امروز: ۲۵ تیر ۱۴۰۳

حواشی و مربیان

یاران سبز_محمداحمدزاده:هفته یازدهم لیگ برتر جوانان استان به پایان رسید، این هفته هم حواشی خاص خود را داشت و مربیان هم مانند هفته های پیش اعتراض های خود را دنبال می کنند.لطفی-نژاد

در دیدار تیم های امید اهرم و استقلال بوشهر حسین ابطحی قاضی این دیدار دچار مصدومیت شد و مالک محمدی داور چهارم که از شهر اهرم هم بود نیمه دوم را قضاوت کرد.

در گناوه اعتراض های محمد لطفی سرمربی خیبر اهرم تا دقیقه ۹۰ هم ادامه داشت، لطفی در طول ۹۰ دقیقه اعتراض های زیادی به تصمیمات داوری داشت که در نهایت منجر به اخراج او شد.

رضا قربانی سرمربی تیم فجر بوشهر در خصوص حواشی بازی تیمش در برابر پویا دیلم گفت: تماشاگران ابتدا بطری را به سمت کمک داور پرتاب کردند بعد هم در حالی که بازیکنان ما پشت گل مشغول گرم کردن بودند یکی از بازیکنان ما به دستیارم گفت که به سمت ما سنگ پرتاب می کنند و دستیارم هم این موضوع را به ناظر گفت، رئیس هیات فوتبال دیلم بازیکن ما را گرفت و به سمت تماشاگران برد و از او خواست که فرد را نشان دهد. برای ما جای سوال دارد که چرا رئیس هیات فوتبال باید این حرکت را انجام دهد. واقعا ما از این حرکت متعجب شدیم که چرا باید با بازیکن ما به این صورت برخورد کند.

شریفی سرمربی تیم استقلال بوشهر بعد از شکست تیمش گفت : شاید تنها مربی در نیم فصل اول بودم که بر روی داوری اعتراضی نداشتم ولی داور در نیمه اول واقعا ضعیف عمل کرد و یک گل صد درصد آفساید را به ما تحمیل کردند. در دقیقه ۴۰ نیمه اول هم حقیری مهاجم امید اهرم با ضربه پا به صورت بازیکن ما کوبید و باید این بازیکن را اخراج می کرد ولی دریغ از یک کارت زرد این در حالی است که بازیکن ما در بیمارستان است و تا حالا پزشکان اجازه مرخصی را بدلیل شدت ضربه به او نداده اند.

مهدی ناصری پوران سرمربی تیم پاس بعد از تساوی تیمش در برابر خیبر گفت : فوتبال خوب و  زمینی را انجام دادیم ، بازی در اختیار ما بود ولی در زدن ضربه های آخر هم کم شانس و هم بی دقت بودیم. در دقیقه اول بازی یک فرصت خیلی خوب از دست دادیم، پنالتی هم گل نکردیم ولی با این وجود باز هم از بازیکنانم راضی هستم چرا که همگی تلاش خود را انجام دادند.ناصری پوران از داوری این مسابقه رضایت نداشت و گفت : داور اصلا خوب نبود در دقیقه ۹۰ یک ضربه پنالتی را برای ما نگرفت و بجای آن به بازیکن ما کارت زرد نشان داد.

محمد لطفی هم بعد از کسب یک امتیاز در گناوه گفت : در این بازی به هدفی که داشتیم رسیدیم یعنی دفاع و چشم به ضد حملات که از تنها فرصت خود به خوبی استفاده کردیم. لطفی در خصوص داوری هم گفت داور در این مسابقه قضاوت خوبی نداشت و من احساس می کنم در دقایق پایانی خطایی که روی بازیکن ما صورت گرفت پنالتی بود که داور شاید دور بوده و یا صحنه را ندیده باشد که همین موضوع اعتراض ما را در برداشت.

پست های مرتبط

۹ نظر

 1. دره گپ

  اظهارات مهدو ناصری پوران دقیقا رو اعصابه ، تیمش به اندازه رئال تو اردو و تمرین بوده و هر روز تمرین و تمرین و تمرین الان بازیکناش با “کم شانسی” و “بی دقتی” در زدن ضربه های آخر مشکل دارند و با این وجود “باز هم از بازیکنانش راضی هست”.
  یعنی فکرش رو بکن خضری تمرین پاس قبل از بازی به این صورت بوده:
  – ارسال توپ از کنار و تلاش مهاجمان برای زدن توپ ها با بی دقتی.
  – تمرینات هوازی فشرده جهت کاهش شانس .
  و اهداف این تمرینات دقیقا در زمین پیاده شده که مهدو از ابازیکناش راضی ست!

  پاسخ
 2. بازیکن امید تنگستان

  اقای شرفی حقیری عمدا به دروازبان شما نزد او تک به تک بود وگلر شما هم شیرجه زده بود خواست روی توب ببرت که باش به سر گلر شما خورد . دوما خود حقیری بلند میگفت یکی بیاد داخل برای مداوا مگه یادت رفته اگه عمدا زده بود که این حرف رو میزد . خیلی متاسفم برات که الکی جو رو برای یه بازیکن جوان ناسالم میکنی . لطفا این کار رو نکن تو فوتبال هزاران اتفاق است سال قبل مدافع ما بازی با فجر استک کفش گرفت زیر چشمش جایی که بخیه نمیشد کرد ولی ما نگفتیم عمدا دقیقا چند میلیمتر با چشمش فاصله داشت یعنی کور میشد . شما احتمالا تازه امده اید توی فوتبال و این چیزها رو ندیدید ….

  پاسخ
 3. محمد پولادی

  با سلام یک تیم نیامده با امید اهرم بازی کردهباشه و از بازی ضد فوتبال این تیم گلایه نداشته باشه واقعآ جناب آقای نجفی بعد از بک نیم فصل نمیخواهید ناظران ویژه برای بازیهای این تیم بفرستید واقعا ناظران حقیقت ها را از حواشی این تیم نمینویسند شما فقط کافیه حرکات نیمکت و سرمربی تین تیم را ببینید.

  پاسخ
 4. کانون هواداران پاس گناوه

  دره گپ تو که به قول خودت چیزی از فوتبال بلدی بیا سر تمرین وتمرین بده تا تیم پاس بهتر نتیجه بگیره

  پاسخ
 5. دره گپ

  بیانیه کانون هواداران دره گپ :
  با سلام خدمت کانون هواداران پاس گناوه
  صدق الله و علی و العظیم.

  پاسخ
 6. جواب محمد لطفی

  ما تا حالا تو اهرم چه تماشاگرامون چه بازیکنامون چه کادرمون به کی توهین کرده اقای پولادی شما بهتره بگین محمد لطفی هستم که این نظر رو میدین والله با شخصیت تر و بزرگتر از مربی ما تو استان پیدا میشه . شما همش حسودی اقا حیدر رو خوردین ، اول عباس بود حالا شما بابا کسی نیست به شما بگه در حد اندازه های حیدر گرامی نیستین و تلاش هم نکنین که نمیشین . بسته دیگه اینقدر حرف بی ربط نزنین گرامی با هیچ کس مشکل ندارد شما مشکل هستین .

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *