امروز: ۱۰ آذر ۱۴۰۲

پاس گناوه در برازجان از خلیج فارس گذشت/امید با شکست خیبر قهرمان نیم فصل شد

یاران سبز ــ محمد احمدزاده : هفته نهم و پایانی نیم فصل اول لیگ برتر جوانان استان با انجام سه دیدار در شهر های اهرم، برازجان و کنگان برگزار شد. در اهرم داربی این شهر را امید با یک گل به سود خود به اتمام رساند،پاس در برازجان با دو گل از سد خلیج فارس گذشت ، جنوب بنک کنگان و توحید بوشهر هم به تساوی ۲ بر ۲ رسیدند، دیدار تیم های استقلال و فجر بوشهر و گاز جم و پویا دیلم هم به زمان دیگری موکول شد.

در داربی شهر اهرم امید به پیروزی رسید، نیمه نخست این دیدار که تحت تاثیر نام داربی قرار گرفته بود دو تیم فوتبال خوبی را به نمایش نگذاشتند . در این دیدار دو ضربه ایستگاهی از امیر شمس بازیکن خیبر با واکنش های خوب بنیاسین دروازه بان امید اهرم رو به رو شد، در نیمه دوم این مسابقه هم امید که تمام برنامه های خود را بر روی ضربات ایستگاهی طراحی کرده بود در دقیقه ۸۳ روی سانتر حامد زنده بودی و ضربه سر آرش آتش پنجه به گل رسید تا همین یک گل امید را قهرمان نیم فصل مسابقات کند.البته در دقایق پایانی حسن آرمان در موقعیتی تک به تک می توانست بازی را به تساوی بکشاند که واکنش خوب سنگربان امید مانع از رسیدن خیبر به گل شد.

دیدار تیم های جنوب بنک و توحید بوشهر هم به تساوی رسید؛ در نیمه اول بازی خوب بنکی ها یک گل به همراه داشت ، گلی که مهرنام بهمنش به ثمر رساند در اوایل نیمه دوم هم بهمنش دومین گل خود و تیمش را به ثمر رساند. این گل پایان هنرنمایی میزبان بود. در سوی دیگر میدان توحید در روزی که سرمربی خود رضا نظرزاده را به دلیل بازی در لیگ دسته اول بوشهر در اختیار نداشت، فوتبال خوبی را به نمایش نگذاشت ولی موفق شدند در دقایق پایانی توسط امین حسن پور و مهدی صدیق از روی نقطه پنالتی دو گل خورده را جبران کنند و از شکست بگریزد.

در یکی از حساسترین بازی های هفته خلیج فارس برازجان در ورزشگاه تختی این شهر از پاس گناوه پذیرایی می کرد در دقایق نخست این مسابقه گر چه خلیج فارس با در اختیار گرفتن میدان بر روی دروازه پاس فشار وارد کرد ولی نتوانست از دفاع منظم پاس عبور کند و این پاس بود که از روی ضد حملات موفق نشان داد و توانست دوبار توسط مهدی عالی پور و علیرضا سوقی با ضربه چیپ به گل برسند،در نیمه دو هم شاگردان سلیمی که برای جبران نیتجه آمده بودند با وجود در اختیار داشتن توپ نتوانستند موقعیت خطرناکی ایجاد کنند تا این تیم نیم فصل را با باخت به پایان برساند و تیم پاس هم به عنوان نایب قهرمانی نیم فصل برسد.

در حواشی هفته نهم لیگ برتر جوانان استان :

جنوب بنک کنگان در هفته سوم رقابت ها لیگ برتر جوانان استان سه بازیکن به نام های بلوچی ،موالی و اسماعیلی را به لیست خود اضافه کرد و در هفته های بعد از این بازیکنان استفاده کرد اما در هفته ۹ در مقابل توحید بوشهر اجازه بازی به این بازیکنان داده نشد. سلامیان مدیر عامل جنوب بنک در این خصوص گفت : اگر قرار بر این است که ما از این سه بازیکن استفاده نکنیم چون که اواسط نیم فصل اول اضافه شده ، نباید کارت صاده می شد ، حالا که کارت صادر شده و پنج هفته هم استفاده کردیم چرا و چه اتفاقی افتاده که نباید از این بازیکنان استفاده کنیم ، این موضوع برای ما جای سوال دارد.

دیدار تیم های استقلال و فجر بوشهر برگزار نشد، تیم فجر که روز سه شنبه در رده بزرگسالان در مسابقات دسته اول شهر بوشهر از چند بازیکن جوان خود استفاده کرد خواستار به تعویق افتادن بازی جوانان از روز پنج شنبه به جمعه شد که این درخواست مورد موافقت هیات فوتبال استان قرار نگرفت و زمان بازی این دو تیم هنوز مشخص نشده است.

دیدار دو تیم گاز جم و پویا دیلم هم در این هفته برگزار نشد. جمی ها و داوران وارد زمین شدند اما از پویا خبری نشد.پاس-گناوه خلیج-فارس-برازجان

پست های مرتبط

۱۷ نظر

 1. بازیکن امید

  اقایان سایت گناوه هیئت فوتبال که خیبری هم هست نزاشت تا ما بازیکن ازادمون رو که یک هفته بیش نامه داده بودیم نفرستاد استان تا بازی با خیبر بازی نکنه ولی باز هم نتونستن جلوی شیر مردان اقا حیدر رو بگیرن اخه ما تا اقا حیدر داریم غم نداریم …….

  پاسخ
 2. هوادار

  سلام لطفا یا جدول ها رو به روز کنین یا کاملا از سایت حذفش کنین لطفااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

  پاسخ
 3. دره گپ

  خضری گزارشات بازی که می نویسی تاریخ و روز را ذکر نمی کنی ، اگه مسابقه است بگو تا خودمون حدس بزنیم ، فقط جایزه ش پتو نباشه.

  پاسخ
 4. امير حسين

  تبریک به رفیقای خوم تو امید البته هنو خیلی مونده تا قهرمانی حواستون باشه غرور بلای جونتون نشه ایول بنیاسینو که واقعا امید نجات داد آرشو هم مثه همیشه گل حساس میزنه ایشالا سال دیگه لیگ کشور با هم بازی کنیم موفق باشین مخلص همتون

  پاسخ
 5. هوادار

  بازیکن امید خیبری ها برای فهش های که در بازی به ان ها داده بودید دیگر شما را هم شهری خود نمیدانند من با یکی از بازیکنان ان ها حرف میزدم میگفت این ها اگر رفتن داخل لیگ کشور ابروی استان را میبرند و از جمله تنگستان

  پاسخ
 6. جواب هوادار

  ما امسال قهرمان بشیم به همه قول میدیم که شخصیت تنگستان رو حفظ کنیم چون همگی تنگستانی هستیم نه مثل شما خیبری ها معلوم نیست بازیکناتون مال کجا هستن …

  پاسخ
 7. ناشناس

  سلام. بروبچه های پاس که همیشه تو قلب ماجا دارن انشاءالله که همیشه تو هر رده که هستی موفق باشید

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *