امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

فوتبال روان استقلال را صدرنشین لیگ نوجوانان کرد+تصاویر

یاران سبز: هفته دوازدهم لیگ برتر نوجوانان استان با انجام چهار دیدار در شهرهای گناوه ، برازجان و بوشهر انجام شد. امید که امید زیادی به رسیدن به مکان دوم جدول را داشت در یک بازی پر حاشیه در ورزشگاه شهید سراجی گناوه ۴ بر ۲ مغلوب بستان جوان بستانو شد. دو تیم همنام ایرانجوان بوشهر و خورموج هم به مساوی بدون گل رضایت دادند .این مساوی باعث شد تا استقلال صدر جدول را به دست آورد. پیروزی برازجان که در نیم فصل دوم نتایج بسیار خوبی به دست آورده است در مقابل خیبر اهرم هم موفق عمل کرد و با نتیجه ۲ بر ۱ به پیروزی دست یافت. استقلال پیشتاز مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان در این هفته میهمان سپاهان گناوه بود که در یک بازی کاملا برتر ۷ بر ۱ سپاهان را از پیش رو برداشت.

نمایندگان گناوه در این هفته و در یک روز میزبان تیمهای استقلال بوشهر و بستان جوان بستانو بودند که در هر دو دیدار مغلوب شدند. ابتدا استقلال بوشهر در یک بازی هماهنگ و کم اشتباه سپاهان را با شکست روبرو ساخت. آبی های بوشهر در نیمه نخست با گلهای آرش علیزاده ، محمد رضا میرشکاری و مهدی زنده بودی پیش افتادند . استقلال در این بازی یک بار دروازه خود را مورد تهدید دید که در همین یک بار هم تسلیم علی مرادجو شد. در نیمه دوم حرکات علیزاده ، میرشکاری و حاجب در خط میانی استقلال باعث شد تا سپاهان چهار بار دیگر دروازه خود را باز شده ببیند. علیرضا مظفری مدافع استقلال در نیمه دوم آغازگر گلزنی های این تیم بود و به دنبال این گل میرشکاری ، زنده بودی و رسول غلامی هم گلزنی کردند.

دقایقی بعد از این دیدار دو تیم امید گناوه و بستان جوان بستانو به دیدار هم رفتند که بستان جوان موفق به شکست ۴ بر ۲ میزبان شد. در این دیدار حرکات خوب طباطبایی و فرصت شناسی سید امیر حسین موسوی امید را پیش انداخت. در دقایق اولیه این دیدار سماجت طباطبایی و اشتباه فاحش مدافع بستان جوان باعث شد تا امید به یک ضربه پنالتی دست یابد که موسوی این ضربه را به گل تبدیل کرد اما یک اشتباه از دروازه بان امید باعث شد تا محمد سالمی بازی را مساوی کند.در نیمه دوم باز هم سالمی برای بستان جوان گلزنی کرد ولی موسوی پاسخ این گل را داد تا امید همچنان برای رسیدن به مکان دوم جدول تلاش کند اما دو گل دیگر بنام بستان جوان ثبت شد تا این فرصت طلایی را امید از دست بدهد.

در حاشیه:

این دیدار با سنگ پرانی و رکیک ترین الفاظ توسط چند تماشاگر گناوه ای آغاز شد و در ادامه با اعتراضهایی که کهنسال مربی امید انجام داد به اوج خود رسید. کهنسال بعد از اخراج توسط داور کلماتی به کار برد که دور از تمامی معیارهای ورزشی ست و بی شک طبعات بسیار بدی خواهد داشت حتی باعث دلگیری بسیار زیاد ورزشکاران اهل تسنن گناوه ای حاضر در ورزشگاه نیز شد.چند تماشاگر توجیه این حرکات را تلافی دور رفت عنوان کردند.

ایرانجوان بوشهر در روزی که تنها در خط دفاعی خوب کار کرد نتوانست به نتیجه ای بهتر از مساوی بدون گل در مقابل ایرانجوان خورموج دست یابد. شاگردان سرتلیان تنها در خط دفاعی عملکرد خوبی داشتند و دروازه خود را بسته نگه داشتند ولی در خط حمله ضعیف عمل کردند. عبدالحسین زاده و محمد پور بهترینهای ایرانجوان در این دیدار بودند.

پیروزی برازجان هفته به هفته خود را به بالای جدول نزدیک می کند. شاگردان لیراوی با شکست دو بر یک خیبر اهرم از نظر امتیاز با امید گناوه که در مکان سوم جدول قرار داشت برابر شدند. پیروزی در نیمه نخست دیدار خود در مقابل خیبر با گل مجید ابراهیمی پیش افتاد . در نیمه دوم هم محمد روان آور فاصله را بیشتر کرد. خیبر گر چه در دقایق پایانی توانست یکی از گلها را پاسخ دهد ولی این گل امتیازی برای میهمان در بر نداشت. در این دیدار علیرضا حیدری در آخرین نقطه دفاعی عملکرد خوبی داشت.

نوجوانان-امید-گناوه سپاهان-گناوه.. بستان-جوان-بستانو استقلال-بوشهرآرش-علیزاده احمدی امید-گناوه امید-گناوه.زنده-بودی...پوربهی بستان-جوان-عسلویه سید-امیر-رضا-موسوی سپاهان-گناوهزنده-بودی عبدالرحیم-محبوبی لاری قاسمیمحمد-علی-پور محمد-رضا-میرشکاری محمد-امین-شکریان مهران-حاجبمظفری

 

پست های مرتبط

۳ نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *