امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

با مربیان لیگ برتر جوانان استان+تصویر

یاران سبز ــ محمد احمدزاده: مهدی ناصری پوران بعد از تساوی تیمش در برابر امید اهرم گفت : حساسیت و استرس دو تیم بالای جدولی در نیمه اول اجازه فوتبال را به دو تیم نداد ، در نیمه دوم هم اکثر توپ و میدان در اختیار ما بود، در دقایق پایانی دو موقعیت خوب هم داشتیم که استفاده نکردیم از تلاش بازیکنانم رضایت کامل دارم ولی از نتیجه راضی نیستم.   ناصری-پوران

حیدر گرامی سرمربی تیم امید اهرم هم گفت : در این مسابقه بازی بسته ای را به نمایش گذاشتیم ، برای سه امتیاز به گناوه آمده بودیم ولی از شاگردانم و نتیجه راضی هستم،وی افزود : در مجموع عملکرد داور خوب بود ولی در دقیقه ۸۱ یک ضربه پنالتی مسلم را برای ما نگرفت.

امین فتحی سرمربی خلج فارس بعد از پیروزی در برابر توحید گفت : بازی خوبی به نمایش گذاشتیم همانطور که قبلا هم گفته بودم رفته رفته بهتر خواهیم شد که خدا را شکر روند خوبی را در پیش گرفته ایم.

نظرزاده که هفته گذشته به یک پیروزی با ارزش به دست آورده بود در این هفته شکست تلخی را متحمل شد . سرمربی توحید در این زمینه گفت : بازیکنانم فوتبال خوبی را به نمایش نگذاشتند و در حد و اندازه خود نبودند و احساس می کنم همچنان در باد پیروزی در برابر امید اهرم هستند و نیاز به یک باخت داشتیم تا بازیکنان به خودشان بیایند،این باخت در آینده به کمک ما خواهد آمد.

شریفی سرمربی استقلال بوشهر هم بعد از شکست در برابر گاز فجر جم گفت : روی روند شکست قرار گرفته ایم و همین امر استرسی را روی بچه ها ایجاد کرده و قطعا با یک پیروزی شرایط مان بهتر خواهد شد.شریفی

محمد کوه بیسکی بعد از پیروزی خانگی تیمش در برابر استقلال گفت : در نیمه اول بسیار بد بودیم ، در بین دو نیمه به بچه ها گفتم اگر اینگونه می خواهید ادامه بدهید من دیگر نیستم، ولی در نیمه دوم خیلی خوب بودند و باعث شدند به پیروزی برسیم.bikasi4

لطفی و خیبر که در خانه در برابر فجر بوشهر شکست را پذیرفت بودند هم گفت : گل زود هنگامی که دریافت کردیم باعث شد در ادامه بازیکنان ما تلاش بسیاری انجام دهند تا نتیجه را برگردانند و همین امر باعث شد از لحاظ بدنی تحلیل بروند و دیگر نتوانند بازی خود را به نمایش بگذارند .موقعیت های خیلی خوبی داشتیم که با بی دقتی از دست دادیم ولی با وجود شکست ، تلاش بازیکنانم را تحسین می کنم.

قربانی از جمله مربیانی بود که در این هفته پیروزی با ارزشی را به دست آورد وی بعد از دیدار در برابر خیبر گفت : در خظ دفاع بسیار خوب ظاهر شدیم ولی متاسفانه در خط حمله بازیکنانم از خود گذشتگی ندارند و همین موضوع در آینده به ضرر ما خواهد بود. وی در خصوص داوری هم گفت :با وجود پیروزی در این مسابقه داور بسیار ضعیف بود ، و این هشداری است برای جامع داوری استان که در لیگ نوجوانان و جوانان از داورانی استفاده می کنند که به راحتی تحت تاثیر تیم میزبان قرار می گیرند و این داور ضعیف ترین داوری بود که من تا بحال دیده بودم.قربانی..

پست های مرتبط

۶ نظر

 1. دره گپ

  آقای ناصری پوران در نیمه دوم اکثر توپ و میدان در اختیارت بود و فقط دو موقعیت داشتی؟ یعنی غالبا تو در زمین برتر بودی و بعد تو خونه خودت تو زمین خودت ۳۰ متر این ورتر از محله نوروز آباد که اگه پا بلندی بکنی خونه تون پیداست و اگه بری رو سکو بالای پاس میتونی با دورخیز بپری تو خونه تون فقط دو موقعیت تو ۴۵ دقیقه داشتی که تازه خودت میگی دو موقعیت اما خضری نوشته فقط یک موقعیت .
  آقا مهدی چندتا سوال ازت دارم:
  دقیقا منظورت از توپ و میدان چیست؟ کدوم توپ مدنظرت بوده ؟ توپ جنگی ، توپ نخ ، توپ پر ، توپ پارچه ، توپه توپ دقیقا کدومش اکثرا در اختیار شما بوده؟
  حالا می رسیم به میدان میدونی که ما چند نوع میدان داریم تو الان دقیقا منظورت کدوم میدانه؟ میدان مغناطیسی ، میدان باربری ، میدان تره بار ، میدان مالخرها ، میدان مین ، چاله میدان کدومش در نیمه دوم بیشتر در اختیار تو بوده که فقط دو موقعیت داشتی؟ آخه تو چطوری اکثرا در اختیارت بوده و فقط دو تا موقعیت داشتی ؟
  اصلا اینا رو ولش کن خدائیش تو میدونی “اکثر” یعنی چه یا میدونی دو تا چند تاست؟

  پاسخ
 2. اهرمی

  اقای خضری من کار این دره گب نداریم و حرفی از داخل بازی نمیزنیم چون تیممون کامل نبود ولی از حاشیه ها که فقط به خاطر یه بازی فوتبال اینقدر ما فهش خوردیم ولی شما هیچی ننوشتین که این بازی چه قدر حاشیه داشت

  پاسخ
  1. مرتضی خضری

   سلام اهرمی جان
   من روز بازی پاس گناوه و امید اهرم بوشهر بودم و همانطور که میبینید تمام نظرات را هم ثبت می کنم که خود گواه خیلی از مسایل می باشد

   پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *