امروز: ۰۵ مهر ۱۴۰۲

فستیوال فوتبال مدارس استان ، فستیوالی از ناعدالتی

یاران سبز : پسرک هنوز منتظر است ، لباس هایش را شب قبل آماده کرده است و شب در رویا کودکانه اش بارها گل زده است و فکر می کند ، روزی هم روز او است ، اما انگار روز هنرنمایی او نمی رسد ، انگار قلمی به رنگ قرمز بر روی نام آبی اش خط کشیده است . چه کسی پاسخگوی دل شکسته کودکی است ، اصلا چه کسی جرات کرده است دل کودکی را بشکند .

برگزاری فستیوال و مسابقات فوتبال زیر ۱۲ سال استان بوشهر ماجراهای خاص خود را داشت ، با تغییر در افراد انتخاب شده و اعزام نفرات جدید به تهران دل خیلی ها به درد آمد و اشک کسانی سرازیر شد که سنشان به دوازده هم نرسیده بود.

محمد جعفری منفرد یکی از انتخاب شدگان اصلی در تیم زیر دوازده سال استان بود که ماجرای خط خوردنش موجی از نگرانی را در بین ورزشی های گناوه به وجود آورد . پدر محمد می گوید : در سفر بودم که آقای معماری مسئول کمیته جوانان استان زنگ زد و خواستار حضور محمد در تمرینات تیم شد و به دنبال آن آقای مهرداد فرخنده پی مدیر فنی تیم هم اصرار بر آمدن محمد کرد و چون فرزندم علاقه زیادی به فوتبال داشت مجبور شدم با هواپیما فرزندم را به تنهایی به بوشهر بفرستم تا به تمرینات برسد . بعد از اتمام تمرینات آقای معماری زنگ زد و گفت محمد همراه تیم به تهران می رود و من هم سفرم را تغییر دادم تا به فرودگاه مهر آباد برای استقبال از پسرم بروم ، ولی ۲۴ ساعت قبل از پرواز آقای معماری زنگ زد و پس از مقدمه چینی زیاد ، گفت : مربیان تیم فرزند شما را خط زده اند . این در حالی بود که فرزند من در فستیوال ایستگاه های فوتبالی را با موفقیت طی کرده بود و حتی نفر پنجم در بین دوازده نفر بود اما بدون اطلاع افرادی را با رابطه وارد تیم می کنند و فرزندم را از تیم کنار می گذارند ، این بی عدالتی هم خودم را بسیار آزار داد و هم فرزندم را چنان در هم پیچاند که نگران حالش شدم .

قسمت زیر برگرفته شده از سایت پرسپولیس گناوه : آقای نجفی همه این مسائل زیر مدیریت جنابعالی صورت گرفته !! راستی لااقل جواب تلفن ما را بده !! مگر میشود شما دائما در جلسه باشید … ؟

و در پایان آقای نجفی اگر ما به شما رای داده ایم و شما الان رییس هیات هستید فقط به احترام آقای جمشیدی بوده.

پست های مرتبط

۳ نظر

 1. سلامیان

  وبسایت خبری ورزش کنگان به جمع جامعه رسانه ای شهرستان کنگان پیوست.

  این وبسایت خبری به آدرس زیر در دسترس می باشد
  http://www.varzeshkangan.ir

  آقای خضری اطلاع رسانی شود نه فقط نظر رو تایید کنید

  پاسخ
 2. بمب افکن 2

  خب اخه کنگون چه ربطی به گناوه ما داره که اقای خضری بخواد اطلاع رسانی بکنی. بره عامو پی کارت مگه ما بیکاریم به سایت کنگون سر بزنیم هری

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *