امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

شکست امید اهرم در بوشهر/پیروزی فجر صبا در کنگان

یاران سبز _ محمد احمدزاده : لیگ برتر جوانان استان برنا لیگ هفته پانزدهم خود را هم به پایان رساند ، در این هفته توحید در بوشهر با نتیجه ۳بر۲ امید اهرم صدر جدولی را شکست داد،پاس در گناوه با نتیجه ۴ بر ۱ پویا دیلم سقوط کرده را از پیش رو برداشت،جنوب بنک کنگان با دو گل مغلوب فجر بوشهر شد و از رقابت های لیگ برتر سقوط کرد،خلیج فارس برازجان هم با نتیجه ۲بر۱ انرژی پارس جم را با شکست بدرقه کرد،تیم های خیبر اهرم و استقلال بوشهر هم به تساوی سه بر سه رسیدند.
توحید بوشهر ۳ – امید اهرم ۲
تیم توحید در بوشهر  از تیم صدر جدولی امید اهرم پذیرایی میکرد ، نیمه اول این دیدار پایاپایی دنبال شد ولی تیم امید موقعیت های را هم بدست آورد که نتوانست از آنها استفاده کند،در شروع نیمه دوم توحیدی ها خیلی خوب ظاهر شدند توانستند طی ۱۵ دقیقه سه بار دروازه تیم امید را باز کنند گلهای توحید را  رضا گشنی(۲بار) و یکبار هم مهدی قائدی به ثمر رساند البته رحمت یک ضربه پنالتی برای توحید هم از دست داد،در ادامه فشار های تیم امید اهرم ادامه پیدا کرد و موفق شدند دوبار توسط مصطفی حقیری و علیرضا حیدری دروازه حریف خود را باز کنند ولی برای فرار از شکست کافی نبود تا نتیجه دور رفت باز هم تکرار شود.در تیم توحید گشنی و قائدی عملکرد خوبی داشتند ، حقیری هم در تیم امید اهرم بهترین بود.http://fcgreen.ir/wp-content/uploads/2014/10/%D8%AA%D9%88%D8%AD%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%B1.jpgخیبر اهرم ۳ – استقلال بوشهر ۳

استقلال بوشهر در اهرم میهمان تیم خیبر بود ، در نیمه نخست این مسابقه ابتدا حسن پوربهی از روی نقطه پنالتی برای استقلال گلزنی کرد ولی حسن آرمان این گل را پاسخ داد تا دو تیم با همین نتیجه راهی رختکن شوند.در نیمه دوم هم استقلال موفق شد دوبار دروازه میزبان خود را باز کند گلهای که رسول غلامی و حسن پور بهی به ثمر رساندند، این نتیجه که تا دقیقه ۸۵ هم پا بر جا بود ، ولی با بازی روبه جلو تیم خیبر موفق شدند دو گل خورده را جبران کنند و از یک شکست خانگی فرار کنند امجدی پور و حسن آرمان از روی نقطه پنالتی برای خیبر گلرنی کردند.

جنوب بنک کنگان صفر – فجر بوشهر ۲

شکست خانگی جنوب بنک باعث سقوط این تیم از رقابت های لیگ برتر جوانان استان شد ، تیم فجر که میهمان جنوب بنک بود موفق شد در نیمه اول دو بار دروازه تیم جنوب را باز کند تا در روزی که جنوب بنک فوتبال خوبی را ارائه نداد با دو گل از حریف خود شکست بخورد و دیگر شانسی برای بقا در لیگ نداشته باشد.محمد فقی و حسین آلبوسیلم برای تیم فجر گلزنی کردند.

http://fcgreen.ir/wp-content/uploads/2014/09/%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%AC%D8%B1.jpg

خلیج فارس برازجان ۲-انرژی پارس جم ۱

در ورزشگاه تختی شهر برازجان دو تیم خلیج فارس این شهر و انرژی پارس جم به مصاف یکدیگر رفتند نیمه اول این مسابقه که چنگی به دل نمیزد گلی هم به ثمر نرسید ، ولی در نیمه دوم ابتدا عابد اجمل برای تیم انرژی پارس گلزنی کرد گلی که تا دقیقه ۸۴ هم پا بر جا بود ولی با آمدن صادق حق رو به میدان تیم خلیج فارس جان تازه ای گرفت و توانستند دوبار دروازه میهمان خود را باز کند و بازی باخته را با برد عوض کنند.حسین کرم پور و سجاد کمالی برای تیم خلیج فارس گلزنی کردند.صادق حق رو در تیم خلیج فارس گر چه به عنوان بازیکن جایگزین وارد بازی شد ولی با دو پاس گلی که داد بهترین بازیکن تیمش بود.

http://fcgreen.ir/wp-content/uploads/2014/10/%D8%AE%D9%84%DB%8C%D8%AC-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%B2%D8%AC%D8%A7%D9%86.jpg

پاس گناوه ۴ – پویا دیلم ۱

پاس در ورشگاه شهید سراجی گناوه از تیم سقوط کرده پویا دیلم پذیرایی میکرد ، در نیمه نخست ابتدا از روی ضربه ایستگاهی بیژن جعفری و بعد از آن میلاد یزدانی برای پاس گلزنی کردند در نیمه دوم هم در همان ابتدا حسین عشایری مدافع تیم پاس به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا اختلاف به یک گل برسد ، ولی فرار های یزدانی از قلب دفاع پویا دو گل دیگر برای سبزپوشان پاسی به همراه داشت.یزدانی با هتریک در این مسابقه جزء بهترین بازیکن پاس در این دیدار بود.

http://fcgreen.ir/wp-content/uploads/2014/11/%D9%BE%D8%A7%D8%B3.%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86.jpg

پست های مرتبط

۸ نظر

  1. امیدی

    چرا داور ها این قدر در هفته های بایانی برای ما بد قضاوت میکنن . چرا اگه اشتباهی هم هست برای ما رخ نمیدهد . چرا داور مسابقه اقای غریبی چوب دیگر تیم اهرمی که به او کتک زدن را ما باید بخوریم . چرا دو گل صحیح و یک بنالتی صحیح ما را فراموش کردن بگیرن . چرا و چرا . فقط به خاطر اینکه ما اهرمی هستیم و مقابل تیم بوشهر باید شکست بخوریم . خدا کی حق ما رو میگیری ؟…………. بازم شکر ای خدا …..

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *