امروز: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

جام را امید اهرم برد

یاران سبز _ محمد احمدزاده : لیگ جوانان استان هم قهرمان خود را شناخت. در آخرین هفته از لیگ برتر جوانان استان در حالی که دو تیم امید اهرم و توحید بوشهر رقابت فشرده ای را برای قهرمانی داشتند در هفته پایانی رو در روی حریفان خود قرار گرفتند. توحید که منتظر بود تا امید در داربی اهرم نتواند صاحب سه امتیاز بازی شود در بوشهر ۴ بر ۲ جنوب بنک کنگان را مغلوب کرد اما این سه امتیاز هم نتوانست توحید را به صدر جدول ببرد. شاگردان حیدر گرامی در روزی سخت و پر از استرس به دیدار رقیب سر سختی بنام خیبر رفتند که حواشی دیدار رفت باعث شده بود تا این تیم با تمام قدرت در مقابل امید صف آرایی کند . بازیکنان امید که قهرمانی را در یک قدمی خود میدیدند با ارسالهای فولادی و گلزنی های حقیری این دیدار را با نتیجه دو بر صفر به سود خود خاتمه دادند و جشن قهرمانی را در ورزشگاه شهدای اهرم بر پا کردند.

در لیگی که به پایان رسید ، امید اهرم در نیم فصل نخست رقیبی بنام پاس گناوه را همراه خود داشت و حتی با آغاز نیم فصل دوم پاس صدر جدول را هم به دست آورد اما مهدی ناصری پوران و فضل اله صیادی جوان نتوانستند این صدرنشینی را حفظ کنند و صدر جدول را به حیدر گرامی و امید  واگذار کردند . در هفته های پایانی لیگ رضا نظرزاده و توحید خود را به صدر جدول نزدیک کردند اما این تیم هم نتوانست عنوان نخست را از چنگ اهرمی ها در آورد.

در آخرین دیدار لیگ شاگردان حیدر گرامی در تیم امید اهرم با انگیزه ای فراوان در مقابل خیبر اهرم ظاهر شدند و موفق شدند روی تیز هوشی مهاجم خود مصظفی حقیری دوبار دروازه خیبر را باز کنند،حقیری در نیمه اول یک ضربه پنالتی را هم از دست داد.در بوشهر هم توحید در برابر جنوب بنک با نتیجه ۴ بر ۲ به پیروزی رسید. رضا گشنی(۲گل)،علی رحمت و مهدی قائدی گلزنهای توحید در این دیدار بودند.

در حواشی :

تیم های خلیج فارس ، فجر بوشهر و انرژی پارس هم بااعلام نامه به هیات فوتبال استان در هفته اخر در مقابل حریفان خود حاظر نشدند.

مصظفی حقیری مهاجم تیم امید اهرم که فصل گذشته هم آمار خوبی در گلزنی داشت و بدلیل مصدومیت از کورس عقب مانده بود در این فصل یکی از ارکان اصلی قهرمانی تیمش بود؛ حقیری در این مسابقات با ۲۲ گل زده به عنوان اقای گلی مسابقات رسید.

حیدر گرامی سرمربی امید اهرم هم فصل سختی را پشت سر گذاشت و در نهایت به عنوان برترین مربی انتخاب شد.

جوایز قهرمان توسط محمد نجفی رئیس هیات فوتبال استان اهدا گردید.

قهرمان-لیگ-برتر-جوانان-استان.امید-اهرم خیبر-اهرم.... امید-اهرم-قهرمان-لیگ-جوانان-استان امید-اهرم-قهرمان-لیگ-جوانانمصطفی-حقیری فولادی علی-علمدار حقیری..حقیری.گرامی خیبر... خیبر.امید-جوانان محمد-نجفیجام-قهرمانی-لیگ-برتر-جوانان بن-یاس امید-اهرم. امید.خیبر-جوانانامید.خیبر-اهرم. امید..خیبرجوانان امید..خیبر.. امید..اهرمامید...اهرم امید....اهرم امید....اهرم... امید-.....-اهرم

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. حامد زنده بودی

  سلام خدمت شما دوستداران فوتبال
  اقای خضری دست شما درد نکنه که تمام بازی هارو پوشش دادی و تونستی مردم خوب استان رو از بازی ها مطلع کنی و امیدوارم این کارو ادامه بدی .
  میخواستم یه تشکر ویژه از مربیای خوبم که اگه اونا نبودن هرگز چنین موفقیتی نسیب شهر اهرم نمیشد میخوام نام مربیان بسیار خوب خودم رو ببرم که هر چه دارم از همین دو مربیم است یکی آقای گرامی که معرف حضور همتون هست و دیگه لازم نیست که من ازش تعریف کنم و مربی دیگم آقای امین بحرینی که نه تنها یک مربی بلکه به عنوان یک الگوی اخلاق و یک الگوی ورزشی به حسابش میارم هیچ کسی جز ما بچه های تیم ازش تشکر نکرد و ما تونستیم از دانش خوبش استفاده کنیم و در هیچ جا اسمی از این الگو سخنی به میون نیومد و از این آدم های شریف بسیار هستند ولی کسی نمیخواد ازشون استفاده کنه .
  یه گله ای هم از مسئولین دارم که هیچ تلاشی برای این تیم خوب نکردند و از اقای گرامی هم تشکر میکنم که اگه نبود ما جوانان تنگستانی به هیچ یک از آرزوهامون نمیرسیدیم و استعداد های خوب این شهر هم به هیچ جا نمیرسیدند استعدادی مثل اقای گل استان که جز کشفیات اقای گرامیست خوب سرتون هم درد اوردم با تشکر از کسانی که پشت تیم خیلی تلاش کردند و بازیکنان تیم خدا نگه دار فوتبال تا سال دیگه

  پاسخ
 2. 11

  هفته چهارم لیگ بود یکی از بازیکنای توحید داخل همین سایت گفت امید اهرم هم مثل دیگر تیمای شهرستانی از کورس جا میمونه گفت ک کلا شهرستانیا همینن اولای لیگ خوب بازی میکنن بعدم باید برا نیوفتادن بجنگن,ما شهرستانیا چیزی نگفتیم و حرفمونو تو زمین زدیم الانم ک همه دیدن با بازی جوانمردانه جام رو بردیم ما شهرستانیا با غیرت بازی میکنیم ن حرف و تبانی

  پاسخ
 3. روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی امید

  با سلام . قهرمانی شما جوانان شایسته امید اهرم وایستادن بر بام استان باعث خوشحالی ما شد با عرض تبریک وارزوی موفقیت در مراحل کشوری. روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی امید گناوه

  پاسخ
 4. امیدرضا ،اهرم

  از تیم همنام گناوه ای خود تشکر میکنیم امیدواریم اونها نیز همیشه موفق باشند

  پاسخ
 5. امیدرضا ،اهرم

  چرا سایت هیت استان هیچ مطلبی از قهرمانی امید نزده ، این بپشهری ها اتیش گرفتن که قهرمان نشدن ها . کسی نیست به اینها بکه بابا قهرمانی حق ما بود نه کسی دیگه .

  پاسخ
 6. به نمایندگی از امید اهرم

  تشکر از آقای خضری که واقعا ذر طول فصل زحمت کشیدند وبازیها را بنحو مطلوب پوشش دادند.ما منتظر گزارش پایانی هم هستیم.

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *