امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

ایرانجوان،دو گل زد ، دو گل داد

یاران سبز: با آغاز هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال کشور ایرانجوان بوشهر در حالی به دیدار نساجی مازندران رفت که مصدومیت دروازه بان و مدافع این تیم دلگرم را مجبور به دو تغییر کرده بود. تغییراتی که نشان داد دست ایرانجوان تا چه اندازه خالی می باشد.

ایرانجوان نیمه نخست را خوب آغاز نکرد اما به مرور به دروازه میهمان شمالی خود نزدیک شد و در یکی از حملات از حرکت پا به توپ و زیبای امین مشایخ بازیکن ریز نقش خود به گل رسید . مشایخ بعد از جا گذاشتن دو بازیکن با شوتی سنگین دروازه نساجی را باز کرد. این بازیکن دقایقی بعد از گل اول شانس زدن دومین گل را هم داشت اما ضربه این بازیکن بعد از برخورد با تیرک افقی به زمین باز گشت.

در نیمه دوم ایرانجوان با دفاع منظم و حمله های سرعتی در کناره ها نساجی را آزار داد ولی موقعیتهای این تیم یکی پس از دیگری از دست رفت . ابتدا حرکت حسین پور امینی و ضربه سنگین این بازیکن تیرک افقی نساجی را لرزاند و سپس پاس عباس چاپی در دهانه دروازه به حمید رضا سلیمانی رسید که این بازیکن هم در موقعیتی مناسب تیرک را بهتر از دروازه دید . مازنی ها که از حملات متعدد ایرانجوان جان سالم به در برده بودند با اولین تغییر به گل رسیدند . گلی که بیشتر حاصل اشتباه مدافعین و دروازه بان ایرانجوان بود تا هنر میر قربانی. همین بازیکن یک دقیقه بعد از گلی که به ثمر رساند ، نساجی را صاحب یک ضربه پنالتی هم کرد. حرکت میر قربانی و خروج جواد نصاری که کم تجربگی در حرکتش کاملا مشخص بود کار دست ایرانجوان داد و نساجی را به یک ضربه پنالتی رساند. این ضربه را محمد قاسمی نژاد به گل تبدیل کرد.

بعد از این گل دلگرم تلاش زیادی انجام داد تا تیمش از شوک دو گل دریافتی خارج شود و بار دیگر به دروازه میهمان حمله ور شود. در یکی از این حملات ضربه پر قدرت حمید رضا سلیمانی به بار نشست و ایرانجوان موفق شد به یک امتیاز دست یابد.ایرانجوان-بوشهر

پست های مرتبط

1 نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *