امروز: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نبرد همسایه ها،ایرانجوان خورموج ،کارگر بنه گز+تصویر

یاران سبز: لیگ دسته دوم کشور جایی که چهار نماینده استان رقابت خواهند کرد از این هفته آغاز خواهد شد. دو تیم آماده و سرحال ایرانجوان خورموج و کارگر بنه گز که از مدتها پیش تمرینات آماده سازی خود را آغاز کرده بودند در اولین هفته در خورموج به دیدار هم خواهند رفت. شاگردان سرخاب در خط دفاعی حساب ویژه ای روی سجاد مشایخ باز کرده اند ؛ مشایخ و خط دفاعی کارگر روز سختی را در مقابل پروازهای محمد صادق احمدی دارند. در میانه میدان دو تیم هم جنگ سختی وجود دارد، نبرد محمد زارعی جوان در میانه میدان ایرانجوان که در مقابل خود آتشی را دارد از صحنه های زیبای این دیدار خواهد شد. آتشی به احتمال فراوان بازوبند کاپیتانی کارگر را هم به بازو خواهد بست . در خط دفاعی ایرانجوان خضر باغبان به تجربه ای گران دست یافته است تجربه ای که باید او را برای کنترل خط حمله کارگر و از جمله صمد اکبری یاری دهد.

پرسپولیس گناوه دیگر نماینده استان در این مسابقات با توجه به رایزنی های انجام شده دیدار نخست خود را انجام نخواهد داد . در صورت عدم موافقت با درخواست پرسپولیس این تیم دوشنبه ۱۴ مهر ماه میزبان کاسپین قزوین است.

در جم هم شاگردان حمید کللی فر دیدار نخست خود را در مقابل منطقه آزاد کیش انجام خواهند داد. کللی فر یکی از مربیان کارآمد استان سابقه مربیگری در لیگ برتر را هم دارد. حضور این مربی بر روی نیمکت جمی ها از نقاط قوت فجر می باشد.

ایرانجوان-خورموجباغبانی زارعیمحمد-صادق-احمدی

پست های مرتبط

1 نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *