دیلم باز هم در خانه دستش از امتیاز خالی ماند . این تیم که در هفته نخست هم در ورزشگاه شهید بهشتی دیلم چهار بر صفر مغلوب سپاهان بوشهر شده بود در این هفته هم یک بر صفر نتیجه را به شاهین آب پخش واگزار کرد.در این دیدار  غلامرضا اسماعیل پور زننده تنها گل بازی چهره برتر این دیدار بود.شاهین با این پیروزی ۹ امتیازی شد و به تنهایی در صدر قرار

اصغر حسین زاده سرمربی شاهین آب پخش از نحوه قضاوت داران ناراضی بود و گفت: داور وسط این بازی در حد و اندازه لیگ استان نبود .

پتروشیمی جم  هم این هفته پیروز میدان بود . این تیم که میزبانی توحید بوالخیر را به عهده داشت دو بر یک توحید را مغلوب کرد. در این دیدار حسین ابراهیمی در میانه میدان پتروشیمی یکی از عوامل پیروزی این تیم بود ، ابراهیمی زننده هر دو گل پروشیمی در این دیدار بود. در پتروشیمی داریوش خلیلی در آخرین نقطه خط دفاعی هم روز خوبی را پشت سر گذاشت. تنها گل توحید را هم یاسین غلامی به ثمر رساند.

نبرد برازجانی ها را شاگردان مسعود فتحی به سود خود به اتمام رساندند. ابوذر که دو هفته نخست را با پیروزی پشت سر گذاشته بود در این هفته مغلوب سرخپوشان شد. در این دیدار سرخپوشان فوتبال بهتری را نماش دادند و با گل حمد رضا نادری هم موفق به کسب اولین سه امتیازی شدند. نادری چهره برتر این دیدار بود.

امید گناوه در این هفته میهمان سپاهان بوشهر بود. در این دیدار سپاهانی ها دو بر یک امید را مغلوب کردند. نیمه نخست این دیدار بدون گل به پایان رسید اما در نیمه دوم ابتدا کاوه اولین گل سپاهان را به ثمر رساند و دقایقی بعد رسول دشتیاری یکی از بهترین گلزنان لیگ گل دوم سپاهانی ها را وارد دروازه امید کرد. بازیکنان امید در دقایق باقی مانده تنها یک بار توسط عیسی حجری به گل رسیدند .

در حاشیه:

در دقیقه پایانی امیدیها اعتقاد داشتند که زاهدی فر داور برازجانی یک خطای مسلم پنالتی را به سودشان اعلام نکرده است.

 

پست های مرتبط

1 نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *