امروز: ۲۵ تیر ۱۴۰۳

دو طلا ، چهار نقره و دو برنز حاصل کار ورزشکاران گناوه

یاران سبز: پرونده دونده های گناوه حاضر در مسابقات پارآسیایی اینچئون کره جنوبی با کسب یک مدال برنز و نقره دیگر بسته شد. حسین سعیدی امروز در ۴۰۰ متر در پیست قرار گرفت و در جای سوم این ماده ایستاد ،سعیدی در صد متر هم مدال برنز را به گردن آویخته بود .سید حبیب حسینی لیراوی هم که در دویست متر مقام دوم را کسب کرده بود در چهارصد متر هم مدال نقره گرفت.در پرتاب ها ، فالح ناصری پوران گر چه نتوانست رکورد خود را بزند ولی عنوان دوم را به دست آورد.زیباترین مدال کاروان گناوه را در این مسابقات سید عرفان حسینی لیراوی به دست آورد. لیراوی در پرتاب نیزه با سجاد نیک پرست دیگر گناوه ای حاضر در مسابقات رقابت داشت که موفق به کسب مدال طلا در این ماده شد و نیک پرست هم در جای دوم ایستاد.محمد ابراهیم زاده مطلق هم که به عنوان مربی تیم ملی گلبال کشور را همراهی می کرد موفق به کسب مدال طلا شد.دونده های گناوه در مجموع یک مدال طلا ، چهار نقره و دو برنز به دست آوردند.

هنر این مردان زمانی بیشتر نمایان می شود که بدانیم تمرینات این قهرمانان در پیستی انجام می شود که خارج از تمامی استانداردهای دوومیدانی است.

کاروان ورزشکاران کشورمان در این دوره موفق به کسب ۳۷ مدال طلا شدند و مکان چهارم خود را مانند دور گذشته تکرار کردند. در این دوره ورزشکاران ایران برای قرار گرفتن بر روی سکوی سوم تنها به یک مدال طلا نیاز داشتند.

پارآسیایی نیک-پرست.حسینی-لیراوی فالح-ناصری-پوران سید-حبیب-حسینی-لیراوی.. حسین-سعیدی

پست های مرتبط

1 نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *