امروز: ۲۵ تیر ۱۴۰۳

دفاع منطقی سپاهان /پیروزی های شهرداری نوین+تصویر

یاران سبز_محمد احمدزاده : مسابقات فوتبال امید های گناوه با انجام سه دیدار هفته نخست خود را پشت سر گذاشت . این مسابقات ابتدا با شرکت هفت تیم ایرانجوان ، سپاهان ، پرسپولیس ، شهرداری نوین ، پاس ، سایپا نوین و استقلال قرعه کشی شد اما تیم ایرانجوان قبل از آغاز مسابقات انصراف خود را اعلام کرد تا مسابقات با شش تیم آغاز شود.رده سنی امید با دیدار تیم های شهرداری نوین و ساپیا نوین استارت خورد،ساپیا نوین ابتدا با گل کامران نیلا از حریف خود پیش افتاد ولی گل محمد نظامات و گل به خودی بازیکنان سایپا باعث شد تا شهرداری نوین به سه امتیاز این دیدار برسد.

در دیدار دوم هم سپاهان با گلی که مجتبی دهقان در نیمه دوم به ثمر رساند پاس را مغلوب کرد . در این دیدار فشار پاس تا دقیقه نود ادامه داشت و حتی ضربه سر رضا عمادی هم به تیر دروازه برخورد کرد ولی دروازه سپاهان بسته نگه داشته شد تا سه امتیاز به سپاهان برسد.

دیدار شهرداری نوین و استقلال هم با پیروزی شهرداری نوین به اتمام رسید. در سومین و آخرین دیدار هفته اول شهرداری نوین در همان دقایق اولیه از روی نقطه پنالتی توسط میلاد ابراهیم زاده پیش افتاد ، استقلال هم در این دیدار حریف سر سختی نشان نداد و نتوانست حملات خطرناکی را ایجاد کند در نیمه دوم هم فرار ابراهیم زاده از قلب خط دفاع آبی پوشان دومین گل خود و تیمش را در بر داشت.تا شهرداری نوین دومین پیروزی خود را هم کسب کند.

در حواشی :

هفته اول این مسابقات برگزار شد و پرسپولیس به میدان نرفت ، سرخپوشان که قرار بود در هفته اول با استقلال دیدار کند بدلیل حضور تیم بزرگسالان این تیم در اصفهان این بازی لغو شد تا شهرداری در یک هفته دو بازی انجام دهد که همین امر اعتراضات موسوی سرمربی این تیم را هم به همراه داشت.ابراهیم-زاده استقلال پاس خدری.. سپاهان سپاهان-.پاس شهرداری-نوین عباس-خضری

پست های مرتبط

۵ نظر

  1. دره گپ

    یکی به محمد نعمتی بگه که مربی شدن یا مربی بودن به آویزون کردن اون ماس ماسک به گردنت نیست. الان چیزی به نام ساعت اختراع شده که می بندی رو مچ دستت و خلاص!

    پاسخ
  2. دره گپ

    راستی جوراب حسین رستمی هم یکی بکشه پائین تر ، احتمالا به همین دلیل بوده که نتونسته راحت بازی بکنه آدم فکر میکنه چکمه پوشیده.

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *