امروز: ۱۹ آذر ۱۴۰۲

لیگ برتر بزرگسالان استان،امید قدر فرصتها را ندانست،سپاهان غافلگیرشد+تصویر

یاران سبز : هفته پنجم لیگ برتر بزرگسالان استان هم به اتمام رسید . در گناوه امید روز خوبی داشت ولی به یک امتیاز در مقابل شاهین آب پخش اکتفا کرد. شاهین در نیمه نخست با گل محمد دهقان از میزبان پیش افتاد . امید برای حفظ فاصله خود با تیمهای صدر جدول نیاز مبرم به حداقل امتیاز از این دیدار داشت که با  چند حمله خطرناک بالاخره با ضربه عیسی حجری به خواسته خود رسید . نتیجه ای که شاهین را در صدر نگه داشت. دیدار پر گل هفته را دو تیم سپاهان بوشهر و توحید بوالخیر در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر انجام دادند که میهمان با استفاده از ضعف دروازه بان سپاهان در دقیقه پایانی ۴ بر ۳ به پیروزی رسید. ساقهای خستگی ناپذیر عباس نجفی و ایمان خدری عامل اصلی در پیروزی توحید در این دیدار بودند. در نیمه نخست این دیدار تنها یک بار توپ از خط دروازه عبور کرد که این گل سهم توحیدی ها بود . این گل را میعاد محمد حسینی به ثمر رساند. با آغاز نیمه دوم رسول دشتیاری بازی را به تعادل کشاند اما سپاهان هنوز غرق در شادی گل نخست خود بود که محمد رضا احمدی دومین گل توحید را هم به ثمر رساند تا دقایق نخست نیمه دوم پر گل و جذاب باشد. دقایقی بعد باز هم دشتیاری موفق به گلزنی شد و لحظاتی بعد فرهاد سعیدی سپاهان را پیش انداخت . این گل سپاهان را امیدوار به کسب سه امتیاز کرد اما دقایق پایانی برای سپاهان به تلخی رقم خورد ، گلهای یاسین غلامی و محمد رضا احمدی  شکست تلخ خانگی را در کارنامه سپاهان به ثبت رساند.

در برازجان سرخپوشان این شهر بعد از شکست تلخ هفته پیش بازگشت خوبی داشتند . این تیم توحید بوشهر را با سه گل بدرقه کرد. در این دیدار حمید دهقان نبض میدان را در دست داشت و عامل اصلی در پیروزی سرخپوشان بود . شاگردان مسعود فتحی که نیمه نخست را بدون گل به پایان رسانده بودند در نیمه دوم با گل حمید رضا نادری پیش افتادند و در ادامه دو گل محمد بناری و ناصر زیارتی یک پیروزی شیرین را برای سرخپوشان به همراه داشت.

دیدار پویا دیلم و سپاهان خورموج را می توان دیدار فانوس بدستان هم نامید . دو تیمی که در انتهای جدول قرار دارند دیدار خود را بدون گل به پایان رساندند تا همچنان میهمان انتهای جدول باشند.

ابوذر کلمه که چند هفته را با ناکامی پشت سر گذاشته بود ، برای رهایی از این وضعیت در کادر فنی خود تغییر به وجود آورد . این تیم حالا عباس متقی را بر روی نیمکت خود به جای جابر پورمند قرار داده است. متقی در اولین دیداری که رهبری ابوذر را به عهده داشت به یک امتیاز دست یافت. ابوذر در مقابل پتروشیمی جم خورموج ابتدا با گل رسول پور آزاد پیش افتاد ولی در وقتهای تلف شده نیمه دوم سجاد صفدرنیا گل مساوی را وارد دروازه میزبان کرد تا امتیازهای این دیدار هم تقسیم شود.توحید-بوالخیر سپاهان-.توحید-بوالخیر قربانی مسیگر

پست های مرتبط

۲ نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *