امروز: ۲۰ آذر ۱۴۰۲

شانس پتروشیمی را در صدر نگه داشت

یاران سبز: هفته چهاردهم لیگ برتر بزرگسالان استان با انجام پنج بازی به پایان رسید.

پتروشیمی جم خورموج که اولین حضور خود را در لیگ برتر استان تجربه می کند همچنان صدر نشین لیگ است و شانس اول قهرمانی محسوب می شود. این تیم در این هفته هم پیروز میدان بود. پتروشیمی که در این هفته ابوذر کلمه را در پیش داشت از اشتباه دروازه بان حریف حداکثر استفاده را کرد و موفق به شکست ۲ بر ۱ ابوذر شد. پتروشیمی تا حدود زیادی این پیروزی را مدیون رضا حیدری سنگربان خود است . نماینده خورموج در این دیدار ابتدا از روی یک ضربه آزاد مستقیم دروازه میزبان را توسط امین اله کهن باز کرد . روی این ضربه دروازه بان ابوذر دچار اشتباه شد و به گمان دوضرب بودن توپی را که می توانست به سادگی کنترل کند اجازه ورود به دروازه داد . بعد از این ضربه  اعتراض های کادر فنی ابوذر هم آغاز شد ولی گل مورد قبول واقع شد. در نیمه دوم هم رضوان درویشی نتیجه را دو بر صفر کرد . در دقایق پایانی حرکات مصیب دشتی باعث شد تا پتروشیمی عقب نشینی کند و در این بین یک ضربه پنالتی هم به ابوذر رسید ولی این ضربه را احمد امینی نتوانست به گل تبدیل کند .دو دقیقه بعد از این فرصت رسول پور آزاد یکی از گلها را پاسخ داد اما زمان اجازه نداد تا ابوذر از شکست فرار کند.

شاهین آب پخش که چند هفته بسیار بد را تجربه کرده بود در مقابل امید هم از روزهای خوب خود به دور بود اما در دقایق پایانی این بازی توانست یک بر صفر پیروز شود. علیرضا رضایی تنها گل این دیدار را به ثمر رساند.

سرخپوشان برازجان با شکستی که هفته گذشته در مقابل امید گناوه متحمل شدند بهترین فرصت را برای صدرنشینی از دست دادند اما در این هفته با پیروزی سه بر یک خارج از خانه در مقابل توحید بوشهر باز هم در صف مدعیان قرار گرفتند. این تیم در بوشهر نیمه نخست را با شکست به رختکن رفت اما در نیمه دوم دو گل از حمید نادری و یک گل از اسفندیار کرمی پیروزی را از آن شاگردان مسعود فتحی کرد. تنها گل توحید را خضری به ثمر رساند.

دیدار دو تیم سپاهان خورموج و پویا دیلم که در انتهای جدول همسایه می باشند از حساسیت زیادی برخوردار بود. سپاهان می توانست با یک پیروزی خیال خود را از بابت ماندن در لیگ راحت کند اما نتیجه مساوی بدون گل باعث شد تا دو تیم همچنان برای ماندن در لیگ رقابت داشته باشند.

توحید بوالخیر هم در این هفته از تیمهای پیروز بود. این تیم در دلوار سه بر یک سپاهان بوشهر را مغلوب کرد . با این نتیجه توحید بوالخیر همچنان تعقیب کننده جدی پتروشیمی جم خورموج در صدر جدول است. در نیمه نخست این دیدار دو تیم بدون رد و بدل شدن گل به رختکن رفتند اما در نیمه دوم توحید با گلهای عنایت رزمجو ( ۲ گل ) و یاسین غلامی از حریف خود پیش افتاد و بازیکنان سپاهان هم تنها توانستند یکی از گلها را پاسخ دهد.با این پیروزی توحید بوالخیر با ۲۶ امتیاز در مکان دوم جدول قرار گرفت.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *