امروز: ۰۹ مهر ۱۴۰۱

فقط انگیزه

یاران سبز ــ محمد احمدزاده : مسابقات جام حذفی فوتبال کشور اواخر هفته پیگیری خواهد شد جای که بعد از انجام چهار مرحله مسابقه حال در مرحله یک شانزدهم تیم های لیگ برتری به شگفتی سازان جام حذفی رسیده اند ، ذوب آهن اصفهان و یحیی گل محمدی به یکی از این تیم هایی رسیده اند که تا به این جای مسابقات یکی از شگفتی سازها بوده است . پیام چغادک نماینده استان بوشهر در جام حذفی رو در روی ذوب آهن اصفهان کار بسیار سختی را در پیش رو دارد . نماینده استان حتی تجربه حضور در لیگ برتر استان را هم ندارد و با این اوصاف باید به مصاف تیم لیگ برتری و با سابقه شهر اصفهان برود.

شاگردان محمد کردوانی در تیم پیام سه شنبه شب ساعت ۲۲:۱۵ از راه زمینی چغادک را به مقصد اصفهان ترک کردند ، نماینده استان روز چهارشنبه ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه اختصاصی تیم ذوب آهن یک جلسه تمرین انجام میدهد و خود را برای بازی روز پنجشنبه آماده میکند.کاروان تیم پیام در هتل سرای ورزشکاران اقامت می کنند.

موسی رحمت کاپیتان تیم پیام چغادک در گفتگو با یاران سبز گفت : این روز ها تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم  و با وجود اینکه در برابر یک تیم لیگ برتری قرار خواهیم گرفت انگیزه ای فوق العاده داریم.  با توجه به اینکه ذوب آهن در لیگ برتر بازی سنگینی در برابر فولاد دارد شاید خیلی از بازیکنان اصلی خود را به میدان نفرستد و این می تواند امتیاز خوبی برای ما باشد.

پست های مرتبط

1 نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.