امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

تساوی صدرنشینان، پیروزی امید در خانه

یاران سبز :هفته هفتم لیگ بزرگسالان استان با پیروزی خارج از خانه ابوذر کلمه همراه بود . امید قدر میزبانی را دانست و سپاهان ته جدولی را شکست داد. شاهین آب پخش با مساوی های کشنده خود روزهای سختی در پیش دارد .این تیم در خانه نتوانست توحید بوالخیر را شکست دهد و به میاوی بسنده کرد. پویا دیلم اولین پیروزی خود را در مقابل توحید بوشهر جشن گرفت و سرخپوشان با شکست پتروشیمی جم خورموج را بدرقه کردند.

امید ۳   سپاهان خورموج ۱

در گناوه ، وقتی بهنام علیپور بهترین گلزن دو سال گذشته استان نتوانست در مقابل جسارت جانفزا دروازه بان امید کاری از پیش ببرد آنگاه امید بود که به گل رسید. ابتدا سجاد بهروزی روی یک ضربه سر امید را پیش اندازت و در ادامه محسن حیدری با شلیکی تماشایی گل دوم را هم بنام امید ثبت کرد. در نیمه دوم یک فرار از جناح چپ امید توپ را در دهانه دروازه به کیانی رساند تا بغل پای این بازیکن گل سوم امید را هم به همراه داشته باشد. در دقایق پایانی روی یک صحنه پر حرف و حدیث که اعتراض امیدی ها را هم به دنبال داشت ضربه پنالتی به سود سپاهان اعلام شد که این ضربه را بهنام علیپور به گل تبدیل کرد.

جمشید جانفزا در درون دروازه امید روز بسیار خوبی را پشت سر گذاشت .جانفزا بهترین بازیکن این دیدار بود البته در سپاهان هم فقیه در خط دفاعی روز خود را داشت.

در حاشیه : سپاهان خورموج تا هفته هفتم رکورد بی نظیری را به ثبت رسانده است .این تیم که با سید ابراهیم اسماعیلی کار خود را آغاز کرده بود در هفته سوم  صادق دلجو را بر روی نیمکت خود نشاند و پس از دو هفته سید علی مقامس زاده را جایگزین دلجو نمود.

بعد از اعلام ضربه پنالتی و به ثمر رسیدن آن حسین عبدالهی اعتراض های خود را بیشتر کرد و به دنبال آن یوسف عبدالهی هم وارد زمین شد و برای دقایقی بازی تعطیل شد.

پویا ۴    توحید بوشهر ۲

پویا دیلم هم بالاخره رنگ سه امتیاز را دید ؛ این تیم که تا این هفته جایگاه نهم را در جدول از آن خود کرده بود در این هفته با نتیجه ۴ بر ۲ توحید بوشهر را مغلوب کرد. در این دیدار که در ورزشگاه شهید بهشتی دیلم برگزار گردید ابتدا ماشااله کیانی پویا را پیش انداخت اما دو گل از محسن بنلاد و علی علوی توحید را پیروز به رختکن فرستاد. در نیمه دوم باز هم کیانی برای پویا گلزنی کرد . یک ضربه آزاد مستقیم هم سهم پویا برای گل سوم بود . این گل را خداپرستیان از فاصله ۳۵ متری به ثمر رساند. در دقیقه پایانی هم علی عروجی بازیکن جوان پویا به محض ورود به زمین گل چهارم را به ثمر رساند تا پویا اولین پیروزی خود را به دست آورد.

در این دیدار کریم بختیاری چهره برتر زمین بود .این بازیکن در نقش هافبک دفاعی تاثیر زیادی بر روند بازی پویا داشت و عامل اصلی در کنترل حملات توحید بود.

دسرخپوشان برازجان ۱    پتروشیمی جم خورموج صفر

ر برازجان تماشاگران شاهد یک بازی خوب و با برنامه از طرف هر دو تیم بودند که شاگردان مسعود فتحی به لطف هوشیاری رضا فرهمند و ناصر رضایی در خط دفاعی و حسین حق جو در خط میانی به سه امتیاز رسیدند. در این دیدار حسن فلسفی هم یکی از بهترین روزهای خود را تجربه کرد. در این دیدار پتروشیمی می توانست در همان دقایق اولیه به گل برسد ولی رضوان درویشی در مصاف با احمد رضا سروری دروازه بان سرخپوشان ناکام شد. بد از این فرصت دو تیم با احتیاط بیشتری به توپ ضربه زدند اما یک گل به خودی توسط سجاد صفدرنیا باعث شد تا سرخپوشان نیمه نخست را با پیروزی پشت سر بگذارند. در نیمه دوم تلاش دو تیم ره به جایی نبرد و بازی با یک گل به پایان رسید . این نتیجه سرخپوشان را یک پله در جدول لیگ صعود داد.

درویشی گر چه در این دیدار نتوانست گلی به ثمر برساند ولی از بهترینهای توحید بود . در این تیم داریوش خلیلی در آخرین نقطه دفاعی عملکرد خوبی داشت.

شاهین آب پخش  ۱    توحید بوالخیر  ۱

شاهین آبپخش گر چه همچنان پیشتاز لیگ است ولی چند مساوی حاشیه امن را در صدر جدول از این تیم گرفته است . شاگردان اصغر حسین زاده هالا همسایه با انگیزیه ای را باید تحمل کنند تیمی که حتی در آب پخش هم به شاهین باتج نداد و با نتیجه مساوی ۱ بر ۱ به حانه رفت . توحید بوالخیر در این هفته میهمان شاهین بود . در این دیدار شاهین در غیاب چند بازیکن خود و با بازی خوب غلامرضا اسماعیل پور که تنها گل شاهینهای ها را هم به ثمر رساند به یک امتیاز دست یافت. توحید باز هم با گل نجف پور به امتیاز رسید نجف پور در میانه میدان توحید روزهای خوبی را سپری می کند ضمن اینکه در خط دفاعی توحید محمد دریانوردی بارها حملات شاهین را دفع کرد تا دو تیم همچنان در جدول با امتیاز برابر صدر نشین باشند.

سپاهان بوشهر ۱   ابوذر کلمه ۲

سپاهان بوشهر سه هفته بد را پشت سر گذاشته است . این تیم در این هفته هم نتوانست از امتیاز میزبانی استفاده کند و با شکست در مقابل ابوذر کلمه فاصله خود را با بالای جدول بیشتر کرد. در نیمه نخست این دیدار گلی به همراه نداشت ولی با آغاز نیمه دوم دروازه هر دو تیم باز شد .ابتدا رسول دشتیاری گلزن اول سپاهان شاگردان مسیگر را صاحب اولین گل کرد اما یک اشتباه در خط دفاعی سپاهان باعث شد تا داور نقطه پنالتی را به سود ابوذر نشان دهد که این ضربه را علی اردشیری به گل تبدیل کرد. در ادامه این دیدار حملات سپاهان گلی به همراه نداشت ولی ضد حملات شاگردان عباس متقی به ثمر نشست و سامان ویسی گل دوم را هم برای کلمه به ثمر رساند. در این دیدار حسین محمودی در سپاهان تلاش زیادی برای گریز از شکست میزبان انجام داد . در ابوذر هم حسن ابوالفتحی در درون دروازه و رسول پورآزاد در خط حمله چهره های برتر میدان بودند.آغاجری امید-گناوه سپاهان-خورموج شریفی-مطلق مقامس-زادهمزارعی-زاده علیپور خدری.علیپور جانفذا امید.سپاهانحسین-عبدالهیقاسم-لیراویمحسن-حیدریموسایی.عامریان

پست های مرتبط

۳ نظر

  1. اکبر

    … اگه یک بار دیگه در کار پرسپولیس گناوه کارشکنی کردی نابودت ایکنم …ایشاله پرسپولیس استارت میزنه .

    پاسخ
  2. جواب اکبر خان

    س. اقا اکبر جان من چیزی از حاشیه های گناوه نمیدونم ولی اینو میدونم که اقای خضری ادم خوبیه و بسیار قابل احترام . امید اهرم.

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *