امروز: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

شهرداری بندر عباس قهرمانی را تکرار کرد،حرم گناوه سومی را+تصویر

یاران سبز: پنجمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان که با شرکت هشت تیم آغاز شده بود با قهرمانی شهرداری بندر عباس به پایان رسید. در این دور هشت تیم حضور داشتند که چهار تیم شهرداری بندر عباس ، هیات فوتبال کرمان ، تیران اصفهان و حرم گناوه با صعود از دو گروه به دور نهایی راه یافتند. در این مسابقات که به میزبانی گناوه و در ورزشگاه ساحلی شهدای خلیج فارس برگزار گردید شهرداری بندر عباس با سه پیروزی عنوان قهرمانی را به دست آورد . شهرداری که بیشترین قهرمانی در را مسابقات فوتبال ساحلی بانوان دارد . در روز نخست با درخشش مهسا عرب کرمان را ۴ بر ۳ مغلوب کرد . در دومین دیدار هم با نتیجه نزدیک و پر گل ۹ بر ۸ تیران اصفهان را از پیش رو برداشت و در آخرین روز هم موفق به شکست ۵ بر ۳ گناوه شد. کرمان هم با شکست تیمهای گناوه و اصفهان در جایگاه دوم قرار گرفت و حرم گناوه هم مانند دوره گذشته در جای سوم لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور ایستاد.
در این مسابقات فاطمه سهرابی با ۳۵ گل عنوان بهترین گلزن مسابقات را به دست آورد . سهرابی گلزن اول کرمانی ها بود.
مهسا عرب در شهرداری بندر عباس از بهترینهای این دوره از مسابقات بود .عرب با ۲۵ گل سومین گلزن مسابقات بود . سلطان زاده به عنوان کاپیتان این تیم هم در خط دفاعی شهرداری بدون اشتباه انجام وظیفه کرد.
در تیم گناوه هم مطهره گورکی یکی از بهترین گلزنهای مسابقات بود .گورکی ۲۷ گل به ثمر رساند و در جای دوم بهترین گلزنان لیگ برتر فوتسال بانوان قرار گرفت . این بازیکن در کنار فاطمه عبدالهی منش از عوامل اصلی صعود حرم به دور نهایی و کسب عنوان سومی مسابقات بودند.
سحر زمانی فرد هم در اردوی اصفهان بهترین گلزن این تیم بود . زمانی و  معصومه خسروی فرد تلاش زیادی برای قرار گرفتن این تیم بر روی سکو انجام دادند، تلاشی که به دلیل آمادگی دیگر حریفان به نتیجه نرسید.
در روز پایانی شهریاری مسئول کمیته فوتبال ساحلی کشور هم حضور داشت و جام قهرمانی را به شهرداری داد.
مربیان تیمها از کیفیت مسابقات رضایت داشتند.

استقبال بانوان گناوه ای نشان داد این رشته ورزشی آرام آرام جای خود را در میان بانوان باز می کند.

ساحلی.سهرابی..سلطان-زادههدایت تیم فوتبال ساحلی حرم گناوه را بهمنیاری به عهده داشت.شهرداری-بندر-عباس ساحلی-بانوان.حرم-گناوه.... ساحلی-.سبحان-تیران-اصفهان ساحلی.بانوان..هیات.کرمان.ساحلی-شهرداری-بندر-عباس.کرمان ساحلی.هیات-کرمان.شهرداری-بندر-عباس ساحلی.کرمان-.شهرداری-بندر-عباس ساحلی.کرمان.شهرداری-بندر-عباسساحلی.کرمان.بندر-عباس ساحلی.شهرداری-بندر-عباس ساحلی.حمیده-سلطانی-زاده ساحلی-بانوان.گناوه.اصفهانساحلی-بانوان.کرمان.. ساحلی-بانوان-.کاویانپور ساحلی-بانوان.قهرمان-شهرداری-بندر-عباس ساحلی-بانوان.قهرمان-شهرداری-بندر-عباس ساحلی-بانوان.فاطمه-میریان ساحلی-بانوان-.عظیمه-شکرانه ساحلی-بانوان.شهریاری ساحلی-بانوان.شهرداری-بندر-عباس..حرم-گناوه ساحلی-بانوان.شهرداری-بندر-عباس...... ساحلی-بانوان.شهرداری...حرمساحلی-بانوان.شادی-شهرداری ساحلی-بانوان.سحر-سادات-عاملی ساحلی-بانوان.سحر-زمانی-فرد ساحلی-بانوان.زمانی-فردساحلی-بانوان.-داوران ساحلی-بانوان.حرم-گناوه.اصفهان ساحلی-بانوان.بهمنیاری.عاملیساحلی-بانوان.اصفهان.گناوه ساحلی-بانوان-..عبدالهی ساحلی-بانوان..تیران-اصفهان.حرم-گناوه ساحلی-بانوان...گناوه..بندرعباسساحلی.هیات-فوتبال-کرمان ساحلی.مهسا-عرب.. ساحلی.کرمان.شهرداری-بندر-عباس ساحلی.شهرداری-بندر-عباس.هیات-کرمانساحلی.شهرداری-بندر-عباس...کرمان ساحلی.شهرداری.بندر-عباس ساحلی-.سهرابی ساحلی.سلطانی-زاده...ساحلی-.راضیه-احمدی ساحلی.داوران ساحلی.داد-خواه ساحلی.بهمنیاری ساحلی..کرمان.بندر.عباسساحلی-بانوان.یوسفی ساحلی-بانوان.مربیان

پست های مرتبط

۶ نظر

  1. دیه گو1

    فاطمه سهرابی ۳۵تازد’مطهره۲۷.مهساعرب۲۵.حرم چندتاباازیکن باتعصب داشت ک همشون خوش درخشیدند.دست تک تکشونو میبوسم.هم بازیکنا هم مربیشون.
    امسال بیش ازپیش تنهابودیم.خیلی تنهابودیم خییییییلی.
    کاش دوراول میزبانی گرفته بودیم.شاید….اینجوری زودترازتنهایی میومدیم بیرون

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *