امروز: ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

توقف صدرنشین در خانه / پیروزی تیم های مدعی

یاران سبز_محمداحمدزاده:رقابت های لیگ برتر جوانان استان(برنا لیگ ) با انجام پنج مسابقه در شهر های برازجان، اهرم، بوشهر، دیلم و گناوه پیگیری شد. در برازجان خلیج فارس با یک گل جنوب بنک را شکست داد، پیروزی پر گل امید اهرم در برابر آبی پوشان بوشهری، بازی خوب پویا ، گل زیبای قوسی و پیروزی فجر در دیلم و توقف خانگی صدرنشین در برابر خیبر از اتفاقات این هفته فوتبال جوانان استان بود.

خلیج فارس برازجان ۱     جنوب بنک کنگان صفر

در ورزشگاه تختی شهر برازجان تیم خلیج فارس از جنوب بنک پذیرایی می کرد، گل زود هنگام حسین کرم پور سه امتیاز را برای برازجانی ها بدست آورد، در این مسابقه شاگردان احسان رحیمی در تیم جنوب بنک فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتند ولی در به ثمر رساندن گل ناکام بودند تا در دو بازی انجام داده در نیم فصل دوم دو باخت را تجربه کرده باشند.

احمدی،حسن زاده و فیروزی بازیکنانی هستند که تیم خلیج فارس در نیم فصل دوم جذب کرده،بنکی ها هم ادریش،صفاری و مرهونی را به تیم خود اضافه کرده اند.

امید اهرم ۷    استقلال بوشهر ۲

پیروزی پر گل نماینده اهرم برابر آبی های بوشهری ، امید اهرم  که هفته گذشته  در برابر گاز جم مغلوب شده بود در این هفته با یک پیروزی قاطع و با نتیجه پر گل ۷ بر ۲ استقلال را شکست داد، مصطفی حقیری در این دیدار مرد همکاره زمین بود .این بازیکن پنج گل به ثمر رساند دو گل دیگر این تیم را محمد پولادی وارد دروازه حریف کرد.  برای تیم استقلال هم مهدی شیروانی و نیما جمالی گلزنی کردند.

توحید بوشهر ۲     انرژی پارس جم ۱

 توحید بوشهر که هفته گذشته شکست سنگینی را تجربه کرده بود برای جبران و عقب نماندن از کورس قهرمانی ابتدا در نیمه اول با گل علی رحمت به رختکن رفت در نیمه دوم هم شوت از راه دور میلاد رحمانی دومین گل را برای رضا نظرزاده و شاگردانش به همراه داشت .تک گل انرژی پارس را هم امیر حسین زارع در دقایق پایانی به ثمر رساند.رضا حیدری در خط دفاع توحید روز خوبی را پشت سر گذاشت.

پویا دیلم ۲      فجر بوشهر ۴

از فوتبال زیبایی دو تیم در نیمه دوم تا گل زدن قوسی از وسط زمین ، دیدار دو تیم پویا دیلم و فجر بوشهر بازنده های هفته گذشته در نیمه اول گلی در بر نداشت،ولی در شروع نیمه دوم ضربه ایستگاهی علیرضا موجی اولین گل را برای پویا در برداشت، اما سه دقیقه بعد فجر به بازی برگشت و حسین آلبوسویلم بازی را به تساوی کشاند ، در ادامه حرکت شهرام گلابی بازیکنی که در نیم فصل دوم به جمع دیلمی ها ملحق شده منجر به دومین گل پویا شد. این گل را هم علی احمدپور مدافع پیش تاخته فجر پاسخ داد .در اواسط نیمه دوم هم رضا قوسی با یک ضربه زیبا و استثنایی از میانه های میدان توپ را وارد دروازه پویا کرد. نماینده دیلم برای جبران نتیجه حملاتی را هم به روی دروازه فجر ایجاد کرد ولی در ضد حمله چهارمین گل را هم دریافت کرد. این گل را آرمان غلامی به ثمر رساند .

پویا در روزی که فوتبال خوبی را به نمایش گذاشت دستش از امتیاز کوتاه ماند.گلابی، غریب زاده، بهبهانی مقدم و امیریان بازیکنانی هستند که در نیم فصل به جمع دیلمی ها اضافه شده اند.فجر تنها تیمی است که نتوانسته است بازیکن جدید جذب کند و جالب اینجا ست که چند بازیکن هم از این تیم جدا شده اند.

پاس گناوه ۱      خیبر اهرم ۱

در ورزشگاه شهید سراجی شهر گناوه تیم پاس رو در روی خیبر اهرم قرار گرفت،با شروع مسابقه و در همان دقیقه ۲ در دهانه دروازه بهترین فرصت تیم پاس را علیرضا سوقی از دست در ادامه هم پاس تیم برتر میدان بود ولی نتوانست گلی به ثمر برساند.در نیمه دوم هم این پاس بود که فوتبال خوبی را انجام داد و در دقیقه ۶۵ به ضربه پنالتی رسید که این ضربه را بیژن جعفری از دست داد. واکنش میلاد منصوری دروازه بان اهرم بر روی این ضربه دیدنی بود ، دقایقی بعد روی اشتباه مدافع  پاس بازیکن جدید تیم خیبر مجتبی امجدی پور اولین گل این مسابقه را به ثمر رساند تا شادی به اردوی خیبری ها بیاید، ولی با آمدن میلاد یردانی به زمین در سمت راست با فرار ها او و پاس رو به بیرون این بازیکن ، علیرضا سوقی بازی را به تساوی کشاند تا دو تیم امتیازات را در این مسابقه تقسیم کنند.رامین ابراهیمی در قلب خط دفاع تیم خیبر بارها با ضربه های سر خود مانع از عبور توپ شد . منصوری هم در درون دروازه یکی دیگر از بهترین های خیبر بود.

پست های مرتبط

۸ نظر

  1. خیبری

    سلام وعرض ادب خدمت تمامی ورزش دوستان.ازاینجا جا داره از مهمان نوازی گرم وخوب تیم پاس گناوه تیم خوب وشایسته گناوه کمال تشکر وقدردانی رو کنم .بسیارفوتبال زیبا وجذابی از هر دوتیم بود ودر بعضی موقعیت ها حادثه ها زیبای رقم خورد که بر کیفیت بازی هر دوتیم اضافه میکرد.فقط جهت اصلاح دفاع اخر خیبر فامیلش ابراهیمی هستش..باتشکرفراوان

    پاسخ
  2. دیوید جیمز

    شما همچین میگین صدر نشین که انگار باس همش اول بوده . بابا چیزی نشده که امید رفته سر جای خودش.

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *