امروز: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

جنوب بنک شش تایی شد /استقلال باز هم غایب

یاران سبز _ محمد احمدزاده : لیگ برتر جوانان استان برنا لیگ به هفته های پایانی نزدیک شده است. در یک هفته مانده به پایان لیگ امید اهرم همچنان امیدوارترین تیم لیگ برای قهرمانی است. این تیم در این هفته میهمان جنوب بنک کنگان بود که موفق شد با شش گل میزبان را مغلوب کند. امید برای حفظ صدرنشینی کار سختی در پیش نداشت این تیم با تکیه بر حرکات خوب و موثر علی علمدار در همان نیمه نخست با چهار گل سه امتیاز این دیدار را قطعی کرد.محمد پولادی (۲گل) و مصطفی حقیری و خضر شورکی گلزنهای امید در نیمه نخست بودند. در نیمه دوم هم اهرمی ها به دو گل دست یافتند . حامد و جواد زنده بودی گلزنهای امید در نیمه دوم بودند.

در دیگر دیدار انجام شده هفته هفدهم لیگ برتر جوانان استان انرژی پارس جم میزبان فجر بوشهر بود که در این دیدار هم فجری ها به پیروزی دست یافتند. این دیدار با نتیجه ۲ بر ۱ به سود فجر به اتمام رسید.پارس جم در نیمه نخست  فوتبال روان و زیبایی را در مقابل میهمان خود انجام داد و یه یک گل هم دست یافت . این گل را حسین حسن پور از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند . اما در نیمه دوم شاگردان قربانی نبض بازی را در دست گرفتند و دو بار به گل رسیدند . ابتدا مهدی ماهینی نتیجه را برای فجر مساوی کرد و در ادامه گل آرمان غلامی مدافع پیش تاخته فجر کار را برای فجری ها تمام کرد تا این تیم هم  مکان سوم جدول را برای خود تثبیت کند. در این دیدار معراج چاپی با دو پاس گل بهترین بازیکن میدان بود.

پویا دیلم هم که سقوطش حتمی شده بود به اهرم نرفت تا خیبر صاحب سه امتیاز شود.

استقلال بوشهر در چند هفته پایانی حال و هوای خوبی ندارد .این تیم که ماندنش در لیگ را قطعی کرده است در مقابل خلیج فارس برازجان به دلیل همرنگ بودن لباس و به همراه نداشتن لباس دوم به میدان نرفت تا برازجانی ها هم سه امتیاز به دست آورند. استقلال در بازی گذشته خود هم در مقابل توحید بوشهر به دلیل کمبود بازیکن به میدان نرفت که این موضوع حرف و حدیثهای فراوانی را به دنبال داشت.

دیدار تیمهای پاس گناوه و توحید بوشهر هم به دلیل درگیر بودن بازیکنان توحید بوشهر در مسابقات امیدهای کشور به دوشنبه همین هفته موکول شد.

پست های مرتبط

۴ نظر

 1. هوادار

  آقای عباسی که دم از بهترین امکانات رو می زد جی شد حالا تیمش حتی لباس دوم هم نداره واقعا خجالت آوره.الان دیکه تیم های محلی هم دو دست لباس دارن .

  پاسخ
 2. جواب هوادار

  مگه حقش چندم بود؟ تیمی که بیشترین برد داره.تیمی که فقط سه هفته صدر نبوده تیمی که بیشترین گل زده داره وووووو
  چطور تو میگی حقت اولی نبود؟؟؟؟؟!!!!!

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *