امروز: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

بهترین های هفته پنجم لیگ جوانان استان

یاران سبز ــ محمد احمدزاده: هفته پنجم لیگ جوانان استان هم پشت سر گذاشته شد . تیمها هماهنگ تر و فوتبالها روانتر شده است ؛ در این هفته شریفی سرمربی استقلال بوشهر با وجود تغییرات بسیاری که در تیمش به وجود آورده بود با چهار گل در خانه جنوب بنک به برتری رسید تا از مربیان موفق باشد. پاس در گناوه به سختی سه امتیاز خانگی در برابر فجر را به دست آورد ، ناصری پوران و صیادی ۷۰ دقیقه دفاع مطلق انجام دادند البته دفاعی که اشتباه بسیار کمی داشت تا این تیم به سه امتیاز برسد. حیدر گرامی و شاگردانش (امید اهرم)با پیروزی خارج از خانه در برابر خلیج فارس یکی از نتایج مهم هفته را به دست  آوردند که این موضوع نشان از درایت این مربی دارد  ، و اما محمد کوه بیکسی هم که گفته بود هر چه از لیگ بگذرد چهره یک تیم مدعی را به خود می گیرید دست به کار بزرگی زد و خیبر را در اهرم با سه گل مغلوب کرد این نتیجه و فوتبال منطقی گاز فجر جم باعث شد تا این مربی به عنوان مربی هفته انتخاب شود.

در میان بازیکنان هم نقش ابوالفضل محمد حسنی از تیم گاز فجر جم بیشتر از دیگران به چشم آمد . این بازیکن هم دو گل به ثمر رساند و هم دفاع خیبر را در طول نود دقیقه آزار داد . به همین دلیل محمد حسنی به عنوان بهترین بازیکن هفته انتخاب شد.محمد-کوه-بیکسی

پست های مرتبط

1 نظر

 1. آندو

  با سلام
  میشه یکی از بازیکنای خوب هفته رو گلر امید اهرم معرفی کرد بنیاسین دهدار. که ضربه سر بازیکن برازجان را زیر طاق بیرون کشید و در شرایطی حساس دقیقه نود پنالتی گرفت و باعث شد امید صدر نشین باقی بمونه .
  محمد پولادی هافبک چپ امید اهرم هم با یک‌ گل و یک پاس گل نقش زیادی در پیروزی تیمش داشت
  به امید قهرمانی تیم امید

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *