امروز: ۲۰ آذر ۱۴۰۲

شاهین و ایرانجوان در گروه جنوب

یاران سبز: مسابقات لیگ دسته اول جوانان کشور در پایان این هفته آغاز خواهد شد . در گروه جنوب ، تیمهای شاهین و ایرانجوان بوشهر با تیمهای ولایت اهواز ، پتروشیمی ماهشهر و نفت امیدیه برای صعود رقابت خواهند کرد. این گروه را می توان سخت ترین گروه مسابقات دانست ، تقابل تیمهای متمول خوزستان و فقیر بوشهر دیدنی خواهد بود . در هفته نخست این مسابقات ابتدا قرار بود شاهین و ایرانجوان به دیدار هم بروند که به دلیل تغییر در برنامه ایرانجوان به قرعه استراحت خورد و شاهین برای انجام اولین دیدار خود باید به اهواز برود. این بازی در روز جمعه ۱۶ آبان برگزار خواهد شد.

در دومین هفته از این مسابقات هم شاهین و ایرانجوان در ورزشگاه شهید بهشتی به دیدار هم خواهند رفت. ایرانجوان به رهبری عادل بلام زاده با حفظ اکثر بازیکنان سال گذشته خود تیم پر قدرتی را به مسابقات فرستاده است . در این تیم محمد جواد خسروی ، محمد موجی ، حمید آل خمیس ، علیرضا جمالیان نژاد ، مجتبی محمدیان ، علیرضا ماهینی ، محمد آتش فراز ، حمید رضا احمدی تجربه سال گذشته لیگ دسته اول کشور را دارند و همین موضوع می تواند کمک شایانی به این تیم کند. شاهین شرایط متفاوتی با ایرانجوان دارد مسعود احمدی سرمربی این تیم امیر رزمریم ، حسین غریبی ، محمد علیپور و جهانگیری را از سال گذشته حفظ کرده است و با تغییرات زیاد پا به مسابقات خواهد گذاشت.
جمعه ۱۶/۸/۹۳-هفته اول-ساعت ۱۴:۰۰
نفت امیدیه-پتروشیمی بندر امام-اختثاثی-امیدیه
ولایت اهواز-شاهین بوشهر-تختی-اهواز
پنجشنبه ۲۲/۸/۹۳-هفته دوم-ساعت ۱۴:۰۰
شاهین بوشهر-ایرانجوان بوشهر-بهشتی-بوشهر
پتروشیمی بندر امام-ولایت اهواز-تختی-بندر امام

پست های مرتبط

1 نظر

  1. محمد

    واقعا دربی گرمی هست دیدنی هسنت ماشاالله به محمد جوا خسروی واقعا گلر خوبی هست ایشالله موفق میشه ودر تیم های بالاتر میبینیم

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *