امروز: ۱۹ آذر ۱۴۰۲

توحید بوالخیر به صدر آمد+تصویر

یاران سبز : لیگ برتر فوتبال استان در رده بزرگسالان هفته هشتم خود را با پیروزی تیمهای شاهین آب پخش ، پتروشیمی جم خورموج ، سپاهان بوشهر ، ابوذر کلمه و توحید بوالخیر در مقابل حریفان خود به پیروزی دست یافتند. در این هفته تیمهای بالای جدول پیروز میدان بودند البته سرخپوشان برازجان تنها تیمی بود که در بالای جدول تن به شکست داد ، شکستی که سقوط دو پله ای این تیم را در جدول به دنبال داشت.کیانی

در این هفته پتروشی جم خورموج در خورموج میزبان پویا دیلم بود. پویا که همچنان در انتهای جدول دست و پا می زند در این دیدار ۴ بر ۲ مغلوب پتروشیمی شد. نماینده خورموج که در همان دقیقه نخست بازی با ضربه مرتضی زارعی به گل رسیده بود نتوانست دروازه خود را در مقابل حملات پویا بسته نگه دارد و کیانی بهترین گلزن دیلمی ها بازی را به تعادل کشاند. میزبان که نیم نگاهی هم به صدر جدول داشت بار دیگر حملات خود را از سر گرفت و با گل نوید قایدی پیروز به رختکن رفت. در نیمه دوم عباس پذیره بار دیگر علی موجی فروارد جوان خود را به زمین فرستاد که این بازیکن گل مساوی را برای پویا به ثبت رساند. دقایق پایانی بازی دو گل داشت دو گلی که سهم میزبان بود تا پویا از این دیدار هم به امتیازی نرسد. هر دو گل پتروشیمی را در دقایق پایانی حسین ابراهیمی به ثمر رساند.

در پتروشیمی ، مرتضی زارعی هافبک میانی این تیم و امین اله کهن بهترینهای میدان بودند. علی موجی بازیکن جوان پویا گر چه دیر به زمین آمد ولی بسیار موثر بازی کرد.

امید گناوه از جمله تیمهایی است که فوتبال پیش بینی نشده ای را به نمایش می گذارد . این تیم که هفته گذشته سپاهان خورموج را با قدرت مغلوب کرده بود در مقابل ابوذر کلمه حریف دست و پا بسته ای بود و ۲ بر ۱ مغلوب ابوذر شد. در این دیدار امید ابتدا با ضربه عباس کیانی که یکی از بهترینهای امید در این دیدار بود به گل رسید اما فشار شاگردان عباس متقی نتیجه را در عدد یک برابر کرد. حرکت رسول پور آزاد درون محوطه جریمه و برخورد این بازیکن با عباس پهلوان زاده را قاضی این دیدار خطا تشخیص داد و نقطه پنالتی را به سود میزبان نشان داد که این ضربه را محمد رضا کمالی به گل تبدیل کرد. در نیمه دوم باز هم برتری با میزبان بود ؛ ابوذر در پی حملات خود بار دیگر به یک ضربه پنالتی دست یافت که اینبار جانفزا ضربه جواد قائدی را مهار کرد تا نتیجه همچنان مساوی باشد . در لحظات پایانی تعلل مدافعین امید این فرصت را به پور آزاد داد تا این بازیکن داوودی را در موقعیت گل قرار دهد ، موقعیتی که به گل تبدیل شد .

در این دیدار جواد قائدی گر چه یک ضربه پنالتی را از دست داد ولی تاثیر زیادی در پیروزی ابوذر داشت . پورآزاد هم از بازیکنان موفق این دیدار بود. برای امید هم جمشید جانفزا مانند بازی گذشته بازیکن برتر این تیم بود.

توحید بوالخیر در هفته هشتم بالاخره به صدر جدول رسید. این تیم که در این هفته میزبان سرخپوشان برازجان بود با نتیجه دو بر صفر به پیروزی دست یافت. عباس نجف پور یکی از بهترینهای مسابقات در این دیدار هم استارت پیروزی توحید را زد . این بازیکن که در میانه میدان نبض توحید را در دست داشت گل اول توحید را هم به ثمر رساند. در نیمه دوم هم میلاد دریانوردی گل دوم بوالخیر را به ثمر رساند. این گل برای صدرنشینی توحید کافی بود.

در بوشهر سپاهان این شهر در مقابل توحید بوشهر روز خوبی داشت. شاگردان مسیگر سه بر صفر حریف خود را مغلوب کردند. حسین محمودی در نیمه نخست یک گل برای زرد پوشان بوشهری به ثمر رساند و در نیمه دوم هم رسول دشتیاری با تجربه و گلزن و محمد باقر کاوه دو گل دیگر برای سپاهان به ثمر رساندند. فرهاد سعیدی و رسول دشتیاری بهترینهای این میدان بودند.

شاهین آب پخش که با آگاهی از نتایج دیگر تیمها در مقابل سپاهان خورموج قرار گرفته بود می دانست در صورت از دست دادن امتیاز صدر را هم از دست خواهد داد و به همین دلیل این تیم حملات زیادی را بر روی دروازه حریف انجام داد. نماینده آب پخش در نیمه دوم با ضربه محمد دهقان به گل رسید . این گل بدون پاسخ ماند تا شاهین همچنان در بالای جدول باشد. البته این تیم به دلیل گل زده کمتر نسبت به توحید بوالخیر در مکان دوم جدول ایستاده است.

 

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *