امروز: ۲۰ آذر ۱۴۰۲

دست پر استقلال از گناوه/شکست بستان جوان در بوشهر+تصویر و جدول

یاران سبز : این هفته ها فوتبال استان پرجنب و جوش است ، برگزاری لیگ های نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان استان همه را به بازار فوتبال کشانده است. لیگ فوتبال نوجوانان استان در هفته چهارم با انجام پنج دیدار سپری شد. در این هفته سپاهان گناوه به لطف درخشش مهدی حیاتی در خط دفاعی و علیرضا جمیلی در حمله به اولین پیروزی خود دست یافت . این تیم که میزبان پویای دیلم بود در نیمه نخست با دو گل علی یوسفی و علیرضا جمیلی از حریف دیلمی پیش افتاد . سپاهان در همان نیمه نخست چند موقعیت خود دیگر هم داشت که نتوانست به گل برسد. در نیمه دوم شرایط دو تیم تا حدودی برابر بود اما این پویا بود که توسط میرجهانمردی در آخرین دقایق بازی به گل رسید . این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود سپاهان به اتمام رسید.

در پویا علیرضا سلحشور  و ابراهیم حسن پور در خط دفاعی روز خوبی داشتند.

امید در گناوه حریف استقلال صدر نشین نشد ، امید که تنها سه امتیاز اولین دیدار را در کارنامه خود دارد در این هفته هم که میزبان استقلال بوشهر بود با نتیجه سه بر دو مغلوب شد. در این دیدار آبی ها با گامهای مهدی زنده بودی در خط حمله و هوشیاری محمد رضا احمدی در خط دفاع به سه امتیاز با ارزش دست یافتند. زنده بودی در طول نود دقیقه خط دفاعی امید را آزار داد . در این دیدار نیمه نخست تنها یک گل داشت ، گلی که از روی نقطه پنالتی برای استقلال به دست آمد . یک حرکت ناشیانه از طباطبایی کاپیتان خلاق امیدی ها باعث این ضربه پنالتی بود . این ضربه را محمد رضا اسلوب روانه دروازه کرد که دروازه بان امید مانع عبور توپ از خط دروازه شد ولی در میان تعلل خط دفاعی امید توپ برگشتی را مهران حاجب به گل تبدیل کرد. در نیمه دوم تلاش طباطبایی و سید امیر حسین موسوی برای امید سودی نداشت تا جایی که استقلال به دو گل دیگر هم توسط محمد رضا اسلوب و مهدی زنده بودی دست یافت ؛در دقایق پایانی سید امیر حسین موسوی امید را به بازی برگرداند ، این بازیکن دو بار موفق به گلزنی شد اما برای کسب امتیاز نماینده گناوه زمان کافی در اختیار نداشت و این دیدار با نتیجه ۳ بر ۲ به سود استقلال به پایان رسید.

ایرانجوان بوشهر هم که شرایطی مشابه با استقلال دارد در ورزشگاه شماره دو شهید بهشتی بوشهر سه بر یک میهمان خود بستان جوان عسلویه را مغلوب کرد. ایرانجوان در همان نیمه نخست کار بستان جوان را یک سره کرد . سه گل از محمد امین طوفان ، نیما خالق پناه و علیرضا ابراهیمی باعث شد تا عسلویه امیدی برای کسب امتیاز در این دیدار نداشته باشد. در نیمه دوم این دیدار رضا خواجه حسینی دروازه بان ایرانجوان چهره برتر این دیدار بود . خواجه حسینی گر چه در نیمه دوم یک بار مغلوب ضربه عبدالرحیم محبوبی شد ولی بارها مانع خط حمله عسلویه برای رسیدن به گل شد.

ایرانجوان کنگان در روزی که خوب نبود به سختی توانست خیبر اهرم را مغلوب کند . این دیدار را کنگانی ها خوب شروع کردند و فرصتهای زیادی بر روی دروازه خیبر ایجاد کردند که علی صداقت دروازه بان مصدوم خیبر مانع از رسیدن شاگردان رحیمی به گل شد و تنها یک بار در مقابل احمد قاسمی تسلیم شد تا ایرانجوان به سه امتیاز دست یابد. در این دیدار احمد قاسمی چهره برتر کنگانی ها بود. حسن منصوری هم گر چه مصدوم بود ولی در خط دفاعی خیبر سنگ تمام گذاشت . دانیال زارعی نوک حمله خیبر در این دیدار فرصت های زیادی را حدر داد تا خیبر با دست خالی از کنگان برگردد.

پیروزی برازجان این هفته با چهار گل ایرانجوان خورموج را از پیش رو برداشت .خورموجی ها که روزهای سخت خود را سپری می کنند در مقابل پیروزی برازجان هم حرفی برای گفتن نداشتند. در این دیدار پیروزی نیمه نخست را با پیروزی قاطع ۴ بر صفر به پایان رساند ، نتیجه ای که تا پایان پا بر جا ماند. محمد روان آور که در دیدارهای گذشته عملکرد خوبی نداشت در این دیدار استارت گلهای پیروزی را زد و اولین گل نماینده برازجان را به ثمر رساند. در ادامه نیمه نخست دو گل از رضا بهی و یک گل از یاسین گنجی پیروزی را پیروز به رختکن برد.در نیمه دوم گر چه خورموج تیم برتر میدان بود ولی گلی رد و بدل نشد .نوجوانان-امید-گناوه نوجوانان-استقلال-بوشهر پوربهی توسلیموسوی مهران-حاجب مهدی-زنده-بودی.. محمد-رضا-میرشکاریطباطبایی شادی-آبی بهروز-فروتن امید.استقلالامید..استقلال امید... استقلال-بوشهر-نوجوانان استقلال-.امیداستقلال.امید نوجوان-نگران ایرانجوان-.بستان-جوان سرتلیاننوجوانان-استقلال-بوشهر.. نوجوانان-استقلال.امید

پست های مرتبط

۶ نظر

  1. دره گپ

    تو عکس هفدهم رو توپ نوشته “استانی” ، پس ما چند نوع توپ در هئیت فوتبال گناوه داریم ، یکی توپ شهری یکی توپ استانی و توپ کشوری ! پس باز خوبه آسیایی و جهانی نشدیم اون وقت کی می خرید این همه توپ رو!

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *