امروز: ۱۳ بهمن ۱۴۰۱

استقلال بوشهر قهرمان نیم فصل شد/ایرانجوان ناباورانه برد

یاران سبز: هفته نهم لیگ برتر نوجوانان استان با انجام ۵ دیدار به اتمام رسید. در گناوه دیدار حساس دو همشری با تساوی یک بر یک به اتمام رسید . در این دیدار ابتدا امید با ضربه امین حیدری به گل رسید اما سپاهان در وقتهای تلف شده با گل حیاتی نتیجه را مساوی کرد.

 در این دیدار امیر ثابت گر چه برای اولین بار برای امید به میدان رفت اما بهترین بازین این تیم در این دیدار بود.

ایرانجوان بوشهر ۴ بر ۳ در کنگان ایرانجوان کنگان را مغلوب کرد . ایرانجوان بوشهر این بازی را بد آغاز کرد و در همان دقایق نخست با گل حیدر صداقت دروازه خود را باز شده دید .این تیم در دقیقه ۱۰ با اخراج امیر عملکار مشکلاتش دو چندان شد اما با گلی که رضا رنجبر به ثمر رساند برای دقایقی آرامش بر اردوی بوشهر حاکم شد. در دقایق باقی مانده نیمه نخست ایرانجوان کنگان با گلهای احمد قاسمی و رحیم دشتی پیروز به رختکن رفت. در نیمه دوم ایرانجوان بوشهر هر چه در توان داشت رو کرد که گل آریا ماهینی و دو گل رضا خنسیر حاصل سخت کوشی بازیکنان ایرانجوان بود تا این تیم با سه امتیاز به بوشهر برگردد .

استقلال بوشهر در اهرم دو بر یک خیبر را مغلوب کرد تا نیم فصل را با قهرمانی به انتها برساند. نیمه نخست دو تیم خیبر و استقلال بدون گل به اتمام رسید. در نیمه دوم خیبر بازی را هجومی آغاز کرد و با گل علی عباس پور به خواسته خود هم رسید اما تعویض ها پوربهی در زمان باقی مانده جواب داد و دو گل یونس رستم و مهدی پولاد تن این تیم را پیروز این میدان کرد.

مغدانی سرمربی خیبر در پایان این دیدار گفت: از تمامی بازیکنانم راضیم ، فوتبال خوبی انجام دادند.

مهران حاجب در میانه میدان استقلال برترین بازیکن زمین بود .

پیروزی برازجان از جمله تیمهایی است که نوسانات پیش بینی نشده ای دارد این تیم در هفته پایانی نیم فصل نخست با نتیجه سه بر صفر بستان جوان بستانو را مغلوب کرد تا شرایط خود را در جدول تا حدودی بهبود ببخشد.پیروزی در این دیدار بار دیگر از یاسین گنجی که به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافته است استفاده کرد . گنجی در کنار رضا بهی یکی از عوامل پیروزی نماینده برازجان در این دیدار بود. گلهای پیروزی را مجید ابراهیمی ، آرش خلیفه و رضا بهی به ثمر رساندند.

ایرانجوان خورموج که هفته گذشته در عین ناباوری اولین سه امتیازی خود را به دست آورده بود در این هفته هم دو بر صفر پویا دیلم را مغلوب کرد تا به روزهای آینده امیدوار باشد. در این دیدار محمد جواد فقیه ستاره میدان بود .فقیه گل نخست خورموجی ها را در نیمه نخست به ثمر رساند و در نیمه دوم هم اسماعیلی ایرانجوان را دو گله کرد.امید-گناوه سپاهان-گناوه

پست های مرتبط

۷ نظر

  1. من

    تنها تیمی که در دور برگشت باید با صبر وحوصله با آ ن بازی کرد تیم منسجم خیبر تنگستان ،در مقابل تیم ما با وجود اینکه شکست خورد ولی عالی بازی کرد

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *