امروز: ۲۵ تیر ۱۴۰۳

نتایج دور از انتظار/خیبر به توحید رحم نکرد، گاز به امید

یاران سبز: لیگ برتر جوانان استان وارد دور برگشت خود شد. در هفته دهم لیگ برتر جوانان استان نتایج دور از انتظاری رقم خورد. شکست سنگین توحید در مقابل خیبر ، پیروزی خارج از خانه خلیج فارس در مقابل فجر ، شکست امید صدر نشین در مقابل گاز جم و پیروزی پر گل استقلال در مقابل پویا دیلم از نتایج دور از انتظار این هفته بود.در این هفته  پاس گناوه بار دیگر صدر جدول را پس گرفت. این تیم که در کنگان میهمان جنوب بنک بود در دقایق پایانی موفق به پیروزی ۲ بر ۱ شد تا بار دیگر صدر جدول به این تیم برسد. خیبر اهرم سخت ترین شکست توحید بوشهر را تا این هفته رقم زد. این تیم آغاز بسیار خوبی داشت و موفق به پیروزی ۵ بر ۲ شد. خلیج فارس برازجان با دو گل فجر بوشهر را شکست داد تا برازجانی ها بالای جدول را دور از دسترس نبینند. استقلال بوشهر با هفت گل پویای دیلم را در هم کوبید تا پویا ناامیدتر از پیش لیگ را دنبال کند. امید اهرم که در بیشتر زمان لیگ صدر جدول را در اختیار داشت از پس میزبان خود بر نیامد و ۲ بر ۱ مغلوب فجر گاز جم شد. این شکست امید را در جدول لیگ یک پله به عقب راند.

پاس گناوه که پرگل ترین بازی دور رفت لیگ جوانان را در مقابل جنوب بنک رقم زده بود اینبار در کنگان به سختی توانست به سه امتیاز دست یابد. بنکی ها در نیمه نخست با گل مهرنام بهمنش زاده پیروز به رختکن رفتند اما در نیمه دوم فشار بازیکنان پاس باعث شد تا اسماعیل خرمی در اولین حضور خود اولین گل پاس را در دور برگشت به ثمر برساند. این گل انگیزه های بازیکنان پاس را برای کسب سه امتیاز بیشتر کرد و دقایقی بعد میلاد یزدانی گل دوم را هم به ثمر رساند. این دیدار با همین نتیجه به پایان رسید.

جاسم ذعاب در این دیدار بهترین بازیکن زمین بود.

خیبر اهرم در مقابل توحید بوشهر شروع بسیار خوبی داشت و خیلی زود با دو گل از حریف خود پیش افتاد گر چه امین حسین پور یکی از گلها را پاسخ داد اما گلزنی های خیبر متوقف نشد و این تیم با پنج گلی که حسن احسانی و حسن آرمان هر کدام دو گل و حسین آرایش به ثمر رساندند این دیدار را به سود خود به پایان رساندند. توحید در دقایق پایانی توسط رضا گشنی به گل دوم خود هم دست یافت.

فجر جم که در خانه میزبان امید اهرم بود با گلزنی های ابوالفضل محمد حسنی به یک پیروزی با ارزش دست یافت . محمد حسنی زننده هر دو گل جم بود. این تیم با کسب سه امتیاز این دیدار هم وضعیت خود را در جدول سرو سامان داد و هم امید را از صدر جدول پایین کشید. تنها گل امید را هم مصطفی حقیری به ثمر رساند.

فجر بوشهر نتوانست از امتیاز میزبانی به امتیاز برسد. این تیم در خانه مغلوب خلیج فارس شد. صادق حق رو زننده هر دو گل خلیج فارس در این دیدار بود.

پست های مرتبط

۸ نظر

 1. فدریکو فرناندز

  فوتبال این استان شرم اوره خدا کنه تو لیگ کشوری این کارا رو نکنن که حداقل اسم استانمون خراب نشه خدا رحم کنه بهمون

  پاسخ
 2. دفاع اخر جم

  یاااااااادتونه قول پیروزی برابر امید رو داده بودم؟اینم پیروزی…
  گازجم مدعی قهرمانی میشه خیلییییییی زود بازم قول میدم
  این هفته نوبت توحید هست

  پاسخ
 3. پاس

  من دست بجه های جم را از همین جا می فشارم برای برد خوبشان و ممنونم از مربی با غیرت این تیم

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *