امروز: ۰۵ مهر ۱۴۰۲

استقلال متوقف شد تا ایرانجوان صدرنشین شود+تصویر

یاران سبز: هفته ششم لیگ برتر نوجوانان استان با توقف استقلال در عسلویه آغاز شد .نتیجه ای که ایرانجوان بوشهر را به صدر لیگ نوجوانان استان کشاند. ایرانجوان بوشهر در این هفته میزبان پویای دیلم بود که با ۶ گل به برتری دست یافت. در گناوه امید بازی باخته را با پیروزی عوض کرد. نماینده گناوه دو بر یک خیبر اهرم را مغلوب کرد.سپاهان گناوه و پیروزی برازجان هم امتیازها را عادلانه تقسیم کردند . این دیدار با نتیجه ۱ بر ۱ به اتمام رسید. همین نتیجه در دیدار دو تیم همنام ایرانجوان خورموج و کنگان هم بدست آمد.

استقلال که در اندیشه حفظ صدرنشینی خود بود در مقابل بستان جوان عسلویه صف آرایی کرد ولی در نیمه نخست حرکات پلنگی در جناح راست عسلویه و گل محبوبی باعث شد تا استقلال با شکست به رختکن برود. در نیمه دوم استقلال برای کسب امتیاز حملات زیادی انجام داد و بالاخره با ضربه مهدی اسماعیلی به گل رسید. این در حالی بود که رسول غلامی و محمد رضا احمدی فرصت های گلزنی مناسبی را از دست داده بودند.

علیرضا مظفری مدافع چپ استقلال دیر به زمین آمد ولی روز بسیار خوبی را در همین فرصت پشت سر گذاشت.

در گناوه امید نیمه نخست را با دریافت یک گل به اتمام رساند . شاگردان مغدانی که برای هر سه امتیاز به گناوه آمده بودند با گل حسین بهادر پیروز به رختکن رفتند. در نیمه دوم حرکات علیرضا خرم آبادی که اولین بازی خود را برای امید انجام می داد کفه ترازو را به سود نماینده گناوه سنگین کرد . پاسهای این بازیکن دو گل به همراه داشت ابتدا امیر حسین موسوی بهترین گلزن لیگ بازی را مساوی کرد و در ادامه طباطبایی گل پیروزی میزبان را هم به ثمر رساند تا موقعیت امید در جدول بهتر از گذشته شود.

مجتبی غلامی در آخرین نقطه دفاعی خیبر بازی خوبی انجام داد. در میان بازیکنان امید هم علیرضا خرم آبادی چهره برتر بود ولی حرکات سید امیر حسین موسوی در خط حمله امید مهمترین عامل در شکست خیبر بود، موسوی یکی از بهترینهای مسابقات تا این هفته است.

در حاشیه:

مغدانی سر مربی خیبر در پایان بازی گفت : با این هوای گرم چرا باید کولر رختکن ما تنها پنج دقیقه قبل از بازی روشن شود. سرمربی خیبر در ادامه بیان داشت: در بعضی نقاط زمین چمن تا ۴۰ سانتی متر هم می رسید ، نمی خواهم برای شکست تیمم بهانه بیاورم ولی خستگی راه و شرایط میزبانی عامل اصلی شکست ما بود . تیم ما را موسوی شکست داد . مغدانی در پایان عنوان کرد:مشکلی هم در زمین پیش آمد که من ندیدم ولی همکاران متوجه شده بودند و به ناظر هم رساندند، ناظر هم به داور انتقال داد اما داور عکس العملی نشان داد.

در روزی که علی محمدپور در آخرین نقطه دفاعی ایرانجوان بدون نقص کار کرد شاگردان سرتلیان هم با پیروزی قاطع ۶ بر صفر زمین را ترک گفتند. در این دیدار و در نیمه نخست سه گل از رضا خنسیر ، علی ابراهیمی و نیما خالق پناه ایرانجوان را پیروز راهی رختکن کرد. در نیمه دوم هم ایرانجوان با سه گل از پویا پذیرایی کرد. آریا ماهینی و پویا تکین زننده گلهای ایرانجوان در نیمه دوم بودند . ماهینی دو گل به ثمر رساند.

در گناوه سپاهان در همان نیمه نخست می توانست کار پیروزی برازجان را یک سره کند اما بی دقتی محمد حسن درویشی کار را برای نماینده گناوه سخت کرد. این تیم در نیمه نخست تنها یک بار توسط مهدی عشایری مدافع پیش کشیده خود به گل دست یافت. در نیمه دوم پیروزی بهتر آغاز کرد و به موقع هم به گل رسید. این گل را مجید ابراهیمی به ثمر رساند. بعد از این گل فرار جمیلی در محوطه جریمه با خطای مختاری دروازه بان پیروزی همراه شد که محمدی داور این دیدار نقطه پنالتی را به سود سپاهان نشان داد اما این ضربه را حمید رضا یوسفی نتوانست به گل تبدیل کند تا سپاهان همچنان با خطر سقوط همراه باشد. در دقایق پایانی این دیدار حرکت پا به توپ مجید روان آور با خطای علی یوسفی در درون محوطه جریمه متوقف شد تا بار دیگر داور نقطه پنالتی را نشان دهد. این ضربه هم تغییری در نتیجه حاصل نکرد . ضربه رضا بهی را منصوری دفع کرد تا این دیدار با نتیجه مساوی به اتمام برسد.

فوتبال ایرانجوان کنگان این روزها از شادابی به دور است . صداقت مرد همه کاره این تیم بارها آهنگ خداحافظی سر داده است و همین موضوع نوجوانان ایرانجوان را از شرایط خوب به دور کرده است . این تیم در خانه نتوانست در مقابل ایرانجوان خورموج به پیروزی دست. در این دیدار مجتبی عبدالهی به تنهایی یک امتیاز برای خورموج به دست آورد. عبدالهی هم خوب دفاع کرد و هم خوب گل زد. گل عبدالهی هم به وسیله یک مدافع پاسخ داده شد. علی اوس آخرین مدافع کنگان با ضربه سر گل مساوی کنگان را به ثمر رساند.

پیروزی.... پیروزی-برازجان رستمی سپاهان-گناوهیوسفی منصوری محمد-ابراهیمی سپاهان-.پیروزیروان-آور رضا-بهی جمیلی.صفری پیروزی..

پست های مرتبط

۱۴ نظر

 1. خیبری

  شما هم دلتون خوشه ایران جوان که اینقدر ادعاش می شد شکست دادیم امیدواستقلال وایرانجوان کنگان هم شکست می دیم

  پاسخ
 2. ناشناس

  فعلا که یه تیمی به نام امید گناوه دوبار جون گرفته و داره همه ی تیم ها رو یکی پس از دیگری میبره . بعید میدونم که نیم فصل دوم استقلال و ایرانجوان بوشهر بتونن ببرنش.

  پاسخ
 3. فرهاد مجیدی

  فعلا که یه تیمی به نام امید گناوه دوباره جون گرفته و داره همه ی تیم هارو یکی پس از دیگری شکست میده.فکر نکنم که تیم هایی که تو لیگ هستن بتونن جلوش رو بگیرن.نیم فصل دوم به تیم های بوشهری نشون میدیم فوتبال یعنی چه.اقای پوربهی خودت رو از پیش قهرمان ندون.

  پاسخ
 4. مارکو رویس

  خیبراهرم ۱ : ۰ ایرانجوان بوشهر
  پیروزی برازجان ۱ : ۳ امید گناوه
  ایرانجوان کنگان ۱: ۰ سپاهان گناوه
  پویا دیلم ۱ : ۴ بستانجوان عسلویه
  ایرانجوان خورموج ۰ : ۵ استقلال بوشهر
  (نیمه ی دوم ایرانجوان خورموج حاضر به ادامه بازی نشد)

  پاسخ
 5. .....حاشیه

  فرهاد مجیدی چی میگی براخودت فقط استقلال یاایرانجوان قهرمانه الکی دل خودتو خوش نکن ما اگر ازهمه تیم ها بخریم ولی امید رو ۶تایی میکنیم دو بازی داره توبوشهر امیدکاری سرش میاریم که یادش بره لیگ استان یعنی چه داغ قهرمانی رو تودل امید میزاریم.باتشکر

  پاسخ
 6. راموس

  امیدطباطبایی بایکن غیربومی امیدگناوه سه کارته هست وکادرفنی امیداین موضوع راپشت گذاشتن وبازی مقابل سپاهان نبایدبازی کند

  پاسخ
 7. راموس

  امیدطباطبایی بازیکن غیربومی امیدگناوه سه کارته هست وکادرفنی امیداین موضوع رامیفهمن ولی خودشون روبه کوچه علی چپ زدن واین موضوع راپشت گوش گذاشتن وبازی مقابل سپاهان نباید بازی کندبازکنان محروم امید مقابل سپاهان.امیدطباطبایی .بهروزفروتن منش.مسلم کرملاچعب.بهادرعربزاده.

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *