امروز: ۱۹ آذر ۱۴۰۲

پیروزی برازجان به صدرنشینان نزدیک شد /ایرانجوان به سختی صاحب امتیاز شد

یاران سبز: لیگ نوجوانان استان با انجام چهار دیدار هفته یازدهم خود را هم سپری کرد. در این هفته نبرد ایرانجوان بوشهر و امید گناوه دو تیم مدعی لیگ با نتیجه مساوی ۳ بر ۳ به اتمام رسید. پیروزی برازجان با شکست ۳ بر ۱ پویا دیلم در یک قدمی امید گناوه و ایرانجوان بوشهر قرار گرفت . بستان جوان عسلویه به سختی توانست سه امتیاز از سپاهان گناوه بگیرد ، این دیدار ۲ بر ۱ به اتمام رسید. خیبر اهرم و ایرانجوان خورموج هم با مساوی دو بر دو به کار خود پایان دادند.

در زمین قدس ایرانجوان بوشهر میزبان امید گناوه بود که تلاش دو تیم نتیجه مساوی ۳ بر ۳ را به دنبال داشت. دو تیم در نیمه نخست نتوانستند گلی به ثمر برسانند اما با آغاز نیمه دوم گلزنی ها هم آغاز شد. بازی خوب و هوشمندانه طباطبایی در میانه میدان امید این تیم را پیش انداخت ، ابتدا امید با گل محمد باقری پیش افتاد و در ادامه سید امیر حسین موسوی دومین گل تیمش را هم به ثمر رساند اما اخراج امیری مدافع توانای امید کار را برای نماینده گناوه سخت کرد و ایرانجوان توانست با گلهای نیما خالق پناه و سالار غضنفری بازی را مساوی کند. در ابتدای وقتهای تلف شده یک ضد حمله از جانب بازیکنان امید گل سوم این تیم را هم به همراه داشت . روی این گل هم طباطبایی نقش داشت. این گل را بهروز فروتن منش به ثمر رساند . این گل هم پایان گلزنی در این دیدار نبود . در دقیقه ۹۵ ضرب سر غضنفری بازی را در عدد سه مساوی کرد . سالار غضنفری در این دیدار بهترین بازیکن ایرانجوان بود.

سپاهان گناوه که به امید یک امتیاز به عسلویه رفته بود در دقیقه ۸۴ هر سه امتیاز را به میزبان داد. در این دیدار بستان جوان در نیمه نخست با گل محبوبی پیروز به رختکن رفت . در نیمه دوم منصوری دروازه بان سپاهان از روی نقطه پنالتی بازی را مساوی کرد. این نتیجه تا دقیقه ۸۴ پا بر جا بود ولی بار دیگر محبوبی اینبار از روی نقطه پنالتی میزبان را پیش انداخت . این گل بدون پاسخ ماند تا سپاهان گناوه بدون امتیاز برگردد.

رضا منصوری در درون دروازه سپاهان بارها با عکس العملهای خود مانع رسیدن میزبان به گل شد. در خط دفاعی سپاهان هم حمید دهقانی عملکرد خوبی داشت.

پیروزی برازجان که در هفته های اخیر نتایج خوبی به دست آورده است این هفته هم در دیلم موفق به شکست پویا شد. در نیمه نخست حرکات محمد روان آور و مجید ابراهیمی باعث شد تا سه بار دروازه پویا باز شود. ابتدا رضا بهی میهمان را پیش انداخت و در ادامه دو گل از محمد روان آور خیال شاگردان لیراوی را راحت کرد. در نیمه دوم پیروزی به فکر حفظ نتیجه بود و پویا هم توان لازم برای جبران را نداشت . پویا در نیمه دوم توسط  بیژن غلامی یکی از گلهای دریافتی را پاسخ داد.

ایرانجوان خورموج تا دقیقه ۸۵ دو بر صفر در مقابل خیبر اهرم پیش بود اما دو گل در دقایق پایانی برد را با مساوی تغییر داد.ایرانجوان در این دیدار با دو گلی که حامد زارعی و میلاد شیخیانی به ثمر رساندند از میهمان خود پیش بود ولی شاگردان مغدانی در لحظات پایانی با گلهای دانیال زارعی و علی عباس پور نتیجه را مساوی کردند. عباس پور گر چه ابتدا بازی را از روی نیمکت دنبال می کرد ولی وقتی به زمین آمد نتیجه هم تغییر کرد. این بازیکن عملکرد خوبی داشت.

پست های مرتبط

۲ نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *