امروز: ۱۰ مهر ۱۴۰۱

استقلال فراتر از همیشه+تصویر

یاران سبز_محمداحمدزاده:رقابت های باشگاه های شهرستان گناوه با انجام دو مسابقه هفته اول خود را به پایان رساند، در دومین روز از مسابقات تیم های استقلال و ایرانجوان به مصاف یکدیگر رفتند که در این دیدار شاگردان عباس خضری موفق شدند با سه گل از سد ایرانجوان بگذرند. محسن زاده، رضا حیات داوودی و احمد گنجی گلزنهای استقلال در این دیدار بودند.

در آخرین مسابقه از این هفته دیدار حساس دو تیم شاهین و پاس برنده ای نداشت ، در نیمه نخست دو تیم فوتبال خوبی را به نمایش نگذاشتند اما پاس توانست موقعیت های ایجاد کند که ابتدا ابراهیم غلامی و سپس خلیفه قائدی برای این تیم گلزنی کردند،در نیمه دو هم قلب خط دفاع شاهین که آسیب پذیر نشان می داد هدف مهاجمان پاس بود غلامی و قائدی می توانستند اختلاف را دو چندان کنند ولی این فرصت ها را از دست دادند ، شاهینی ها هم که بدنبال کم کردن اختلاف بودن از روی نقطه پنالتی توسط محسن نیکی اختلاف را به حداقل رساندند . در دقایق پایانی وقتی پاسی ها بازی را رها کردند و تمام شده می دیدند این تیم شاهین بود که با ضربه سر غلامرضا حسنی دومین گل خود را هم وارد دروازه سبزپوشان کرد. تا در روزی که شاگردان حسین زاده می توانستند سه امتیاز را از آن خود کنند با از دست دادن موقعیت ها تن به تساوی دهند.

در هفته نخست این رقابتها موج استراحت داشت.

در حواشی :

اعتراضات بر روی تصمیمات داوری از همان دقایق اولیه از سوی بازیکنان و مربیان شاهین آغاز شد در نیمه دوم هم با حساستر شدن بازی اعتراضات از سوی دو تیم بر روی داوری افزایش پیدا کرد.

پاس-گناوه داوران شاهین-گناوه راستیانسید-رضا-حسینی عربزاده هادی-حسین-زاده محمود-جلالیقائدی.عربزاده فرهادی.قایدی

پست های مرتبط

۶ نظر

 1. دره گپ

  سالم (دفاع)
  یونس (دفاع)
  سیدرضا (دفاع)
  احمد (دفاع)
  محمود (دفاع)
  رستگار (دفاع)
  خلیفه ( با توجه به فرصت هایی که از دست داده خلیفه هم دست کمی از دفاع نداشته البته برای حریف)
  باور کن فوتبال ایتالیایی و تاکتیک کیروش هم اینقدر دفاع نداره ، خضری فقط جای خودت تو دفاع خالی بوده و داریوش ابراهیمی .

  پاسخ
 2. همشهری

  آقای خضری زمانی که استقلال همه تیم ها رو حلوا می کرد شما…..
  یادم تو اون فینال جوانان معروف فقط گریه نکردید چون اگه بازی رفته بود پنالتی قطعا قهرمان استقلال بود.عامل اون درگیری هم شخص شما بودید
  متاسفانه الان استقلال طوری شده که با ۱ برد ۳-۰باید بنویسید استقلال فراتر از همیشه…..

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.